Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Vectra']siemanko Dijejka :diabloti:[/quote] siemanko wiedzmo kochana:diabloti:
  2. ja na paluszkach wejde jak cie cmi:diabloti: i witam cieplutko:p
  3. [quote name='paula_z']Cześć Dijejowa :p[/quote] czesc Maxiowa:p [quote name='madzia i medor']Nie potrzebnie, bo żartowałam:diabloti::diabloti:[/quote] ......idz........nie drecz mej duszy juz tak umeczonej.... [quote name='ß@$!@']Bry! Dealerowa,pamiętasz kiedys mnie uczylaś latania :cool3: Przylecialam do Was na kjakejsa! :loveu:[/quote] Znaczy nauczylas sie???pojetna uczennico moja:loveu:
  4. [quote name='madzia i medor']Teraz już za późno:obrazic::cool1: Tęskniłam:placz: :diabloti:[/quote] nieeee no jeszcze sie wzrusze.....:cool1:
  5. [quote name='Anecioreczek']Powiedziałabym Moher dobry,ale potem mnie posądzą o zgapianie więc powiem tradycyjnie: bry:cool3:[/quote] odpowiem tradycyjnie :) witam upalnieeee:multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:mad:o masz ...poczekaj niech ich dorwe ...1/3 już nam padła to co teraz na nas kolej ...a kysz ...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Witaj NASZA KOFFANA czekam własnie na przyjazd NASZEJ KOFFANEJ..i udajemy sie w podróż ...nie nie obawiaj się za granicę nas nie niesie;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] ja sie nie obawiam....zlego diabli nie bierom:diabloti: bawcie sie pyyyyysznie:evil_lol: [quote name='Kate I Luka']Jaki buszujacy wsrod makow Dilusinski :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/ec86a75c3bbf3d8f.jpg[/IMG][/URL] Siemanko , upalnie u Was tez???[/quote] halo Kasienko:) upal a jakze...ciagle jeszcze....ufff :p [quote name='madzia i medor']Dijejjkaaaa, cho no:razz::razz:[/quote] czegooooo?? jestem tuuuu:loveu: [quote name='evaxon']dijejka pewni esie spala na słonku:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: siemanko :D[/quote] ano spalam sie i ochladzalam:) Witaj:multi: [quote name='majoka']Cześc kochana siostro, czytałam że się martwiłaś. Ale co ja przezyłam , kiedy zobaczyłam taki tytuł galerii. Czy Ty chcesz żebym na serce padła. A w ogóle to musimy sobie maile podawac, tak czasem łatwiej o kontakt:) Ucałuj ode mnie Dilusia.[/quote] Dilus pozdrowiony, lezy i sapie:) nareszcie sie pokazalas juz pedze do ciebie zobaczyc co zes porabiala . bo pewnie cos napisalas...:razz: Witam wszystkich razem i kazdego z osobna......:multi: niedziela bylaby piekna i urocza bo upalna byla a jakze:) gdyby nie niespodziewani goscie...tacy nieco marudni i upierdliwi...wlasnie poszli, czuje sie wyzuta z energii i osowiala....ale dalej jest cieplutko i przyjemnie:)
  6. buhahahahha ale cwaniak:loveu: :loveu:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]o masz ......to kto ci takie hece z netem robił:mad::mad::mad:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] sabotazysci, wrogowie systemu....co ja przezylam....i co ja zezarlam:diabloti:
  8. [quote name='bonita'][B]moherowe dobrywieczór :)[/B][/quote] wieczor.......ale bez mohera bo cieplo:diabloti:
  9. [quote name='madzia i medor']W taką pogodę, to nie ma się nawet ochoty do domciu wracać:p:p :p :p[/quote] ale wymyslila.....:diabloti: to nie wracaj..poszla mi stad:evil_lol:
  10. [quote name='madzia i medor']Gdzie jesteście:cool3::cool3::cool3::cool3:[/quote] ksiazke piszesz?:diabloti: czesc Ewcia:multi:
  11. [quote name='Vectra']przyniosłam ci trochę światła [IMG]http://www.dirozek.com.pl/sklep/images/Latarka%20Backup.jpg[/IMG][/quote] dziekuje ci siostro....zawsze moge na ciebie liczyc:loveu: :loveu:
  12. leemnonca......szacuneczek...foty:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: PIEKNE!!!!!!
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:bedom........ale ziemniaczków nie ufocili:shake:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :placz: :placz: :placz: i ty przeciwko mnie...a sobie juz wyobrazalm takiego ziemniaczka z ogniska...prawie czuje aromat..tylko przekazu video mi brakowalo....
  14. Pfiii..tylko tyle fotow?? a gdzie ognisko? gdzie ziemniaczki? gdzie kielbaska na patyku:loveu:
  15. [quote name='Behemot']Jakieś wieści...?[/quote] :-( ...chyba nic.....
  16. [quote name='AgusiaTerierka']Cudny, radosny wampirek:evil_lol: . [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/feb9ca73f5567ea3.jpg[/IMG][/URL][/quote] oz ja slepa ...nie spostrzeglam ciem:oops: ale teraz witam:multi:
  17. [quote name='madzia i medor']Dealusiowa moja droga, co Ty za potwora w domciu hodujesz:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :loveu:[/quote] ja tego obywatela nie znam..moj pioesek jest malutko,slodziutki i ma zwisajace uchi:) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:wrociłam ....nie spłonęłam na stosie:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :placz: mialam net-nie mialam-mialam-nie mialam:placz: co za stres ..z tego stresu sie objadlam jak swin...narobilam kluseczkow serowych i zre dalej....
  18. [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/816400ace1142d0e.jpg[/IMG][/URL] Śliczne chomiczki :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/306/feb9ca73f5567ea3.jpg[/IMG][/URL] :D :scared: Cześć moherowy trojaczku ;) :p[/quote] czesc Paula..:multi:
  19. [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/4548e2ed24d51a6a.jpg[/IMG][/URL] Dilerowa:evil_lol: wstydz sie :evil_lol: wstydz:evil_lol: nie dosc ze rozprowadza to jeszcze uprawia...:evil_lol:[/quote] no co ty? przeciez ja caly czas powtarzam: towar z uprawy wlasnej:evil_lol:
  20. [quote name='Vectra']moher dobry :diabloti:[/quote] ano dobry..tylko kkkurde spac mi sie chce...:diabloti: [quote name='bonita'][B]siem nie dziwiem też bym cała wystrachana była [/B]:crazyeye::evil_lol:[/quote] a juz myslalam ze tylko ja tak strachliwa:evil_lol:
  21. [quote name='Anecioreczek'][IMG]http://images20.fotosik.pl/361/4548e2ed24d51a6a.jpg[/IMG] zdjęcie z Pasją:loveu:[/quote] ale ladnie to ujelas:loveu:
×
×
  • Create New...