Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Behemot']A jak niby miałaby nakłonić Kamcię i jej rodziców do poszukiwań, skoro oni nic a nic nie poczuwają się do odpowiedzialności? Na łańcuchu ich za sobą ciągnąć? Kamcia po raz wtóry dała świadectwo swojej bezmyślności. Najpierw "zgubiła" psa, a teraz ma jego los w głębokim poważaniu. Biedny pies... strach pomyśleć, co teraz się z nim dzieje :cool1: Dobrze chociaż, że noce już w miarę ciepłe...[/quote] w sumie masz racje Behemiocie....ale wiesz co trzepie mnie na sama mysl....wrrrr....ale czego tu oczekiwac od dziecka skoro rodzice najwyrazniej tez wyobrazni zadnej nie maja...mnie tam rodzice uczyli ze za swoje postepowanie i ewentualne bledy wynikajace z niego odpowiadam ja i tylko ja....ale to nie temat do tego watku...sorki...:oops: ciagle mam nadzieje ze jednak ktos go przygarnal i ma dach nad glowa i miske strawy....
  2. [quote name='madzia i medor']to musi oślepiać:cool1: Cześć mła robaczyco koffana:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] czescccc.....mla.....wieje i dmucha a planowalam roboty ogrodkowe...ale jak los tak chcial to se posiedze w chalupie:diabloti:
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]qrce... nie moge na to patrzeć... tak męczyc małego dilerka :shake: :shake: do TOZu podam[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ejjj... dilerko... na ani jednym zdjęciu nie widze twarzy Bartka... dlaczego?? :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cześć bom sie jeszcze z Tobą nie witała...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]poprosze kawke i ciacho :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] B.stwierdzil ze wyszedl jak udup....to go poobcinalam...:diabloti: kawa razzzzzzzz...z ciacha jeno okruszki sie ostali....:razz:
  4. czesc deszczowa kobieto:)
  5. [quote name='ARKA']:placz: dzwonila Pani z Krakowa, byla zainteresowan adopcja Gryzka. kamcia, niech tylko zostanie opanowan sytuacja w schronisku ja do twojej szkoly sie wybiore!:angryy:[/quote] oz...jasna ch....:angryy:
  6. witaj .....Ala mnie zagadala i nie mam juz nic do powiedzenia....:diabloti:
  7. dzien dobry:diabloti: przyszlam cie nawiedzic....:diabloti:
  8. [quote name='Vectra']będę ci przypominać :loveu: tu :loveu: na gg :loveu: na skype :loveu:[/quote] co ja ci zrobilam...no co....za co ty mnie tak nienawidzisz......:diabloti: [quote name='evaxon']ale sobie chlopaki figluja na łóżeczku:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] o masz z psem figluje na lozeczku...:diabloti: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/294/2c81593d369874e1.jpg[/IMG][/URL] Widać kto jest panem w domciu :evil_lol:[/quote] nooo JA!!!:diabloti: [quote name='madzia i medor']To było pytanie retoryczne:diabloti: :diabloti: Ale se zabłysnęłam:bigcool: :evil_lol:[/quote] jak latarnia morska:razz: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]MULTIPIPLA!!!!![/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]fajnie masz uległego Tzta.........ciekawe czy dla Ciebie Też taki uległy jak dla psa:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj.......jak wasze gardła!!!![/COLOR][/B] [/quote] czy ulegly pytasz? a to zalezy.......czy wypil jedna czy dwie szklanki wody:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi:dzień dobry Dzie**** Orl****** :p[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]jak tam po truskaweczkach .......:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] jak cie gwizdne zara....:diabloti: dzis tez bedziecie sie bawic balonami ksiedza?:diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a teraz....mianuje Cie swoim giermkiem.......i nadaje Ci nowe imie.......[/B]:diabloti:[/quote] noo powiedziala co wiedziala....:diabloti: Witajcie piekne i upiory:diabloti:
  9. :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: baloniku moj malutki rosnij duzy ,okraglutki.......:diabloti:
  10. dzien dobry Ewo ogrodniczko:)
  11. [quote name='Lemoniada']Kciuki się przydadzą - dziękujemy. Wieści na razie niet:shake: Poza tym, że Kamcia jakaś taka beztroska mi się wydaje. Może przesadzam, bo ja też nie chodzę non stop w żałobie i żartuję ze znajomymi w pracy jak zawsze, ale te jej rozmowy na gg pełne uśmiechniętych buziek jakoś dziwnie mnie irytują. Kasiu - dziękuję, że zajrzałaś i dziękuję za rady! Tylko... nigdy nie ogłaszałam psa w radiu ani w gazecie i nie bardzo wiem, jak to zrobić:oops: Pewnie nic skomplikowanego, podpytam się jutro. A Gacusiową to ja chyba z forum MIAU kojarzę? Tam jest osoba o nicku Gacusiowa Mama, nawet widziałam jej zdjęcie z wystawy z kocianką od Beaty? Czy to ta sama? Jeśli tak to faktycznie w niczym nie przypomina mi Kamci;)[/quote] Lemioniada....nie zebym sie czepiala..albo zreszta czepne sie:) Dlaczego to TY latasz jak otepiala , zalatwiasz....zal mi cie kobito...nie mozesz pogonic tej istoty ludzkiej wraz z rodzicami??? niech ONI dadza ogloszenie , niech oni pytaja..ja rozumiem ze wynika to z pewnoscia po czesci z tego ze czujesz sie tez winna ucieczki Ajka ale do jasnej cholerki on zwial im, to oni go zostawili , nie dopilnowali....lepiej sie zamkne bo znowu mi ktos wypomni ze tykam malenka niewinna Kamcie......................................:angryy: trzymaj sie cipeplutko Lemoniada....
  12. :eviltong: jak moglas sobie wczoraj bez slowa pojsc???? to ja pobieglam ci kawal ciacha ukroic a ty sobie poszlas...... gniewam sie....
  13. a ja pierwsza dzis powiem ci dzien dobry:multi:
  14. [quote name='Vectra']kocham Cię :diabloti:[/quote] och! zapomnialam..... :loveu: :loveu: :loveu:
  15. [quote name='madzia i medor']Ta mina mnie położyła na łopatki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Czym Ty go faszerujesz:roflt:[/quote] jak to czym??? rzezucha!!!!!!:diabloti: [quote name='Vectra']:loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu:[/quote] czego??????:diabloti:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:pańcio chciał zamordnąć piesa a sam wylądował na zolu:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] dokladnie tak.....matko jedyna mam w domu bestie..dwie straszliwe bestie....:diabloti:
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/500e95b982443f4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/294/2c81593d369874e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/d77a47c3bd73a902.jpg[/IMG][/URL] kuniec...tera oba padli i mam chwilkie spokoju:diabloti:
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/294/c7cd7fd36258e362.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/294/94380476840f01d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/294/fd50526cf97f27b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/7f8a3ab121f3a015.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/ee2410172764f807.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/349/e687c08bf1c2111f.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...