Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='evaxon']:-xja ci dam muchy :-x[/quote] [B]daj mi cos innego nie lubie muchow:eviltong: [/B]
  2. [quote name='madzia i medor']O ile cioteczka foteczek wstawiła:loveu: :loveu:[/quote] [B]halo madzia:diabloti: [/B]
  3. [quote name='evaxon'] Madzia a Agnieszka cie sledzi:diabloti:[/quote] [B]nie dosc ze z kijem do ludzi to jeszcze kabluje....:eviltong: [/B]
  4. [quote name='AgusiaTerierka']Leon zawodowiec?:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/603f2407e71e5788.jpg[/IMG][/URL][/quote] [B]hihihi chyba nie bardzo...cokolwiek chcial zrobic nie udalo mu sie:evil_lol: [/B]
  5. [quote name='evaxon']:mad: :mad: :mad:[/quote] [B]a poszla ty mnie stad z tym kijem, muchy zaganiac a sioooo a sioooo:razz: [/B]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)jak się nie obawiasz ...jak to Twoja sis powiedziała:diabloti:przedszkolanki motyki:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:to chętnie;)......:multi::multi:no i przyjmuję Bartkowego buziaczka....[/I][/B] [I][B]kkkocham was misie;)[/B][/I] [B][I]:mad:zlituj się powiedziała .....w niedzielę dostał funkel nówkę nieśmiganą z logo Coca coli :p.....i co zrobił .:diabloti:.....pssssssssssss:angryy::angryy:[/I][/B] [B][I]:loveu:piłeczka oczień mniamniuśna[/I][/B] [I][B]:pwzięłam przykład z Ciebie[/B][/I] [I][B]Wróciłam do świata żywych ....po malej drzemce i spacerku...byłam śnięta jak rybka .Teraz pisze scenariusze zajęć:diabloti:na hospitacje.:diabloti:[/B][/I] [/quote] [B]na hospitalizacje:crazyeye:[/B] :diabloti:
  7. [quote name='madzia i medor']Hi hi, ale za to pikny jest ;):loveu:[/quote] [B]ty to hurtownie tej wazeliny masz?:diabloti: [/B]
  8. [B]Max byl pieknym faflunkiem....[/B] [B]a ta ostatnia fotka.....moim zdaniem swiadzczy tylko o tym ze naprawde byl szczesliwy i mial dobra i spokojna smierc, na tym zdjeciu nic nie wskazuje na to co go mialo za chwilke spotkac....[/B] [B]a to ze teraz masz znowu boksery swiadczy o tym ze bokserowiroza to nie plotki:evil_lol: [/B]
  9. [quote name='madzia i medor']O ile foteczek:multi: :multi: :multi: Ale Dealeruś ma dużo koompli i koompelek:loveu:[/quote] [B]nie jest to niestety takie piekne jak wyglada.....Dili to zakapior, zaczepnik i jednoczesnie najwiekszy tchorz jakiego widzialam:)[/B]
  10. [quote name='madzia i medor']Cześć mamuniu:loveu: i braciszku:loveu: i siostrzyczko:loveu: i druga siostrzyczko:loveu:[/quote] [B]madzia a kuku-:)[/B]
  11. [quote name='evaxon']dziekuje:) jak oni go ni enaprawia to ja sie za niego wezme:mad: i bedzie konec z praca po 12h a potem z siłownia i basenem :mad: ojj juz ja go naprawie:mad: :mad: :mad:[/quote] [B]no to niech go lepiej naprawia bo jak my ci pomozemy go naprawiac......to juz mi go zal:diabloti: [/B] [B]zdrowka panie TZ:lol: [/B]
  12. [quote name='evaxon']biedny aparacik ..taki młody a juz u doktorka:shake: a moj naszczescie (odpokac) zdrowiutki jak rybka:loveu:[/quote] [B]puk puk - odpukalam:evil_lol: [/B]
  13. [quote name='madzia i medor']Cczeeść babunciu:loveu: :loveu: Ile piknych fote:razz: [COLOR=white][SIZE=1]Cholera i co ja jeszcze miałam napisać[/SIZE][/COLOR] :hmmmm:[/quote] [B]juz nic nie pisz juz sie podlizalas:evil_lol: [/B]
  14. [quote name='evaxon']to co mu jest??:razz:[/quote] [B]niedobrze mu jest...:diabloti: [/B] [B]ostrosci nie ustawia, na manualu nie da rady ustawic przyslony.....nie zmienia ustawien tzn . ja ustawiam na np. sloneczny dzien a on zostawia to co bylo poprzednio np. balans bieli....a jak zgrywam fotki to dostaje komunikat ze jest feler i zdjecia nie da sie zgrac. pan aparat musi isc do pana doktora....a moze to i dobrze bo to co bym naprawde chciala i na co zbieram potanialo ze hej......[/B]
  15. [B]to prawda ...dogo tak muli ze az mnie zmulilo....:shake: [/B]
  16. [quote name='bonita'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/3927aeab90f1b182.jpg[/IMG][/URL] [B]Kira osaczona :)[/B] [B]Aga ale poszalałaś z fotkami, ho, ho, ho :) Fiu, fiu, fiu :loveu:[/B][/quote] [B]szaleje zawczasu bo aparacik wykazuje objawy chorobowe....[/B]
  17. [quote name='bonita'][B]Cześci Dziewyczyny :)[/B] [B]Taa, ale pamiętają o nas:loveu: :loveu: :loveu: [/B][/quote] [B]czesc:) wrocilas? jak milo:loveu: bo wiesz dalam nowe fotki, pare sztuk...ale jak nie przyjdziesz to tez nic sie nie stanie:diabloti: [/B]
  18. [quote name='paula_z'] Hej hej :multi: A fotki widziala? :mad: ;) [/quote] [B]widziala, co miala nie wiedziec:razz: ale jak mi tak bedzie kijem przed locami wymachac to nastepnym razem nic nie zobacze:evil_lol: [/B]
  19. [quote name='ferraribox'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/f370248a3b831e50.jpg[/IMG][/URL]Uciekaj!:diabloti:[/quote] [B]no i uciekal az sie za nim kurzylo:)[/B]
  20. [B]no faktycznie Weszka ..ladne zrobilas te foty....[/B] [B]Pysia odwracala sie od ciebie jak mialas w rekach Wiktora?:crazyeye: [/B]
  21. [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/1c62c77d857c9e27.jpg[/IMG][/URL] Leon ma kolory maskujace ;) Czesc Dilerki :multi:[/quote] [B]czesc Paula:loveu: [/B]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/3927aeab90f1b182.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/f8b19a5121b9ea07.jpg[/IMG][/URL]
  23. [B]a jeszcze pozniej przyszla Kuna:)[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/1e8eda8f5eeeb8cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/56b2771cabd380ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/ba0f2c83ab4f05f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/43708e6e1297cb2a.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/b595ee505fbdf749.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/e1059855113b6e59.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/1cf18513be92f01f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
×
×
  • Create New...