-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ooo kufffaaaa... ślina mi pociekła :angryy: na klawiature :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] przyjezdzaj...codziennie ci takie bede robic....:loveu:
-
................................................................. ................................................................... .......................................................................po co ja tu przyszlam.....:diabloti:
-
hej Kasia nie pracuj tyle bo sie spocisz:)
-
[quote name='lutomskak']wlasnie!wiesz dobrze-ze wetem jestem kiepskim-ale za to groomerem...-ze hoho!trymowanie damskich piersi to takze byloby dla mne wyzwanie.... wszyje te jadra-wszyje-nawet sladu nie bedzie ...-all natural! vectra-ogladalm sobie wczoraj twoje biedne-wykastrowane stado!zal mi i jego calego i ciebie tez-trzymasz na kanapach takie agresywne i kopiowane psy-a nie zastanawialas sie kiedys nad mozliwoscia zgloszenia lalki i mlodego do walk?:)[/quote] jakie zastanawials sie??? toc ona dziennie ma walki psow na podworku..:diabloti: obstawiam cholercia i wygrac nie umiem....
-
[quote name='AlKil']no, zwłaszcza ten mały strasznie brudzi...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: W nowym domu mamy mieć dla nich specjalne pomieszczenie, taki brudownik dla psów, Jarek stwierdził, że na ścianach kafle, żeby można było łatwo umyć:lol: Będą mogły sobie tam strasznie ubłocone wysychać... Taka komora czyszcząca przed wejściem na salony...:evil_lol:[/quote] ja po ostatnim kapaniu psa -wrocil czarny -musialam malowac lazienke..kafelki sa tylko na jednej scianie ....TZ byl taki szczesliwy:loveu:
-
[quote name='Vectra']nie mam :angryy: :angryy: :angryy: nic mi nie mów o papierze :angryy: :angryy: :angryy: TZ chciał bym mu jakieś schematy wydrukowała , to więc miło i grzecznie mówie , wczoraj - papieru nie mam KUP - [COLOR=red][B]oczywiście nie kupił [/B][/COLOR] a przed chwilą przylazł (usłyszał że psy na podwórku to znaczy że nie śpię) i pyta się czy wydrukowałaś mi te schematy ? :diabloti: strasznie szybko wyszedł z domu :diabloti:[/quote] powiedzialas mu grzecznie: oddal sie kochanie czym predzej bo spowodowales u mnie nagly skok cisnienia i moje uczucia do ciebie wybuchna zaraz ze zdwojona sila:loveu:
-
jestem z rana : dzien dober:multi:
-
[quote name='Vectra']wykastruje , struny głosowe :diabloti: wczoraj jadły :diabloti: wystarczy , trzeba oszczędzać , skończył się przepych :diabloti:[/quote] rzuc im ryze papieru :loveu:
-
[quote name='zasadzkas']Skierniewice to miasto "pańskich" psów, bardzo dużo chodzi ich po mieście, przy czym większość ma właścicieli. Wystawiają psa na dwór, jak idą do pracy, żeby "nie męczył się" w domu. Ja osobiście nie dzwonię wtedy do schronu, bo oni zwożą bezpośrednio, bo nie chcę ryzykować, że go nie odnajdą. Ludzie są jednak głupi. A w małym mieście ruch jest niewielki, większe drogi nie przechodzą przez Centrum, więc wypadki nie są częste. Ale na pewno są. :shake:[/quote] hmmm..swietna metoda zeby sie ''pies nie meczyl''...:razz:
-
[quote name='AlKil']Jak ja lubię mokre pieski po spacerku...:angryy: Moja podłoga wygląda jak klepisko...:placz:[/quote] no ty masz dwa siersciuchy ja jednego i dwa razy dziennie odkurzam..jak wpadnie z ogrodka to masakra.chociaz juz mi sie go udalo nauczyc ze jak wlazi z ogrodu to od razu do kojca ma tuptac ktory stoi zara przy drzwiach...co nie zmienia faktu ze jak sie tylko odwroce to juz sruuu i lata jak porabany...moje male sloneczko:loveu:
-
[quote name='AlKil']po tych truskaweczkach i winogronkach masz takie myśli?:razz:[/quote] tam byl tez BANAN:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='AlKil']Doberek! cześć kochana, jak tam po smakowitym śniadanku???[/quote] sil nabralam :) tylko pogoda mnie dobija....zmoklam na spacerku i piesek tyz i teraz sliiiicznie pachnie:loveu:
-
[quote name='Vectra']obudziły mnie :loveu: :loveu: :loveu: :angryy:[/quote] oj...niedobre pieseczki:loveu: a moze im zaproponuj kopiowanko z kastrowankiem:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)niech trzyma ...samcznego[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] niech trzyma...samczego..przeczytalam....:diabloti: i tak se mysle co samczego ma trzymac:razz:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dobry Kasienko:loveu: -
[quote name='Vectra']hycla lepiej podeślij :diabloti:[/quote] pieseczki cie zdenerwowaly:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:widzisz jak to ładniutko wygląda;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] pieknie.....czuje sie rozrywana..roztrojona....obled:diabloti:
-
[quote name='bonita'][B]Dobre miałąś śniadanie :loveu: moje dziecko często mi takie robi :) , więc sobie jem bez roboty :) ( wystarczy że całą kuchnię potem umyję :grin: )[/B][/quote] dobre masz dziecko....:evil_lol: Witaj:multi:
-
[quote name='Vectra']no i znowu będziesz płakać że masz kwaśne winogrona :diabloti:[/quote] Ewunia zawezwac ci dochtora??...:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='lutomskak']tak krysiu-to ten ze zdjecia-poprawi glowe-ale twoje gieny mogom mu kolor zrabac-to nic-ufarbujemy! implanty jader-sprzedaje....ja-sa cholernie drogie-ale warto![/quote] sprzedaje sprzedaje ok..ale czy mu to tez wlozysz tak egelancko...:loveu: na pewno mu sie polepszy....
-
[quote name='Vectra']to musisz do Hameryki go wysłać :diabloti:[/quote] ktos mi chyba oczy skopiowal albo co...widze Vectre...jest godzina 10:41...:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
czesc Ewunia....ale masz fajna muuuuuuu krowe do oborki:evil_lol:
-
czesc moja kochanienka...pije z toba kawusie:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:dobra to ja już se pójde po te książke pożyczyć , bo mnie tak nakuszasz.....[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]dziś też jestem nocą ........więc przygotuj truskawki:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nie ma mowy :eviltong: zjadlam juz...na sniadanko :diabloti: o takie mialam dzis: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/354/fbdecd6c90ec2cdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/299/606143c54c12b98a.jpg[/IMG][/URL]
-
czesssssccccccccccccccc....baloniku.....NASZ malutki:diabloti:
- 78403 replies