Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. Zaba chce przynajmniej sie bawic...moj zakapior chce mordowac:diabloti: a w ogole to dobry wieczor:p
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]na jednym diablatka:evil_lol: a na drugim janiołki:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaaa janiolki:roll:udawali..tak dla zmyly:evil_lol:
  3. I taki jeszcze ktos lata po ogrodecku:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/225/b3d9aa5cbf3ce5fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/224/5d7116779ee78873.jpg[/IMG][/URL]
  4. A takie o! lataja po ogrodecku:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/276/a9b088f7ac93217d.jpg[/IMG][/URL]
  5. Takie o! mi wyrosly...:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/225/7fc9b4db8cc0999f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/276/d5a03283592743b9.jpg[/IMG][/URL]
  6. diablatka:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/224/ec637eedbc1b8bf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/276/79c8e3979d7e3cb6.jpg[/IMG][/URL]
  7. kupie se nowe brum brum a coooo:grins: Foty mam :roll:domowe szalenstwa dwoch diablow:diabloti:beda za niebawem;)
  8. Jestem tak jakby......:cool1: Nie wiem co z tym czerwcem.....taka malusia czesc nam w autku zdechla..taka malusia jak moj paluszek...kosztuje ponad 300 EUR:grins:...i trzeba na nia czekac do 4 tygodni:cool1: Co prawda autko jezdzi ale mocy ni ma....:placz:a po co mi takie autko bez mocy:niewiem:biedny Glutek.....musimy mu zrobic operacje i wtedy bedziemy wiedziec czy pojedziemy do Polski....bo jak tego nie przysla na czas to nici z wyjazdu.....:-(zamowilam wlasnie i bedziemy czekac.....Nie mieli ludzie klopotu popsuli se auto:evil_lol: a tak oprocz tego to lato dalej...w nocy burze a w dzien upaly:multi: Diliego dzis czeka wizyta kolegi:loveu:a ja mam lenia chwilowo:roll:
  9. [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:melduję , że JUŻ JEST CZERWIEC :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] melduje ze zauwazylam:grins:
  10. Muuuuaaaaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. agbar

    Anioły i Demony

    Karolcia gdzies ty ach gdzie?:loveu:jutro robimy grilika-bedziesz:razz::razz:
  12. Juhuuuuuuuu... foty obejrzalam poczytalam melduje ze jeszcze mnie ufo nie porwalo melduje ze tesknie melduje ze byc moze w czerwcu bedziem w Polsce :hand:
  13. Waszko...to ze widoki sa piekne to prawda bezapelacyjna,ale to jak ty je pokazalas na tych fotach:loveu:-miszczostwo...patrze i patrze i napatrzec sie nie moge....
  14. odzywam sie ponownie:diabloti: ale mamy piekna burze:multi:jak pieknie pachnie:multi:jak cudnie ze zapomnialam pranie sciagnac :evil_lol: Macie jeszcze mojego kofanego ryjoka,tuz po szczepieniu:roll:chyba mu zaszkodzilo:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/8b85d9a88c365085.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/223/45178528ac8bcaac.jpg[/IMG][/URL]
  15. Halo ludkowie kochani:loveu: Melduje ze zyje;)Lato w pelni,i nawet nie chce mi sie kompa wlaczac:roll:. Wczoraj Dili spotkal sie z kolega swym Chulo a dzis byl na szczepieniu..baaardzo byl odwazny do czasu jak nie wszedl do gabinetu:roll:Potem oczywscie napyskowal innym psiakom jak wychodzil:evil_lol: Kochany moj pan maz wraz z kilkoma kumplami obchodzili wczoraj Dzien Dziecka :roll:szaleli przez ponad godzine na torze gokartowym:pPotem przezywali przez reszte wieczoru:evil_lol:Faceci to jednak takie duze dzieci;) na oslode stesknionym pare fotek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/273/ad5de1e395f51857.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/273/02613b6d63d7cfbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/273/b9af1e0375c83f2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/274/0d8270fc372bddde.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/222/c2270246f91ab9b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/270/421dbc1669c7a61a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/270/91719cad2b2010ff.jpg[/IMG][/URL] THE END :grins:
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/270/bd3ec6d36331eebf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/221/fb6cabcc03c7760d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/270/5f1eedfa737f62ff.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/269/44463f54aa6683d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/269/ede645fcad10da1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/270/da923ce38e9bce6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/270/1f89927259a9e73d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/270/b75ad423e894ff8d.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/270/910b85ef19daccae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/221/79ed4605a02bb862.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/270/82ee7549ca2111a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/221/2b6580fbd38ad6cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/270/47c25e3426d577ac.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/222/4733134c34bfc8fb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/269/a6e52e856991f911.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/270/0db0333c22dac397.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/221/52a465c598477cff.jpg[/IMG][/URL]
  21. Dili z badylem zas:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/270/f6ef47e99cee2282.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/270/b9d05a3e72d39765.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/270/5b714a6d90a55ee9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/221/4d2ce7dfc7f92162.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...