Kiedyś na dogo były galerie. W związku z tym, że od wczoraj stałam się posiadaczką wspaniałego aparatu chcę regularnie wklejać gdzieś foty. Ten topic będzie galerią moich przegubowców.
Żeby nie było, parę info o moich przegubowcach dla ewentualnych odwiedzających:
Teddy - jamniś krótkowłosy, wielkości standardowej. Czarny podpalany, ur. 16.08.2002 r. Wariat jakich mało. :evil_lol:
Wspaniały sportowiec. Ćwiczymy agility oraz elementy nadziemnego frisbee i dogdancing. ;)
Wiele by opisywac, jednak słowo Diabełek najlepiej oddaje jego charakter. :)
Lupo - jamniś długowłossy, wielkości miniaturowej. Czarny podpalany, ur. 20.03.2005 r.
Zupełne przeciwieństwo Teddka, kochający wszystkich i wszystko. Bezkonfliktowy, raczej spokojny (chociaż na dworzu pobiegać z psami uwielbia). Sporo forumowiczów go zna, ponieważ jeździ na wystawy.
Będę wklejać partiami fotki, bo sporo do nadrobienia mam. :)