-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
[quote name='jo-jo']Masz nas jak w banku :evil_lol: My to o każdej porze stawić sie możemy bo frak już mamy :diabloti:[/QUOTE] Hahahahahaahahahahaha!!! no tak :)
-
[quote name='jo-jo']Scena idealna do nowej serii Harlquina pt "Romance with Dane" I w pierwszej książce ślub wśród glucianych kałuż[/QUOTE] to ja się jeszcze zastanowię :) P.S. Zbierane są również zapisy do szpaleru - w razie gdyby jednak okazał się niezbędny :)
-
[quote name='jo-jo']Myśle że to by nie wystarczyło, bo twarz miałabyś zaplutą, a butami wchodziłabyś w kałuże :evil_lol:[/QUOTE] jak romantycznie :) :) :)
-
[quote name='moon_light']WOW !! WOW WOOOOW !!!! GRATULACJE !! aaaale super !!:multi:[/QUOTE] Marzy mi się szpaler dogów, gdy będziemy wychodzić po podpisywaniu aktu :) Chyba da się to jakoś załatwić... tylko kiecka musiałaby być foliowa (zakładając, ze to będzie lato) aby gluty swobodnie ściekały ;)
-
[quote name='jo-jo']W takim razie: Czarny Smoczku moje szczere wyrazy Współczucia :roll: :evil_lol: [/QUOTE] Czarny Smok łypnął okiem i mruknął "jeśli będą regularnie karmić mogą sobie ze mną mieszkać. Nie brzydzę się" :)
-
[quote name='jo-jo']Współczuć Tobie że dodaje lat, czy jemu że nie jest dobry z matmy? :lol:[/QUOTE] Korkosmokowi :) , bo wszystko wskazuje na to, że jednak jego stado pozostanie kompletne (z podstarzałą pańcią i kiepskim z matmy pańciem) przez dłuższy czas... :) Część stada bowiem postanowiła niedawno o tym, że się zaobrączkuje :) ... a oto przedmiot towarzyszący owym postanowieniom :) [img]http://img412.imageshack.us/img412/7493/obraz028gm5.jpg[/img]
-
[quote name='jo-jo']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] nie ma się z czego śmiać :) trzeba współczuć :)
-
[quote name='jo-jo']Nie mów tak bo przyznasz rację temu KOMUŚ kto wczoraj (własciwie dzisiaj) uświadamiał nas o naszymwieku, tlyko że nie dokładnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Masz rację :) Ale ten Ktoś zawsze miał problemy z matmą :)
-
Dziękuję :) dziękuję :) Dziś obudził mnie ból krzyża (albo mnie w nocy przewiało - zawsze się odkrywam, albo to STAROŚĆ :) ) hihihihihihihi... P.S. Jakie dostałam cuuudne kwiaty!!! oj... ufocę je jutro i wstawię :)
-
HIhihihihihihi... witajcie, kochane :) Ja tylko na momencik, bo dziś/wczoraj mam/miałam (bo po północy) urodziny i wcią świętuję :) Szampan dla wszystkich!!! :) paaaaaaaaaa!!!
-
Mali&Wika - witam serdecznie! :) Jak miło, że wpadłaś :) Dziękuję za link do fotek ze spaceru Mokotowskiego :) - mam dziś urodziny (31, buuuuuuuu) , zrobiłaś mi fajny prezent :) (poproszę jeszcze o zgodę na publikację kilku fotek na stronce Korkosmoka i tu, w galerii)
-
Oli - nadrobimy za tydzień :)
-
Simbik - cierpliwości - Korkosmok też zaczynał od podrywania jednej (i obsikiwania sobie tej po przekątnej od podnoszonej, bo się czasem zachwiał, czasem zamyślił... :) ) Dziś z jednym wyjątkiem gdy poleciał "po suczemu", cały dzień upłynął pod hasłem "podnoszę właściwą" , coraz większym zainteresowaniem obdarzając okoliczne drzewa :) hihihihihihihi...
-
[quote name='LAZY']Ekhm...ja wiem, żes bidulka chora, ale czemu tak mało fot???[/QUOTE] No właśnie! :mad: :mad: :mad:
-
[quote name='anea']CZY ZNACIE KOGOŚ KTO MA/HODUJE [B]GWARKA[/B]??? Zbieram info na ten temat a w necie mówiac szczerze niewiele znalazlam :shake:[/QUOTE] Miałam/hodowałam papugę kakadu. Zanim ptaszysko ze mną zamieszkało - zastanawiałam się nad gwarkiem właśnie. Wiem tyle: - plusy: świetnie imituje wszelakie odgłosy - minusy: koszmarnie rozpryskliwe odchody (papuzie przy nich to zwarte, twarde gówienka), to spore ptaszysko, więc podczas pierzenia się jest w pokoju w którym przebywa [B]mnóstwo[/B] pyłu (z tutek, w których rosną pióra).
-
[quote name='anea']nochalek rzeczywisciecudny ... miała byc cała mordka ale nie zdążyłam :)[/QUOTE] I tak masz refleks :) Wiesz ile mam zdjęć kawałka nosa (tylko tyle zmieści się w kadrze) albo oka? :) hihihihihihihihihi...
-
[quote name='Usia']nie to nie mój ja nie mam doga :( :([/QUOTE] Nie, chodziło mi o to, że mój to czarny dożek, myślałam o takim brązowym piesku mniej więcej do kolan - przez jakiś czas hasał z Korkosmokiem :)
-
[quote name='anea']hej :cool3: jestescie tam?? :razz: [IMG]http://images21.fotosik.pl/51/102365bdd249d765.jpg[/IMG][/QUOTE] Rany! Mój kochany cudny brudny nochalek!!!
-
Usia - czy to Twój psiak szalał dziś z moim Potworem (czarny dożek z kopiowanymi uszami)? :) Było dziś cudnie - szkoda tylko, ze tak mało innych ras... Zastanawia mnie tylko, czy zostaliście w domach, czy to szalejące dozie odstarszały potencjalnych chętnych do przyłączenia się? :)
-
[quote name='jo-jo']Noski szukające Fletu jak mam rozumieć? :evil_lol:[/QUOTE] oj... jutro poszukam, bo dziś znalazłam tyko duże fotki instrumentów z zamkniętymi klapami (otwarte będą lepiej wyglądać) Jutro po spacerku na Polach :)
-
Żeby mieć taki nos musiałabyś być Cyranem De Bergerac :) ... a i dzięki/buźka za pomoc przy ognisku
-
Natalia - Ty nas musisz naprawdę lubić :) :) :) ... jeśli podoba Ci się zdjęcie z odwróconą do góry głową piranią :) (zacytowane przez Klaudię jako "nowa rasa") albo diabełek łapiący kółeczko :) Na dobranoc noski: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/49/7886fe39f66a93f8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='anea']Kogo moge sie spodziewac jutro kolo poludnia na Polach???[/QUOTE] Nas! Będziemy na pewno!
-
[quote name='jo-jo']Nowa Rasa :razz: :evil_lol:[/QUOTE] A jak :) pies kanapowy (robiący za kanapę) :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/49/8219e406214577e5.jpg[/IMG][/URL]
-
Korkosmok czasem wygląda normalnie: :) :) :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/22/ecc4c1a6ef3b880a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/49/765f707a4e4fbd58.jpg[/IMG][/URL]