Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. dzien dobry Pysiowa z Trolkami:loveu:
  2. witam sie z pania:p
  3. [quote name='ayshe']onek w wieku 6,5 mies.chlopczyk. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/839/gismo6mra3.jpg[/IMG][/quote] [quote name='ayshe']dziekuje.szkoda ze wyrosl:roll: [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7767/gismo1rvu0.jpg[/IMG][/quote] [quote name='ayshe']a to przyklad na dziewczynke;).tez ten wiek co dzieciak na gorze. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4203/alme6miesyw9.jpg[/IMG] a ona tak wyrosla;) [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/746/alme2lataqn4.jpg[/IMG][/quote] ooo ja cie....piekne te Twoje psy:crazyeye: :loveu:
  4. helol siostry:multi:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][SIZE=1][COLOR=white][I]....kolorowe czy smakowe:evil_lol:[COLOR=red][SIZE=2][B]masz mieć ...zakupię;)[/B][/SIZE][/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote] kolor [COLOR=lemonchiffon]smak[/COLOR][COLOR=black]obojetne.....bedziemy sobie dmuuuuuchac:diabloti: [/COLOR]
  6. dzien dobry Ewcia:multi: ale fajna rybka:loveu:
  7. [quote name='ayshe']no nie da sie ukryc ze jestesmy najbesciaccy jesli chodzi o to jak cos zrobic zeby nei zrobic tego co mowi tam jakis przepis.:haha: :cooldevi: .ja tego nieznosze dlatego wynioslam swoja hodowle do sv 1o lat temu. ale wszedzie:shithappens: .[/quote] yyyy..juz calkiem nie na temat:oops: moge gdzies zobaczyc te twoje zniemczone owczarki?:oops: :evil_lol:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)popace co tam bedzie ........a co sces :razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] BALONIKI!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. czesc wiedzmo:diabloti: dziekuje ci za piekna piosenke:loveu:
  10. [quote name='ayshe']nie ma swietych ludzi -w kazdym razie zyjacych:evil_lol: .niemcy tez czasem rodza sie z defektem niemieckosci-potrafia zlamac przepis albo kombinowac.aczkolwiek daleko im do nas:diabloti:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: kombinowanie to nasza polska specjalnosc hihihi.....
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:omasz ...ale ci dało popalić:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....a ja zaraz do pracki ...ale melduję się wieczorkiem;)bo zaraz po pracy jade po zabawki do hurtowni.....oczywiście zabawki do przedszkola:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] kup mi tes cos:loveu: bede czekac z niecierpliwoscia:evil_lol:
  12. przyszlam popilnowac NASZEGO blogaska:diabloti:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]o kurde to znów moja ulubienica:diabloti:się obudziła......no ma ona pojęcie ....ale jak sama se ksiązki tłumaczy to cóż sie dziwić ze ogłoszeń nie widzi:angryy:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Och Nasz miła jak ci dzionek leci:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] relaksuje sie cisza w chalupie po wczorajszych gosciach a zwlaszcza ich zenskiej czesci...nawet radia nie wlaczylam:evil_lol:
  14. [quote name='ayshe']na calym swiecie ludzie sprzedaja psy,sa osoby produkujace zwierzeta w koszmarnych warunkach itd.rowniez o dziwo w skandynawii:roll: :evil_lol: .ale rzeczywistosc polska jest bardziej jaskrawa.ale to juz nie jest tematem tego watku-[B]u nas jest zle ale u innych tez.[/B];).i jeszcze jedno-baaardzo szybko wylatuje sie z sv za przekrety,nie ma kolesi i tyle.idealnie nie jest ale jak pies np.pusci rekaw czy boi sie strzalu to testow ani ipo nie zda.a u nas-jak najbardziej.nie trymuje sie onkow-bo sedzia nie jest slepy na psy kolegi z LG.itd itp.[/quote] bardzo dobrze to ujelas ayshe...i zgadzam sie z toba takze co do SV:p sorki za offa ale czasem jak czytam takie bzdety jak to w Niemczech jest idealnie i pieknie to mi cisnienie skacze....:evil_lol:
  15. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]i wyć do ksiezyca????:razz: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]czesc dilerowa......[/COLOR][/B][/quote] czesc Panciunia:razz: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]dzeń dobry NASZE koffanie:loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] dzien dobry nasza mila :loveu: :loveu: ...mam wlasnie ubaw po pachy bo nasza kolezanka xxxx52 twierdzi ze w Niemczech prawie nie ma ogloszen o sprzedazy psow i w ogole w Polsce jest nadprodukcja kundelkow...wiec latam po necie i ogladam rozne dziwne mixy....:evil_lol: np. prosto z Niemiec mix bullteriera i doga canario....i inne kwiatki...:evil_lol:
