-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:....ale najpierw ty przyjezdżasz;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] of kors..:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]dasz kawałek .....chocia kikutek;)[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] przyjedz ..bedziemy negocjowac:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] tez krzyczalam......:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:Aga ...ja do Ciebie na wakacje jade .....moge ....moge:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ja też chce mieć takie spacerkowe terenki;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] zapraszam..kiedy bedziesz??:loveu: [quote name='madzia i medor']To ja się tu dzisiaj nie witałam:hmmmm::hmmmm: Więc witam wiedźminko:loveu: Jakie fajne koniki:cool2:[/quote] czesc wiedzmowata.....:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu:to jest extra:p[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/6c4680acc743f7d7.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] moj ci on moj :loveu: :loveu: :loveu:
-
a potem szybko zwiewalismy do domu..bo z traw wylonil sie potfur!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/feb9ca73f5567ea3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/2582c6f9a1ff9580.jpg[/IMG][/URL]
-
makowa panienka.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/e92897bfd7d11343.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/4548e2ed24d51a6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/6c4680acc743f7d7.jpg[/IMG][/URL]
-
brodzacy w trawie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/ec86a75c3bbf3d8f.jpg[/IMG][/URL]
-
Dilik wedrujacy i niuchajacy:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/4b9eb4d6949afbda.jpg[/IMG][/URL] tropiciel... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/3aa55850d0c06f4f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/2c33e394a7b526ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/f47aebd7d61ba713.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/e160086ad7bfbb21.jpg[/IMG][/URL]
-
beda fotki koniowe..o tu nizej:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/0166b09b181dfa00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/816400ace1142d0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/e3101cc56875dfb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/97f669822c7773cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/db4e858a8aeece7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/f8efea6ad6895423.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/b09537a8be82edbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/090574085a7841a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/03389cabff2ef87e.jpg[/IMG][/URL]
-
dzien dobry...ja tez wstalam....ale to nie znaczy ze sie obudzilam....:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:..i jaki sexowny kikucik ma:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] siostro..znowu masz grzeszne mysli.....:diabloti:
-
dzien doberek:) wstawiaj foteczki-czekam:)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:oj wstałas siostro ...jak dobrze czuć że teraz już cały NASZ mózg pracuje:p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] pracuje pracuje...tylko ja dzis pomalu bo sie boje co by mi sie nie przegrzal...:razz:
-
yyyy czy ja cie gdzies juz dzisiaj nie widzialam...?:diabloti:
-
przyszlam se.....a jak juz jestem to ci przekaze ze dzien dobry:diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien doberek:) bylam tu...kawe przynioslam i kjakejsy:diabloti: -
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dealer'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:eviltong:a potem jak urośnie to zrobi trach i bach:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] i to jest najpiekniejsze w tym:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:a to nie to mi wczoraj dyktowałaś .....:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ja ci dyktowalam ze ja klockowa auch kochac:)
-
[quote name='Vectra']a mi to co nie powiesz dobranoc :placz: :placz: :placz: :eviltong:[/quote] jako rzeklam? KOCHANIENKIE..ciebie sie tez to tyczylo mla moja:loveu: :loveu: [quote name='Alicjarydzewska']:cool1:[COLOR=red][I][B]toż to nie moher..........[/B][/I][/COLOR] [I][B][COLOR=red]A ja wstałam najbledszym kurna switem :diabloti:.......psa wypcham :angryy:.....wstawać bo mi się nudzi:placz:[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]Aaaa Didzejko .......nasz mózg nas rozpracował :oops:[/COLOR][/B][/I] [/quote] no tak bo NASZ mozg.....:diabloti: [quote name='evaxon']witaj Dilerowa:) widzie piekny new banerek i net tytułek :loveu:[/quote] Ha EWA mi banerek zrobila bo to dobra kobieta jest:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:oops:...a ja oficjalnie nie pochwaliłam ........[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]JAKI ZAJE2BISTY BANEREK :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] no...ja mysle ze zajedwabisty:razz: konsultowalam go w koncu...:diabloti: [quote name='bonita'][B]Przyszłąm żeby powiedzieć że jestem z Wami i razem z Wami chcem iść w stronę światła:cool3:, ale bez bereta od Vetry:evil_lol:.[/B] [B]Przyszłąm też na kaffę i kjakejsa:loveu:[/B] [/quote] czestuj sie moja mila...:loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]moja ze szmura mopy robi:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B].................cośta się tak do moje WSI przyczepiły???[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]sikam się mówi siostro ...sikam[/COLOR][/B]:razz:[/quote] Pokoj z toba siostro:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='BeaC'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:oops:nawet nie wysilaj sie by coś zrozumieć ....bo............bo to niemozliwe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=red][B][I]taaa a potem se zaśpiewaja Baloniku nasz malutki:diabloti:[/I][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] czego od balonika malutkiego chcecie...:mad: on nie bedzie dlugo taki malutko..bo urosnie duzy i okraglutki:diabloti:
- 78403 replies
-
Klocusiowa:placz: :placz: wiesci do mnie dotarly straszliwe:placz: :placz: tesknie za toba ich liebe dich:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Najpierw ssprawddziłam czy to twwoajja galeryja, że się tak rządzisz:mad: :mad: No i Twoja:siara: Zapomniałąm do czego zmierzałam:oops:[/quote] ja zmierzam do lozeczka...dobranoc kochanienkie:loveu:
-
[quote name='Vectra']pewna jesteś :diabloti:[/quote] pewnosci nigdy za wiele....do WAS mowilam wiedzmy:diabloti: