-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Ono to suonko cheba jest troche u mnie....ale ino troche....:cool1:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]powiadasz śledziki kawą zapijasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no teraz spojrzałam , że coś w tym jest ...może kombinujmy nad tym tytułkiem :hmmmm: Qdłaczek z nieudanej adopcji .... , cudem odnaleziony ...., kurde ....styki mi sie grzeją dajcie jeszcze z 20 minetek :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] po te 20 to moze do C.sie zglos.....ja ci wybacz nie pomoge:diabloti: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
wyrzucony skrzywdzony potraktowany jak smiec glosnio mysle i szukam nieco dramatyzmu Magda choooo tu bo ty masz dobre pomysly.....chyba ze w ogole nie widzisz potrzeby zmiany tematu ? -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: oooo może fu.cktycznie .....pij te kaff i dawa jakiś proposition ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a co spojrzalas tez?? widac tez slowo WYRZUCONY ale jednak pierwsze slowo to musi byc ten hmmm,.,,marketing ze tak to ujme:cool1: pije kaw...lykam jak pelikan szyyybkoooo....:evil_lol: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Madzia...tak mi sie nasunelo...Qudlaty byl wlasnie na pierwszym miejscu na PWP...niestety wiesz co sie rzuca w oczy?? slowo ADOPTOWANY potem Qdlaczek......ADOPTOWANY....wiesz o co mi kaman??? niesmialo sugeruje zmiane tematu...albo chociaz pierwszego slowa...nie pytaj mnie na razie na jaki bo pan maz mi kawy nie zrobil porannej i nie mysle chwilowo.... -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Qdlaty zeby umyles???:razz:bo jak spotkasz na spacerze jakas mila frau i jej chuuuuuchniesz to wiesz....:razz::diabloti: -
moge ogladac stfora:loveu: Karolcia foty coraz lepsze:loveu::multi:
-
Axel-charakter labka, młody sznaucer-mix-ma domek
agbar replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']nie dam rady jestem w Holand:shake:[/quote] a jakis stacjonarny telefon tam masz??? ja mam darmowe rozmowy na holland...jak cos szkrobnij na PW:) -
Axel-charakter labka, młody sznaucer-mix-ma domek
agbar replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Erazm masz gadu?????? odezwij sie prosze do mnie 43378 70 nawet ja nie swiece na dostepnym;) PILNE!!!SPRAWA WIESZ KOGO!!! -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Kudlaciencu nie spadywuj....niech cie bedzie latwiej znalezc -
Lolinka przyjedz ..ty wiesz ze ja ci te sledzie zrobie:loveu: a powiedz no mi ze niby dlaczego nie mozna dzieci do szkolki psiej prowadzac:crazyeye::crazyeye:Co to za szkolka??Tu to nawet pytaja ile osob liczy rodzina i zeby kazdy choc raz byl na szkoleniu z psem zeby pies wiedzial ze ma sluchac kazdego czlonka rodziny i dwa, zeby kazdy wiedzial jak,gdzie ,kiedy po co, na co wydawac komendy czy jak sie bawic z psem.Sa nawet specjalne zajecia gdzie to dzieci bawia sie szkolac lub szkola bawiac sie psiaki.Jesli dobrze pamietam dotyczy to dzieci od 6 r.z.
-
[quote name='lolka75'][SIZE=1]pan maz poczul sie zobowiazany i winny ze nie przywiozl nawigacji to kupil nowa:multi:[/SIZE] [SIZE=1]dojrzewam:roll:...ale zanim ja sie zaczerwienie to mi sledziki wtrzachniesz:shake:[/SIZE] [/quote] ha..a nie mowilam zeby kupic nowa:diabloti:dojrzewaj dojrzewaj...a ja wlasnie sobie pochlaniam swieza buleczkie z maselkiem i sledziki...normalnie mowie ci pycha.....:loveu:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm:nooooooooooooo jak czeba to czeba ....:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] HA!! tylko wspomnialam o odczynianiu i juz slonko zaczyna wygladac zza chmur:loveu:
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:po so do lasu ....w lesie dzemie wilk :diabloti:....oć do nas ....u nas słoneczko [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo czeba we lesie...na polanie z witkami brzozowymi w dloni....przegania sie chmuri:cool1:babcia mnie nauczyla.....pora sprobowac:roll:
-
[quote name='AlKil']Namiot też mam piękny...:evil_lol: Pastucha powiadasz? Może... albo ją upaluję na krótkim łańcuchu.:mad: W południe wróci syn marnotrawny, to mi zrobi foto. Teraz pędzę do stoczni, bo mój Tz zapomniał telefonu ( czyli zostawił w domku swoją część ciała), muszę mu go dostarczyć:angryy:[/quote] malo przydatna czesc ci zostawil:diabloti:popros nastepnym razem o inna:evil_lol:
-
dzien dobry wszytkim razem i kazdemu z osobna:loveu: Wstalam nie wiem po co bladym switem..wtedy jeszcze swiecilo slonce a teraz naplynely chmurska i mnie wkurzaja...ide zaraz chyba do lasu odczyniac uroki.....:roll:po niby cieplo ale ja pragne slonca....
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
sodomia i gomoria:shake::diabloti: -
przyszlam:grins:.....wiem ze tesknilas:grins:
-
Robaczyco nie pracuje tyle:placz:bo sie spocisz:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:to ONA to TA kobieta go przydusza:placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noooo to niech uwaza ta ONA bo MY ja tez mozemy przydusic:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
nie ubieraj sztywnego ubranka...zrobia ci sie odciski:evil_lol: -
[URL]http://images6.fotosik.pl/179/e2a67b5c1c216dcc.jpg[/URL] Chlorek sie psuje....jezor mu sinieje:placz:
-
Bylam wczora z wieczora,obejrzalam foty z nowa nie denatka:diabloti:zdalo mnie sie ze cos pisalam nawet ale chyba mialam zacmienie jakies:cool1: To teraz sie przywitam za wczoraj: dobry wieczor:loveu: i teraz za dzisiaj: dzien dobry:loveu:
- 78403 replies
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]komu się mogę wbić na DS z Ozzym i Qdłaczkiem :grins: to go biere :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] do mla mogesz:grins:..pokoj gotowy jasnie pani:evil_lol: [quote name='piq']"A oto kolejny dowód. Pies jest duszony aż mu jęzor wywaliło."[/quote] Piq..dlaczemu ty czytasz w moich myslach:crazyeye:JA to chcialam napisac JA!!JA!!:placz::diabloti: -
Dziekujemy za zyczenia:loveu:Dili sie obzarl serduszkami i zoladeczkami i lezy....:loveu: A ja.....bylam w sklepie...kupilam ......kwiaty:roll:Pelargonie,petunie,surfinie i nie wiem co jeszcze....:roll: a teraz ide sobie sprobowac sledzia..se zrobilam to se zjem:cool1: