-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Moge sie odezwac?:oops: Cos tu padlo o jakiejs umowie. Kto z kim podpisuje. Na Moruska mialam podpisana umowe, a na Dropsa nikt nic ze mna nie podpisywal. To na jakiej zasadzie Drops jest moj? I czy jest moj? A jak nagle zechca mi go odebrac? Moga?:shocked!:[/quote] boj sieeeee......uuuuuuuuuuuuuuu:diabloti: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Ja proponuje skonczyc te dyskusje,odzywac sie tylko jesli zglosi sie ktos chcacy przygarnac Milke. -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
noz ja pier.....czy ja jestem jakas nienormalna ??? bo ja sobie nie wyobrazam ze mialabym trzymac mojego psa albo kota zamknietego cale dnie w jakims pomieszczeniu...zagrozone jesz zdrowie psa Iwony..czy to dociera do niektorych?Jej TZ postawil warunek- do piatku Milki ma nie byc...Czy Iwona ma tez narazic swoj zwiazek ...? Rybnicki schron z tego co wiem nie ma najgorszej opinii, a jesli schron jest be..to ja bardzo prosze Magda odstaw kota tam gdzie co znalazlas....i niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Ja bym juz chyba nie liczyla na poprawe ich stosunkow....Milka jest kotem z ulicy, nie wiemy co przeszla w swoim zyciu...moze zostala pogryziona przez psa? stad ta nienawisc....ja tez kiedys postanowilam uratowac kotke znaleziona w lesie....w domu byly juz dwie kocice i dwa psy...Niestety, kotka ktora poczatkowo byla przylepa i miziadlo ,stala sie terrorystka absolutna...strach sie bylo schylic buty zawiazac bo probowala odgryzac nosy i wydrapac oczy, atakowala psy...koty oszczedzila...nikt nie byl przy niej bezpieczny....wytrzymalismy dwa miesiace....Tesciowa wysterilizowala kotke,i oddala na wies...tam zyje sobie w stodole , poluje na myszy i straszy konie oraz krowy..... Iwona,jestem naiwna i wierze w to ze po tym opisie sytuacji moze w ostaniej chwili znajdzie sie ktos niezapsiony i niezakocony i moze akurat....a jesli nie to w tej sytuacji rybnicki schron jest najlepszym wyjsciem..... trzymaj sie kobieto:loveu: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No nie fochaj..... to tak specjalnie było......żebys tu szybciej przyszła:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o, masz jaka cfffaniara:eviltong::loveu:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:będą nas uczyć sikać grupowo ;)....sorki za głupi żart ale musiałam :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no cóż my się znamy na psach i widać nie dorastamy do pięt tym od kotów :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ala nie przepraszaj za zarty.....smiech to zdrowie:pA Iwona na pewno sie nie pogniewa na nas:) -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']:shake: Mysle ze shanti odpowiednio przemyslala swa decyzje. Nie dzialala pochopnie. Nie rozumiem tej krytyki:angryy:. Nie jest latwo, ale jakie sa wyjscia? Domek sie nie znajdzie. Pytalam i albo ludzie nie lubia kotow [ bo tak bywa] albo maja psy i tu sytuacja sie powtorzy. Wiec co ? Ktos pomoze?[/quote] taaa pomoze.....nie czytalas ??? nalezy zwierzaki odizolowac..lac woda i co to tam jeszcze:hmmmm: tylko ciagle nie wiem jeszcze na jak dlugo nalezy je odizolowac????bo koty to lubia dluga zyc....:diabloti: ja to bym nie mogla z lazienki skorzystac bo nie wysikam sie jak kto na mnie patrzy:diabloti: -
czesc kobieto w pailotach:grins: bylam dzis u el dochtore i oni mi tam wyssali krefff:placz:bolalo mnie :placz: niech mnie ktos psytuliiiii:placz:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Kicia została zaszczepiona przy pierwszej wizycie u Weta 30 grudnia za pieniazki które posłała Paula :):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] upssss...faktycznie....tera se przypomlam:oops: -
Dzien dobry straszaca porankami na osiedlu:diabloti: oraz wlascicielko przecudnych nowych szaf:loveu:
- 78403 replies
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Iwonka czy ty zaszczepilas kicie ?? przeciw tym kocim paskudztwom wszelakim??bo moze warto by ja zaszczepic przed pobytem w schronie??jesli bedzie trzeba pokryje koszt szczepionek..... -
[quote name='Medorowa']Ale Dilski elegancik:razz:[/quote] noooo jak zwykle:eviltong: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]jesteś niedelikatna ....zapomniałaś o panu Be:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ty co taka przypominalska:razz: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale świetną obróżkę i smyczkę Dilerek dostał :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]teraz nikt mu jej nie podbierze !! :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nooo niechby ktos sprobowal podebrac:mad: [quote name='evaxon']hej hej Dilerki:loveu: ćlicznie wyglada Dilus w new biżu:evil_lol:[/quote] hej Efcia:multi:dziekuje w imieniu Dilskiego:p [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]ale bajerancka obróżkaaa:cool3:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]dobrej nocki dilusiowi :loveu:[/COLOR][/B] [/quote] dzien dobry Zuzkowe:multi: [quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]:grins: a fotki będą :razz::razz:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] co ty mnie tu za podchwytliwe pytania zadajesz:evil_lol: [quote name='apple']Z[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]apomnij- co ty :stupid:- Ty byś foty chciała oglądać??? To nie na tym blogasie :evil_lol::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Czeee Agoooooo:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no czesc Monisia.....ze u mnie nie ma fot???? jak mozesz...:obrazic: [quote name='malawaszka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dokładnie tak zrobiłam :evil_lol: a kompleciq Dilikowy świetny!!! :loveu:[/quote] no, wiedzialam ze po Tobie to sie moge spodziewac:evil_lol: witajcie wszyscy:multi:
