-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Vectra']cześć Dealery fajną ma Dilski koleżankę :) podobują mi się te psy[/quote] nooo ladna ci ona ..:)
-
[quote name='evaxon']ale Kuna jest sliczna:loveu: dziendoberek kochani:multi: czemu wy macie taka piekna pogode:placz: :placz: :placz:[/quote] widocznie zasluzylismy:):eviltong:
-
az mnie zatchnelo ze szczescia....tyle faflunow...i jakie piekne...jeden piekniejszy od drugiego....achhhhhhh...sie zakochalam....:loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Poprawka ;) Zmorka poszła na obchód terenu :evil_lol: Postanowiła zjeść cały śnieg :diabloti: Nie ma takiej potrzeby bo Zmorka likwiduje biel :evil_lol: Wyobraź sibie Alberta z temperamentem Killerka :diabloti:[/quote] dzielna Zmorka:) braffffooooo -
[quote=clockwork;4235626[SIZE=3][COLOR=red]][/COLOR][/SIZE][FONT=Arial][COLOR=blue][B][SIZE=3][COLOR=red]mnie w to nie mieszaj[/COLOR][/SIZE] :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]u mnie też dużo białego [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_4_4v.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Alu ponawiam apel... utop marzannę !!! [/COLOR][/FONT][/B][/quote] a gdziezbym smiala....
- 78403 replies
-
[quote name='Kate I Luka']hej :) Ale fajny spacerek :) :) :) [IMG]http://images20.fotosik.pl/145/53e5314129ca27b4.jpg[/IMG][/quote] ja co rano:) tylko dzis nieco chlodno bylo....
-
[quote name='Pysia']Zmniejsz fote bo mod Cię dorwie ;)[/quote] chyba nie zdazyl hehehe:)
-
a w drodze do domku niespodzianka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/43f7735cda5f612e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/420e2fa8b3625550.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/fb329641f19aea9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/00666eab6890d85c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/58/d0df961058c7e189.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/58/a236abedc056f8c9.jpg[/IMG][/URL]
-
ide do domu.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/f569288459f2ba11.jpg[/IMG][/URL]
-
pyskowka:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/5324aa0fd40be38d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/53e5314129ca27b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/e801e0a332da5ea3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/58/60683088cbe50929.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/54a4a61584effcb6.jpg[/IMG][/URL]
-
teraz mozesz za mna biegac .... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/399eeaddd44e0333.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
-
odejdz kobieto, sikac mi sie chce [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/f3b8bc7e16f1318a.jpg[/IMG][/URL] nie szpieguj mnie!!..musze sie wyyysikac!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/987b36ae1a3efcb3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] panciu a ten babsztyl to normalnie nie dal mi sie wysiusiac....:placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/98fb64a547608789.jpg[/IMG][/URL]
-
poranny spacerek to jest Kuna kolezanka Dealera [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/5d9b28cc0774fff9.jpg[/IMG][/URL] a to Dealer kolega Kuny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/1415d31cf9ce2407.jpg[/IMG][/URL] zlap mnie jesli potrafisz [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/145/62c5d7bd7d99ded2.jpg[/IMG][/URL] tak glupia to ja nie jestem, ty se biegaj a ja popatrze [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/6ebabc1d3410159a.jpg[/IMG][/URL]
-
a mnie tam nie zanudza wodny Leonek ( ale sie podlizalam) bo moje bydlatko wody unika to se na inne szalejace wodniaki popatrze:)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']To Ci powiem że Szelma teraz chrapie a Zmorka przewraca się na swoim posłanku :evil_lol:[/quote] tiaaa to od tego chrapania mi sie tu buja:) -
[quote name='Behemot']Pysia, ale to se możesz móżdżek zapiekany zrobić :diabloti: P.S. Boshe, to chyba mi się ten mózg wylał, w każdym razie tak się dziś czuję :cool1:[/quote] a nie mial tu szatan nic z tym wspolnego....:evil_lol:
- 78403 replies
-
no i po co mylam moje???? jak zwykle sie pospieszylam....aj aj aj
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']To Bonita maupa mi śnieg przysłała z Bielska :mad: Buahahahahaha :evil_lol: Foty czysto niufowe :diabloti:[/quote] no przecie mowie ze tetniace..az mi monitora rozbujalo:evil_lol: -
[quote name='Behemot']Może komuś mózg się wylał? :roll: :evil_lol:[/quote] popatrzmy po znajomych..czy ktos sie zmienil....:evil_lol:
- 78403 replies
-
oj biedna ty biedna...wiem jak sie czujesz , dopiero co wyszlam z chorobska, trzymalo prawie 3 tygodnie pomimo ze dostalam antybiotyk.... herbatke z soczkiem malinowym polecam:)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
Swietne fotki Pysia:) takie tetniace zyciem:) -
[quote name='Pysia'][IMG]http://images20.fotosik.pl/143/9604efea0c5fc953.jpg[/IMG] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jakie to słodkie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Znowu mi się opcja macieżyństwa włączyła :) Mam nadzieje ze Ala tu nie zagląda bo znowu się będzie o mnie martwić :evil_lol:[/quote] obawiam sie ze czasem zaglada:) ale moze nie zauwazy....:)
-
dzien dobry:) cio slychac w szerokim swiecie?:)
-
a tu ciagle o badylkach?:) tfuuu chcialam powiedziec o pieknej urody roslinach pokojowych....:evil_lol:
-
dzien dobry bardzo.....jak by wam to powiedziec ......rano byl malenki minusik...ale teraz sie slonko rozpycha na niebie i robi sie ciepelko....:lol: bylismy o swicie na spacerku ale jak wracalismy to juz bylo ladnie....oby do wiosny:)
- 78403 replies