Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]eee... zaczęłam czytać.. [I]"mój tz sie zakochał"[/I]... pomyślałam ... [I]no cóż... nie pierwszy i nie ostatni[/I].:eviltong:.. a ja i tak z Pawciem zostane..:loveu:. czytam dalej... "[I]w psie".... :placz:[/I][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przekaż mu że u Klocka wszystko oki... chętnie go pozna też (wpadajcie na terapię :cool3:) ale zastrzegam... żadnego dilowania :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/quote] [B]dziekuje , przekaze ..jak bedziemy w Katowicach chetnie poddamy sie terapii:)[/B] [B]z zalem informuje ze ok...zadnego dilowania:evil_lol: [/B]
  2. [quote name='teqquila']Witajcie :)[/quote] [B]helol:multi: [/B] [quote name='AgusiaTerierka']A gdzie nowe zdjęcia?[/quote] [B]eeeeee...w komputerze??:evil_lol:[/B] [quote name='Rinuś']cos utknelo pieskowi ??:eviltong::eviltong::eviltong: sliczne fotki :)[/quote] dziekujemy:multi: i zapraszamy:) [quote name='Kate I Luka']Cześć sąsiadom zza Odry :multi: :multi: :multi: :multi: [/quote] [B]halo sasiadko z Piotrowic:loveu:[/B]
  3. [quote name='majoka']Gdzie jestescie Dilerki:mad: :mad: :mad:[/quote] [B]no przeciez jestem tuuuuu...dlaczemu z kijami na mnie zaraz buuuu buuuu:placz: [/B]
  4. [quote name='goldenka245']Bry dzionek:loveu: Wróciłam ze szkoły :D Co u was Dilerki?[/quote] [B]dzionek bry:) a u nas wszystko ok...cieplo mamy,wolne od pracy mamy i nic nie robimy dzis...:razz: [/B]
  5. [quote name='evaxon']czesc czołem Dilerki:multi:[/quote] [B]witam cieplutenko:loveu: [/B]
  6. [B]ooo a ja myslalam ze to Ania sie pokazala....[/B]
  7. [B]ja tez jezdem i poczytalam i obejrzalam i w ogole:)[/B]
  8. [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/eaea9041d52eda88.jpg[/IMG][/URL] Hihihi :D Ktos Dilkowi skopiowal jedno uszko ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [/quote] [B]tak na probe, na chwilke:) chcialam zobaczyc jak sie bedzie prezentowal:)[/B]
  9. [quote name='jo-jo']Kto jest większy? :evil_lol:[/quote] [B] hehe konkursy se wymyslaja a ja musze z aparatem latac....ktory notabene sie psuje i zostane bez:-( [/B]
  10. [quote name='madzia i medor']Bez obaw:cool1: :cool1:[/quote] [B]hehehehehe:diabloti: [/B] [quote name='AgusiaTerierka']A gdybyś się rozmyśliła, kliknij do mnie:lol: .[/quote] [B]rozmysli sie rozmysli:evil_lol: [/B]
  11. [B]Klockowa moj TZ sie zabujal...nie , nie w tobie :) we panu Psu:evil_lol: pragnie ci on ( TZ nie pan Pies ) posiadac takowego osobnika najlepiej tej samej masci .....a na doga to sie nie chcial zgodzic.....:diabloti: [/B] [B]jak wroci z pracy to znowu bedzie pytal czy u Klocuszka cos nowego.....a ja sie znowu wzrusze..ach[/B]
  12. [B]bede nudna ale trudno:) zdjecia suuuper:)[/B]
  13. [B]ahoj ahoj! podpisuej liste obecnosci:)[/B]
  14. [B]czesc kobitki:)[/B] [B]co zrobilas z glowa Suczydla??[/B]
  15. [B]:) czesc:)[/B]
  16. [B]witajcie:) starsznie przykro sie czyta...a jeszcze bardziej mi przykro bo ja tez mam takiego zakapiora, zaczepnika...:shake: [/B] [B]mam nadzieje ze suczydelko ma sie dobrze??[/B]
  17. [B]czesc :loveu: a ja mam wolne :multi: mialam zamiar ozdabiac chalupke na wielkanoc ale mam lenia...takieeeeeego wielkiego.....[/B]
  18. [B]hej Bonita:) nadrobilam lece dalej a ty dawaj nowe fotki co jak wroce bede miala co ogladac:)[/B]
  19. [B]Halo Kasienko Gastusiowa:multi: ciesze sie razem tymi dobrymi wiesciami:) [/B]
  20. [B]dzien dobry wrobelki elemelki:)[/B]
  21. [quote name='PIKA']Ekstra fotencje :multi: Jaki Dilski ma pomnik :cool3:[/quote] [B]sie szarpnelam i mu postawilam:)[/B]
  22. [quote name='AgusiaTerierka']"Bokseroantylopa"? ;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/00ba237c963053e9.jpg[/IMG][/URL][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='drzalka']super.. foty :D:D:D:D[/quote] [B]dziekujemy:)[/B]
  24. [quote name='madzia i medor']Czekam :cunao: :cunao:[/quote] [B]reklamacje ani zwrot towaru nie jest mozliwy:)[/B]
  25. [quote name='teqquila']Witam :) po co skakac jak sie wejdzie na lawke i dosiegnie bez skakania :D [IMG]http://images20.fotosik.pl/163/584db5b0afe15cb4.jpg[/IMG][/quote] [B]ano wyhodowalismy leniuszka:evil_lol: [/B] [B]Witam u nas:)[/B]
×
×
  • Create New...