Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. [quote name='moon_light']łooo a mamy już takiego zawiniętego węża gumowego- który tez ma wate w środku:roll:. W Jupiterze byłam 1 raz w życiu :eviltong:, kupowalismy stół- zeby mlody mial o co mleczaki drapać;). [B]Za to dosyc blisko mieszka mój brat [/B]:lol:.[/QUOTE] No właśnie... :angryy: Nie lubisz nas? :roll: :mad: :angryy: Dlaczego nas nie odwiedzasz? (no, chyba, że brata również :) ) Węża - albo wywal, albo cały czas obserwuj Małego podczas zabawy, bo jeśli wda się w rodzinę (zżeranie różności absolutnie niejadalnych) to będziesz miała przechlapane.
  2. Moon - masz piękny awatar :loveu:
  3. [quote name='PIKA']:crazyeye: Sylwia Ty za delikatna jesteś :razz: Domyślam się że wielkośc oprzyrzadowania Korka oceniają głownie faceci :cool3: Jakby mi taki skomentowal owego "siura" to bym sie grzecznie zapytala " A co zazdrości Pan?" :diabloti:[/QUOTE] Ja już odpowiednio komentuję to w bardzo podobny sposób (ostatecznie zahartowało mnie np."ale bestia z tej kobiety, uszy psu obcięła, a teraz zaplastrowała aby krew na ulicę nie kapała", czy też "kto normalny trzyma w domu takie bydlę", "ten pies ma tatuaż! Snobka!!!" itp.), ale już nie mam czasem siły... Sama zobaczysz, jak Ci Inti urośnie, jak kulturalne mamy społeczeństwo :angryy: Dlatego jak na zbawienie czekam na samochód, który ma się wkrótce pojawić (szukamy odpowiedniego dogowozu) - to bardzo ułatwia sprawę transportu :)
  4. [quote name='moon_light'][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/269/wungaikot2vn5.jpg[/IMG] o to zdjęcie mnie przerażą ! Ten kot jest wielkości mojego Cezara...jak pomyśle ze za rok w takich faflach moze zginac glowa rudego..:-o Gdzie takiego ekstra kota kupiłaś ?? :razz:[/QUOTE] u Dominiki GLG, ale tej akurat zabawki stanowczo nie polecam. Tak, jak zabawki gumowe są u nas długo, tak tę Korkosmok przegryzł w ciągu 20 minut a ze srodka wylazła masa czegoś w rodzaju waty (zazwyczaj takie zabawki są puste) - zauwazyłam to dość szybko i dużo tego nie zeżarł. Całe jednak szczeście, ze byłam wtedy w domu. Albo wpadniesz kiedyś do nas (mieszkamy blisko Bomi ;) ) albo sfotografuję Ci kiedyś Korkozabawki z komentarzem dotyczącym każdej. Niektóre sprawdziły się super, inne były do kitu (trwałość) a jeszcze inne - fajne ale niebezpieczne.
  5. [quote name='jo-jo']Słuchaj ja to pisałam bo musiałam ściągnąc 364 zdjęcia bo aparat był full :evil_lol: A goście nadal są i dalej pstrykamy, ale powiem że goście są cuuuuuudowni :loveu: :loveu: Napewno wstawie dzisiaj fotki!! Obiecuje :razz:[/QUOTE] No to pstrykaj, ściągaj, pstrykaj... ... i WSTAWIAJ!!! :) :) :) Mistrzyni od podgrzewania atmosfery, cholerka :) :) :)
  6. [quote name='moon_light']:evil_lol: A ktos Ci powiedział że dzisiaj bede? ..bo jak sie A spytał "jak było" to sie przestraszylam ze moze dni pomylilam...i moj termin odwiedzinowy przepadl:eviltong:[/QUOTE] spokojnie, to ja pomyliłam dni :) Twój termin (Boże, to jak o porodzie ;) ) wciąż jest aktualny :) hihihihihihihihi...
  7. [quote name='moon_light']No wreszcie zdjęcia !!! :multi::multi::multi::loveu: [SIZE=1]ps. Dzwonilam:lol:.[/SIZE][/QUOTE] Aaa... tak, wiem :) Podczas meczu :) Natalia - czekam jutro na obszerną relację!!!
  8. [quote name='Cloudy']Klaudia, masz e-mail :cool3: Czuję się nieco schizofrenicznie pisząc tak :eviltong:[/QUOTE] hahahahahahahahahahaha!!!
