Jump to content
Dogomania

Viz

Members
  • Posts

    2290
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viz

  1. Viz

    Katowice 2007

    Aleb... No to się widzimy w końcu. A spróbuj tym razem się gdzieś schować, jak w Poznaniu... :evil_lol:
  2. Ja również jeszcze nie mam potwierdzenia. A już tylko tydzień do wystawy. :roll: Opłacone też już mam ;)
  3. Mosii ja umiem robić bannerki tylko w tym stylu co mam w podpisie. niestety inaczej nie. :oops:
  4. Nie ma się co bać, trzeba przełamać się w sobie, bo tylko w taki sposób można pomóc tym psiakom. ;) Każdy kontakt z człowiekiem jest dla nich na wagę złota. A widzieć wdzięczność i iskierkę radości w oczach bezdomnego psiula, to coś dla czego warto się poświęcić. :loveu: :loveu:
  5. Ja również czekam na wiadomości od Beaty! Niestety nie udało mi się przyjechać w ciągu tygodnia do azylu, mam za dużo egzaminów :( Jutro za to będę i cały weekend. ;) Czekamy na wieści!
  6. Aha, rozumiem. ;) Wysyłałam faxem z poczty, ale jakoś nie ufam tym pracowniczkom... :roll: No nic, zobaczymy.
  7. Nie było mnie, ale już przychodzę podbijać białaska. ;) Jeśli ktoś byłby tak miły to proszę o pomoc w podbijaniu Suni, której mam w podpisie. :(
  8. Mam pytanie: Czy ktoś już dostał potwierdzenie zgłoszenia z Katowic? ;)
  9. Gajesia, w sprawie wolontariatu pisz do mnie na gadu bądź PW. ;) Ala, uściskaj pudelka od nas!
  10. dla mnie bez znaczenia. w oba dni będę miała czas tylko wieczorem lub późnym popołudniem, więc chyba odpadam. :roll:
  11. No i mi się trochę posypały plany już. :( Wszystko będzie zależeć od godziny...
  12. Potwierdzę, ponieważ jeżdżę do tego schroniska już 6 lat (wcześniej na Orunię) i niestety jest 'bałagan' z psami, a pracownicy mało znają czworonogi schroniskowe. ;) Nie ma się co dziwić, psów jest dużo, a ludzi 20 razy mniej. Nie uda się więc określić nic więcej niż wiek i ewentualny kontakt z psami, przy pomocy pracowników placówki. Wolontariuszy również maleńka garstka. Akurat w tej sprawie uda się na pewno coś zdziałać, jeśli tylko białas znajduje się jeszcze w azylu. :)
  13. Wstępnie ja. ;)
  14. Dziękujemy bardzo! :loveu:
  15. [B]rotek_[/B] niestety tutaj mogą być problemy, ponieważ pracownicy ani kierownictwo na dobrą sprawę nie znają za dobrze psów. ;) O wiek oczywiście się dowiem i podstawowe informacje, jeśli psinka nadal będzie na Kokoszkach. Wezmę na spacer w towarzystwie 2-3 psów nieznanych i zobaczę jak reaguje. Postaram się zdziałać jak najwięcej w tej sprawie. :) Co do dzieci, to tu bedzie kłopot, bo nei będę miała jak sprawdzić. Jeśli chodzi o mieszkanie w domu to z tym problemów nie będzie. Obym się przydała! :)
  16. Ala dzięki, że naprowadziłaś dziewczyny. Ja niestety kompletnie zapomniałam o tym wątku i mam tego konsekwencje. :) Ps. I jak ze spacerkiem? :lol:
  17. Dziękuję bardzo za link do tego wątku. :) Będę na dniach w schronisku i sprawdzę, jak miewa się psinka i czy wogóle jeszcze tam jest. ;)
  18. My również w Łodzi zjawimy się na 100%. ;) Piękna Hariette :loveu::loveu::loveu:
  19. Viz

    Katowice 2007

    [b]Nana[/b] zjaw się koniecznie w sobotę! :cool3:
  20. Amiśko to podejmuj szybko decyzję, bo do dzisiaj można się do Katowic zgłaszać! Super byłoby się zobaczyć! :)
×
×
  • Create New...