-
Madzia....jo ci witom :grins: i ty wiesz co ja mysle...mowilam nieraz co mysle o ratowaniu czasem zwierzat ''na sile''...10 razy sie udalo ten jeden raz nie....Wasia ma racje, przeciez mozna kici szukac domu nawet gdy bedzie siedziala w schronie .... a tak w ogole kochom cie:loveu:ruro:diabloti:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
bardzo ciekawe , ze od kiedy zmieniono temat nagle wzroslo ''zainteresowanie'' Milka:razz: Gdzie byli wszyscy ci madrzy kiedy Iwona pisala ze ma problem z kotka atakujaca psa.... Poklon dla ciebie Iwonka ze zdecydowalas sie na DT podkreslam DT...podziwiam ze bylas tak cierpliwa czekajac az stosunki zwierzat sie poprawia...ja nie wiem czy wytrzymalabym taki stres... Nie rozumiem tez co niektorych ''porad''...zamknac kota badz psa w lazience:-otak na zawsze??? znalazlabym watki gdzie potepiano ludzi za to ze trzymali psa w lazience czy kuchni czy pokoju przez 8 godzin dziennie bo np. demolowal mieszkanie a teraz ktos chce zamkac kota albo psa???? punkt widzenia zalezy jednak od punktu siedzenia co??:razz: dlaczego nikt nie naskakuje na osoby organizujace sterylki i leczenie kotow tzw. piwnicznych ktore po zabiegach trafiaja z powrotem na swoje stare smieci???? przeciez moglyby je przygarniac prawda??? a nie wyrzucac na ulice? Iwona dala kici tymczas......tymczasem zero zainteresowania ...ktos kto zna sytuacje od poczatku wie jak Iwonie bylo ciezko i jest jej ciezko teraz gdy musi pozegnac sie z kicia...coz..takie zycie...dziewczyny jestem z Wami.... -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]aaaaaaaaaa :mdleje: to już zamilknę .....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-427.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] zamilknij kobieto, puchu marny..:diabloti: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No jak to kto........ ty......... najpierw mnie siłą bierze a teraz nic nie pamieta :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nic nie wiem, nic nie pamietam, odmawiam skladania zeznan:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ładny komplecik sie dilskiemu dostał ładny ulala.... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a jakie ładne supermenowskie[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-639.gif[/IMG] kapciuchy ma twój pan małż .. ulala..szacun :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ty gdzie na stopy malzowi patrzysz..tera wszyscy sie cofna wzrokiem i beda sie gapic:evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Siłą mnie bierą - nie żebym taaak saaama chciała :obrazic:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jesooooooo KTO cie sila ??bierze????:diabloti:
-
czesc ksiezniczko:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Phhhhi to se ide :obrazic:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] kaj podziesz ? siedz na doopsku:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ojjj kochana, mietosi, ciągnie, wywija na dziesiątą strone, wsadza paluchy,włącznie z tym że potrafi wziąc do buzi (jak nie dopilnuje) i dziabnąć kasownikami. Ale Kronosowi to wisi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B] [/quote] no jak trzasnie kiedy mocniej kasownikiem to mu nawet bardzo bedzie wisialo:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wy tu nie gadajcie szyframi bo tak się w towarzystwie nie robi :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :eviltong::eviltong:...towarzysze to byli za poprzednich rzadow:evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ona uwielbia te uszy:loveu: Gdybys ty wiedziała co ona potrafi z nimi robic :splat:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] opowiedz mi o tym:cool3:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:Bartuś kupił CI :razz::razz: nową walizeczkę :razz::razz:czy to w innym kontekście ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] w tym drugim kontekscie:diabloti::mdleje:
-
[URL]http://img510.imageshack.us/img510/7494/tnobraz050qj0.jpg[/URL] to Twoje dziecie ma taka szczesliwa minke jakby pierwszy raz ucho widzialo:loveu:
-
te foty mnie rozczulaja......:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć pierogaro :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Widziałam Foty! Świetna obroża - gdzie kupiła?????:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ale Dilusiowi to chyba średnio spasila co?:evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images28.fotosik.pl/147/e3e4e022d1e62f2b.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]P.S. Posle ci dzisiaj na gg namiary ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] alez bardzo mu sie spodobala....az sobie tanczyl z radosci:roll: to czekam na namiary:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a po co Nam narzędzia bez walizeczki :razz:......;)...............:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie rozmawiaj do mnie o walizeczkach:angryy::diabloti: