-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='clockwork'][CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-557.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-557.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-557.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-557.gif[/IMG][/CENTER] :crazyeye:f[SIZE=3][COLOR=blue][B][FONT=Arial]aktycznie ... zajebioza kotek, identyczne umaszczenie ... ino...... WIELKI PRZEŁOKRUTNIE!!! [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3145/sss2ef4.jpg[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]nie bojasz tego kotka?? [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] nie balam sie......az do teraz:diabloti::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple']:roflt::roflt::roflt::roflt: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]http://images31.fotosik.pl/99/269bcdbb623644ba.jpg[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]nie mogę jednakowe koszulki macie - czy ja o czymś nie wiem?:cool1: Załozyłyście jakiś girls-band czy co :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaaaaa Ich Trzy....ale nie chciej slyszec jak spiewamy:roll: [quote name='tygra']koniecznie tam gdzie ludziowe nogi lub ciała np na kolankach gości[/quote] czyli norma;) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]w końcu zdjęcia :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie wiedziałam że masz kota pod kolor psa [URL]http://img170.imageshack.us/img170/3145/sss2ef4.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: śliczny jest!!! :) [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] zonkilku....blagam.....posikalam sie ze smiechu, poplakalam nawet moj TZ ryczy ze smiechu...jestes boska:loveu::evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Do samego Jaworzna ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahaha uwielbiam:loveu: to spojrzenie rozbawionego boksera - te kurwiki w oczach[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images31.fotosik.pl/99/269bcdbb623644ba.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] buhahahhahaha:evil_lol: [quote name='tygra']u mnie też dziewuchy jak się bawią dźwieki jak z horroru wydają[/quote] a pchaja sie tez zawsze tam gdzie ludzkich nog najwiecej? np. pod stol?:evil_lol: [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]Wpadłam z wizytą :Rose:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][/FONT][/B][/CENTER] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/quote] dziekujeeeeeeeeeeeeee:loveu:
-
janiele boshe......hahahhahahhaa wariatki:eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [CENTER][URL]http://images23.fotosik.pl/135/3f9599c8216cacc5.jpg[/URL][/CENTER] [/quote] znajome takie to cus:grins::hmmmm::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='tygra']mam chyba ostatnio kłopot w przekazywaniu myśli. Chodziło o to że jesienią byłam mało aktywna na dogo, a teraz jak widać wróciłam na łono :) bo już ta szarzyzna minęła. a takie foty lubię najbardziej [URL]http://images31.fotosik.pl/99/269bcdbb623644ba.jpg[/URL][/quote] nie tlumacz sie moja droga:) a ja najbardziej lubie te ryki ktore sie z nich wydobywaja podczas zabawy:evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ależ wiem - widziałam :B-fly:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] moj blask siega az tak daleko?:loveu:
-
a teraz lagodne bawiace sie pieski:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/99/3410df22fb3737f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/99/adc9c9e50d9a6469.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/99/269bcdbb623644ba.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='tygra']oj tam kope, zaglądam systematycznie tylko się nie udzielam :), taka nostalgia mnie dopadła ech ta jesień :)[/quote] ze jaka jesien???:crazyeye:w Polsce ponoc zima..u mnie wiosna a u ciebie jesien...no no no..... kazdemu to na co zasluzyl:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]U Ali na zdjęciach :oops::lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No nie sądze żeby aż tyle żeby trzeba było gubić ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] to byl fotomontaz:diabloti: w rzeczywistosci jestem piekniejsza i zgrabniejsza:loveu::diabloti:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]oc....czym chata bogata ;) [/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-108.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-154.gif[/IMG][/quote] tym goscie wymiotuja:eviltong::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Alutka ja przyszłam na żebry :roll: - jakas kawusia i ciachulko co?:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] to ja sie podlacze do tych zebrow :diabloti::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o tak ....stanowczo:angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale języczek w trabeczkę :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images23.fotosik.pl/135/e5f83781803e824c.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:roll:a co go tak wygło :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images31.fotosik.pl/99/6ddc59effa62124a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]czy to Mafia :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images34.fotosik.pl/99/5ba3f0e65e33e628.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale ma kiełki :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tak to Mafia:loveu::loveu:
-
[quote name='Medorowa']Pikne to ci jest powiem:grins::grins: [URL]http://images31.fotosik.pl/99/d621a545e98736d0.jpg[/URL][/quote] ano pikne.....dlatego mnie w oko wpadlo....:p
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B][COLOR=green]Tak zażartowałam - Nie grzesz Aga co ty masz wypacać jak ty taka liniowa jesteś :lol:[/COLOR][/B][/FONT][/quote] a gdzies ty mnie widziala:crazyeye: po swietach mi sie przytytlo..:cool1: [quote name='tygra']jaka rozmarzona minka [URL]http://images27.fotosik.pl/136/d0d13977d651a46e.jpg[/URL][/quote] moj malutki gupecek:loveu: czesc Tygra-kope lat:evil_lol:
-
ty??? na dobrej drodze??? do piekla chyba...to jedyna i sluszna droga...tam jest cieplusio i czerwonusio:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]darmowa sauna co chcesz- wypocisz zbędne kiloski :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ojjjjjj przydaloby sie:oops::evil_lol:
-
a tera bedzie kotecek i piesecek...:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/99/27c0a41504ad5b47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/99/5ba3f0e65e33e628.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Miziaj mnie miziaj :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images27.fotosik.pl/136/d0d13977d651a46e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Fajny goopecek - a lepiej mu juz ? Przeszło przeziębienie po nocnych eskapadach?:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] przeziebienie mu przeszlo bardzo szybko jak jego braciszek zajrzal w odwiedziny:evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No co ty a juz zapomniałaś co było w zeszłym roku - -20 i te sprawy. W tym roku to tropiki są normalnie. Jeszcze w tym roku czapki i szalika nie użyłam :lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dla mnie najgorsze to, ze tu nie ma takich zim....jak wyjezdzalismy bylo ok 12 stopni na plusie w Polsce minus 7 masakra hihihi i teraz tu znowu cieplo dzis 8 stopni ciepla...rano na spacer wyszlam w czapce, rekawiczkach, golfie i cieplej kurtce....myslalam ze sie zapoce na smierc:evil_lol:
-
a tera bedzie gupecek:loveu::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/136/d0d13977d651a46e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/135/e5f83781803e824c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/99/6ddc59effa62124a.jpg[/IMG][/URL]
-
taaaaa zima bywa piekna ale stanowczo jak dla mnie za zimna i za dluga....
-
dzien dober:grins:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
witajcie :grins: spoznione zyczonka dla Jota:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
witaj mamciu droga.....ta kawa ci zaszkodzila chyba bos malomowna taka jakas:diabloti: