Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. czesc stazystko robaczywa:evil_lol::loveu:
  2. oto przybywam aby dobra nowine oglosic....dzien dobry:grins:
  3. [quote name='malawaszka'][URL]http://images34.fotosik.pl/218/a5f9175985636bb5.jpg[/URL] Aga ale to jest fotomontaż!!! ten widoczek!!! powiedz, że to fotomontaż!!!! :-o[/quote] bardzo chcialabym ci sprawic te przejemnosc ale.....nie moge..to widok z moich okien i tarasu...:cool1:to nie jest fotomontaz......
  4. Kano....nie zapomnimy cie.....:-(
  5. [quote name='dog_master']AF co chwile sprawdza, czy nadal obiekt jest w zakresie GO, podostrza jak cos, przydaje sie przy poruszajacych sie obiektow.[/quote] Wielkie dzieki....:p
  6. yyyy teraz wyskocze jak Filip z konopii:oops: Czy ktos mi moze jak krowie na miedzy wytlumaczyc co to jest:autofocus sledzacy?? Domyslam sie, ale domyslac sie a wiedziec to lekka roznica:) Bede wdzieczna:p
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz::razz::razz:.............................................tańce ........:eviltong::eviltong:....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] mhm:cool1: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Że co masz na mysli:razz:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No fłasnie tańce tupańce na cześć Qudłaczka:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No tancuj tupancuj...popaszcze:grins:
  8. Prosze uprzejmie jeszcze troche Dilika:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/197/ea5f0caac0b729ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/196/26c142720264b975.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG]buziol...na więcej nie mam siły .....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooooooo:razz:a mialo byc cos wiecej:razz::razz::diabloti:
  10. moj spiacy krolewic:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/219/1cc22bea538d5dd3.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/196/2ffcafc1f8d46ff8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/196/eb3c8da0363d671d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/219/1e68cf8aac116836.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='apple'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-530.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-530.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-530.gif[/IMG][/quote] :niewiem:....:diabloti: sces se na psa popascec?:grins: mas..pascaj:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/197/854643dc59f0c8cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/196/51ce87c7fe805f5d.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zrób 2 ...chętnie się napijam :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] zrobione:grins:
  14. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No ale ja szczymam[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-530.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] wrocilam ze spacerku..ide zrobic kawke....jak wroce to dam ci znac:diabloti:
  15. Magda ty sie czesciej kladz....to ci dobrze na inwencje tworcza robi:diabloti:
  16. Ewa....jestesmy...z Wami i dla Was....
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No ale nie długo bo juz tuptam w miejscu:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie zebym byla zlosliwa....:razz:ale teraz nie mam czasu...potem pomysle:diabloti:
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]eeeee to spoko to stać mnie na 2:eviltong: To gdzie wpłacać:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Hmmm..ja pozwolilam sobie wpalcic na konto Alicji pare groszy, bo mam je zapisane...ale tak naprawde to nie wiem....
  19. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ŁASKĘ :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bardzo smieszne...bardzo....:diabloti:
  20. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No ale ja po znajomisci mam za darmo własny nocniczek co?:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zastanowie sie...:razz:
  21. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No to gadaj ile ta doba w hoteliku.:razz:........za wiele nie mam ale na jedną dobe to mnie jeszcze stać[/B][/COLOR][/FONT][/quote] 20 zl:p.......................
  22. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i jestes żabką.... ropuchą czyli :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czyli bede zmuszona sie sfochac.....:diabloti:albo zrobic ci.....eee cos:evil_lol:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:przebój sezonu .......:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pragnem publicznie poinformowac rze wypraszam sobiem arzeby sie moim kosztem zabawiac.Jednoczesnie informujem rze ani pan Stanislaw ,a ni Magda ani GameBoy nie robiom mi laski..... ja im tez nie:eviltong:
  24. [quote name='GameBoy']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] noooo kurde...:diabloti:a ty co heeee:razz::evil_lol:moze ty mi robisz?:evil_lol:
×
×
  • Create New...