  9. [quote name='halbina']dobrze, że Inka mi tu nie śpiewa... ;)[/QUOTE] Kochana, przybywaj z nią do Warszawy :) pospacerujemy, pogadamy - zobaczysz jak Ci się dziewczyna muzycznie rozwinie (jestem muzykiem klasycznym - serio, serio :) nic dziwnego, że mój synek jest uzdolniony muzycznie :) ) A to Korkosmok Posągowy :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/9148/dsc02207qc0.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='jo-jo']Pan Pies z rana :loveu: [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1009/ranogq2.jpg[/IMG][/QUOTE] Piękny :loveu: :loveu: :loveu: Jakich gości??? Jakich??? Już [B]jest[/B] późny wieczór!!! Dawaj fotki!!!:mad:
  11. oj, te ostatnie fotki chyba już gdzieś były tu wstawione... :roll: Nieważne ;)
  12. [quote name='halbina']A panienka już omdlewa z tego odprężenia... :evil_lol:[/QUOTE] Bo wiesz... Korkosmok jest wyjątkowy :) wszystkie dożynki omdlewają na jego widok :) [img]http://images21.fotosik.pl/51/4bb75cd13e3f50ff.jpg[/img] a potem wspólnie śpiewają, by dać upust emocjom :) [img]http://images22.fotosik.pl/24/45eb4baaf620d4a4.jpg[/img]
  13. za to wygląda na zrelaksowanego :) :) :) [img]http://img65.imageshack.us/img65/8895/dsc02219df5.jpg[/img]
  14. [quote name='halbina']A ja jestem zbulwersowana! :oops: Pokaż to zdjęcie z ekstazą światu... :eviltong: :evil_lol: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/979/dsc02217dq7.jpg[/IMG][/QUOTE] Haahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!! No taaaa... synek mi dorasta :)
  15. Jest po 22 więc wrzucam fotki molestowania Korkosmoka przez pewną uroczą dożynę :) [img]http://img183.imageshack.us/img183/8058/dsc02218sa7.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/7691/dsc02214sv6.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/4844/dsc02215wa4.jpg[/img] "nie, nie odchodź jeszcze" [img]http://img259.imageshack.us/img259/5271/dsc02216gw0.jpg[/img]
  16. [quote name='PIKA']a co Korek nie lubi autobusow ? ;) [/QUOTE] Wiesz... jak by Ci to wytłumaczyć... Korek lubi autobusy, tyle tylko, ze ludzie dzielą się na takich, którzy przerazają się samym widokiem Potwora, takich, którzy do niego cmokają uśmiechając się, a potem dziwią się, ze pies im siada na kolanach i usiłuje dać siarczystego całusa przez kaganiec i takich, którzy zwracają głównie uwagę na jego klejnoty (mam dość tekstów o "wielkim siurze") Nie cierpię jeździc z nim sama... :diabloti: jakoś gdy jest przy moim boku mój TZ nie ma ani tekstów o "siurze" (to cytat :) ) ani o "bydlaku" ;)
  17. Portrecik dzisiejszy :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6960/portreciklu0.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='jo-jo']Katowice już nam praktycznie odpadły ;-) I chyba nie jedziemy[/QUOTE] Stanowczo domagam się wyjaśnień :mad: Nic nie rozumiem :shake:
  19. [quote name='jo-jo']A nie zgłosiłam :diabloti: I się bardzo cieszę, koniec wystaw na najbliższe 8 miesięcy w Polsce :eviltong:[/QUOTE] ???? Znaczy się: podbój świata? To rozumiem :) Czyli zobaczymy się dopiero na Klubie???
  20. [quote name='simbik']Tymczasem za dwie godziny wyjeżdżamy do Wilna :lol: ...trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Zaciśnięte!!!
  21. [quote name='jo-jo']Jak dla mnie to bym postawiła chłopców na pierwszych lokatach i obydwu po Zw.Mł. Dała, o tak żeby było sprawiedliwie :diabloti: Całe szczęście że ja nie zgłosiłam :evil_lol:[/QUOTE] Kogo nie zgłosiłaś??? Jojka??? :mad: No to z kim będziemy się później bić? :lol:
  22. [quote name='jo-jo']Rany komu ja będę kibicować :evil_lol:[/QUOTE] Jak ta żaba w dowcipie: "no przecież się, kurna, nie rozdwoję" :) Bo rozumiem, że nikt inny nie wchodzi w grę poza nami :) hhihihihihihihihihi
  23. [quote name='jo-jo']Bo ja sobie tak kalkuluje, i na szczęście kasia teuflowa powiedziała że mnie zabiora na wystawę, ale jakby Im albo Wam udało się wygrać to ja bym chciała na BIS'ach zostać. tylko że jak wy wygracie to pytanie jak wróce do Warszawy :evil_lol: Praca Wre :lol:[/QUOTE] HIhihihi... cwaniara :) Czyli jak wygrają Teufelki, to Cię zabierają z powrotem, a jak my - to... no własnie... coś się wymyśli :)
  24. [quote name='jo-jo']Przed dogami jest tylko ok.15 bokserów, więc myśle że dozie tak 11-11.15 zaczną wchodzić, błękitne najpierw oczywiscie. P.S. Ja sobie narazie kalkuluje, ale gdybyście dostali Naj.Juniora to zostajecie na BISy? :razz:[/QUOTE] HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA!!! Dobre :) Ale... fantazjując: gdybyśmy dostali, to zostaniemy :)
  25. [quote name='anea']no wlansnie do gdanskeigo dojezdza metro :D Zawiozła bym Was ale po pierwsze bede dopiero kolo 13 a po drugie samochod pewnie bedzie z rodzina na dzialce :([/QUOTE] Aaaa.... :) Hihihihihi - no tak... moja znajomość Warszawy :) Widać, że jestem element napływowy :) Korek dostał kota :) Zareagował tak: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3023/wungaikot3rn7.jpg[/IMG][/URL] a potem kot został zaciągnięty na posłanie i było tak: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3539/wungaikotxg0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/269/wungaikot2vn5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...