  16. [quote name='xxxx52']Zarazh-nie uwazam ,ze w Niemczech jest idealnie:shake: ale sa na pewno ostrzejsze kontrole,mniej ogloszen w gazetach.Wiem ,ze reproduktorow do krycia ,szuka sie po przez rozne kluby psow rasowych.Sama naleze do klubu sznaucerow, moja suczka dotrwala staropanienstwa i nigdy nie miala szczeniakow,bo po co .chec posiadania potomstwa od mojej slicznej suczki, hamowaly informacje ze stron internetowych i gazet,,ze gdzie idzie produkuje sie szczeniaki:angryy: W Polsce uwazam ,ze jest obecnie nadprodukcja szczeniakow rasowych i rasowopodobnych tzn.bez papierow. Nie modnych ,nie chodliwych ceny spadaja ,modnych ras ceny sa wysokie.Za dwa lata bedzie przesyt obecnie modnej rasy i ludziom bedzie sie proponowac nowe rasy.Tak jest z labradorami,goldenami,a bylo ze dobermanami,bokserami,jamnikami,staffordami,pinczerami,spanielami.[/quote] xxxx52....po raz kolejny twoje argumenty zwalaja mnie z nog:shake: ..ty kup sobie moze piatkowe a lepiej sobotnie wydanie jakiej gazety i powiedz mi ze nie ma tam ogloszen o sprzedazy psow, albo wpisz sobie w wyszukiwarce ''welpen''..zareczam ci znajdziesz takie kwiatki ze reszte zycia spedzisz na zglaszaniu sprzedajacych do niemieckich wladz:diabloti: ooo..wlasnie chce ktos kupic mix bullteriera i doga canario?? prosto z Niemiec:diabloti:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:oj a nie masz pojęcia jak NAM bardzo brakowało tej 1/3.......oj brakowało:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :placz: :placz: :placz: wzruszylam sieeeeeee KWM:loveu: :loveu: [quote name='madzia i medor']Wiedźma, ładne fotki zrobiłaś:razz: :razz: :razz: Jednak się do czegoś nadajesz mła:diabloti: :loveu: :loveu:[/quote] ja cie jednak nawiedze w tym Zlotymryju:mad: :loveu: :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:[COLOR=red]foteczki nieba CUDOWNE:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/I][/B][/FONT] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]może jutro sesyjka na skypie wieczorkiem;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] niebo bylo cudowniejsze na zywo..... na sesyjke sie przygotuje, napoja sobie kupie jakiego:diabloti:
  18. [quote name='Vectra']na mnie zawsze możesz liczyć :diabloti: adin dwa tri :evil_lol:[/quote] wiem ,wiem kochana moja :loveu: i jak? zalapalas bakcyla wystawowego? :diabloti:
  19. czesc Kochaniutka:loveu: :loveu: plecki cie nie bola od dzwigania malusich trolkow:diabloti:
  20. [quote name='Vectra']światło se zapal , goopolku :loveu: :loveu:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ...to tu tkwi problem........dziekuje ci najmilejsza:loveu:
  21. [quote name='Hugo-Kochaś']Muminek [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5405/tndulka200507006pc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3668/tndulka200507015za8.jpg[/IMG][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jaki sliczny Mumin:loveu:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:wróciłyśmy TWOJE 2/3 ........:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] noooo nareszcie:multi: :multi: bo jakas pustke odczuwalam:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  23. [quote name='PIKA']A Wy się na tamten świat wybieracie, że tak w stronę swiatla idziecie? :roll:[/quote] pomalutku zmierzamy.....na razie ciemnosc widze...widze ciemnosc...:diabloti:
  24. bylismy na wieczornym spacerku:) bylo tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/90c90800e6aa878b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/e5701aa550446b12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/9d61883557856238.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/c7af9507d934c480.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/f4fd90e18d6fd1b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/d822036728c02dd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/5cec9e706d970e48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/f33d8c44d0287455.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/314/9535c477ddefb35e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/369/96f25d04fffc2741.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...