-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='apple']Oj dziewczyny krzywe nie krzywe - piękny jest Dealuś:loveu:[/quote] racja ..po stokroc racja:loveu::loveu:
-
zaprawde powiadam wam...moj bandzior przezyl niespodziewane spotkanie z plotem elektrycznym chroniacym owce i niespodziewane''wpadniecie'' do wody...reakcja na woda byla duzo gorsza....do dzis boi sie nawet kaluzy...a owce dalej straszy pod plotkiem...:)
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]kto sięęęęęęę przezyyyyyywa[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ten się TAK nazyyyyyyyyyyyyyywa[/COLOR][/B][IMG]http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue27.gif[/IMG][/quote] :grins:..........
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]przyszłam..............a raczej dopełzłam:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] witaj amebo:grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:no tak ......teraz jeszcze gluty produkują ....kjakejsy nie wystarczą :razz:[/B][/COLOR][/FONT]:razz: [FONT=Arial][COLOR=red][B]dilerka pełną ćwarzą :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo kuuuna z czegos trza zyc:grins:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]widziałam stojącego D. z prostymi kończynami :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jaklbys zdjela te ciemne bryle to bys od razu uwidziala:diabloti:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]krzywe ma [/B][/COLOR][/FONT]:razz::razz:[/quote] phiiiiiiiiiiiii...:obrazic: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to nie widziałam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to uwidz:cool1:
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:loveu::loveu: chcesz troche?? zapakuje do kopertki i wyśle ..... ;):razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie, dziekuje:loveu:mam mala fabryczke w domku juz:loveu::diabloti:nazywa sie Dealer:evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]widziałam śpiacego D. ze zwisajacymi kończynami :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a stojacego D. z wyprostowanymi konczynami to co??:razz:
-
[URL]http://images23.fotosik.pl/109/e38a7ed13e174681.jpg[/URL] buhahahhahaa glutus:loveu:
-
[quote name='Alicja']:mad:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad::mad:dlaczemu zabrałaś Dilskiemu podusie spod głowy ...:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/77/19750f051ee56a2f.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] bo dla kregoslupa lepiej :grins:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/77/2bea8d50a43064ec.jpg[/IMG][/URL]
-
zeby nie bylo ze nie bylo:grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/77/19750f051ee56a2f.jpg[/IMG][/URL]
-
a co ty sie mnie tu miedzy dialog z jakimis antykami wcinasz:diabloti:
-
[quote name='apple']:loveu::loveu::loveu::loveu: Ide bo mi mała ryczy o coś - chyba się znowu pacła grzechotką! Na razie! Ale przyjde jeszcze - nie myśl se![/quote] co za niewychowana grzechotka.....utulkaj malenstwo:loveu:
-
[quote name='apple']:evil_lol:no wiedziałam! Powiedz komu:mad::mad::mad:[/quote] powiem:grins:....chcesz pieska, malo uzywany:razz:
-
[quote name='apple']a tam od razu wykorzystana no może troszeczke:evil_lol: - ale nie gniewasz się?[/quote] niech pomysle...:hmmmm:.....nie, nie gniewam sie:loveu:
-
[quote name='apple']a tak jakoś mi sie wydawało:lol:[/quote] i slusznie ci sie wydawalo:evil_lol:
-
[quote name='apple']nie pochlebiaj sobie - nudzi mi się i tyle:diabloti::evil_lol:[/quote] czuje sie wykorzystana:cool1::diabloti:
-
[quote name='apple']złośliwa ty dzisiaj - czyżby ktoś ci zalazł z rana za skóre?:cool1:[/quote] alez skad to przypuszczenie :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='apple']no dopsze:evil_lol:[/quote] achhhh ta moja sila przekonywania:loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:koffany Dilski...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jaka pani taki pies:loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='apple']a jednak stać cie na miłe słowo:evil_lol::razz:[/quote] stac mnie na wiele dobrych slow...ale po co sobie jezyk strzepic:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]TIaaaa ze by do przyjaciela:diabloti: Ona na sekspsitele dzwoniła:evil_lol: Albo do Klocka umówić sie na intymne spotkanie:evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Oj Salsa ty wredna doopo jak mogłas tak poniszczyc telefon:diabloti:[/COLOR][/B] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Dobry piesek:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] gdzie dzwonila tam dzwonila..na pewno wyrywali jej telefon i zepsuli a potem na biednego pieska gadaja ze zezarl telefona:diabloti: -
[quote name='apple']sknera:cool1:[/quote] nie mow tak zle o sobie:grins:....na pewno nie jest tak zle jak myslisz:diabloti: