-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
[quote name='monisieczka']Obłędny pomysł !!! Ciekawe jaki bedzie owy garnek wydawał dźwiek jak bedziemy w niego walic piłeczkami :lol:[/quote]no jasssne-zgnebic treserunia od razu..........ale byscie radoche mieli co?:cool1: :roll:
-
[quote name='Aneczka']NOOO, tylko spróbuj!!!! Ale Ci na zapas w środę nakopię. Shadowski przechowuje się u nas i nie ma o czym gadać!!!!:mad:[/quote]ja wsrode przychodze z garnkiem pokutniczym na glowie.:-? :sadCyber:
-
[quote name='monisieczka']iiii tam ... wystarczy stanąć twarza przy scianie i kichnąć :lol: A przejmuja sie tylko ludziska o wrazliwym serduchu i to chuba dobrze, nie? A że sa inni, no cóz jakos bardzo wierzę w teorię Hrabiego MonteChristo - na podelców i tak spadnie meteoryt tylko nie wiadomo kiedy, ale z pewnościa im łapki powyrywa.[/quote]ja jestem glupia a nie wrazliwa:oops: .a z tym meteorytem-dobre dobre:lol: :evil_lol:
-
[quote name='Aneczka']Forum jest niezłe:evil_lol: Fuller został by uznany u nas za kompletnego świra[/quote].tez tak mysle.i to w obu kwestiach:roll: .
-
[quote name='Aneczka']No nie, przestańcie!!! Beata głupoty piszesz, to w końcu jak marudziłam ci o On-kach nie ty mnie namawiałaś. Na razie to tul Shadowskiego co sił bo od niedzieli będzie cieszył moje oczy:D[/quote]:placz: :placz: :placz: moze ja ci nie bede shadowskiego na glowe zwalac jak tak cie zawiodlam?:placz: :placz: :flaming: :drinking: :morning:
-
monisieczka-dzieki.mysle ze ja powinnam sie rozpedzic i walnac lbem swym pustym w jakis sporawy murek.moze wtedy przestane sie wydurniac i przejmowac wszystkim.a juz to co dotyczy onkow...........ja kiedys na nerwy zejde:scream7: :wallbash: :tard:
-
[quote name='Aneczka']Gosia, ale żyjemy w kynologicznym bagnie. Chodowcy zamiast sobie pomagać wsadzają sobie nóż w plecy, zamiast walczyć o podnoszenie jakości spadają coraz niżej bo taniej, szybciej i wygodniej. ZK też ma to w nosie, kluby ras to fikcja, jako jednostka nie przebijesz się![/quote]aniu bylam na nowym bernenskim forum:roll: .:splat: . wiecie co?dochodze do wniosku ze TO JA JESTEM DZIWNA .i to ja mam dziwne onki.swiat jest normalny.czy w polsce fullera by przypadkiem nikt nie traktowal jako dziwaka ze pasie z onkami?:hmmmm: :huh:
-
[quote name='Aneczka']Patrz jak zawsze, to nie twoja wina i dobrze o tym obie wiemy. Boli jak jasna cholera, piszę i ryczę ale już po zniesieniu IPO wiedziałyśmy że szanse są właściwe żadne. I żeby nie było ja nie mam żadnej pretensji do Ciebie i nigdy mieć nie będę!!!!!!!![/quote]moja wina jak cholera.trza bylo robic wszystko po cichu i sprawic wam niespodzianke albo nie.a tak to nastawilam sie..............nawet kojcow nie mam dla suk,cholera wie jak ja postawie 2 kojce jeszcze..........nawet wole o tym nie myslec..............i suki by pokryte juz przyjechaly...............i to dwoma pastuchami z kirschental.............no to se poszlochamy obie:placz:.a jak sie nie uda to w twarz ci nie spojrze aniu.nie dam rady normalnie
-
monisieczka-ja po prostu nie wierze......czytam i nie wierze :shake: .przeciez to wszystko jest niemozliwe normalnie.:ekmm:
-
[quote name='Szira/Gosia']Wiem właśnie widziałam i też się wkurzyłam:angryy:[/quote]ja juz to widzialam jakis czas temu.pies po wallance .............cholera.............to znaczy ze juz NIKOMU nie zalezy?ze juz wszystkim zwisa?:placz:
-
tyle lat siedzialam we wlasnym swiatku moich psow i niemieckich zaprzyjaznionych hodowli..........wylazlam spod kamyczka i to co zobaczylam nie podoba mi sie wcale.ja na wojownika sie nie nadaje.jestem uparta jak mul ale nie lubie afer,ani zadym.zwyczajnie rejteruje wtedy-nie mam ochoty uczestniczyc w zadnych przepychankach.nie mam tez ochoty czytac jak to pieknie oceniaja moja ukochana rase ludzie ktorzy guzik dobrych onkow widzieli,a wystarczy wejsc na kirschental.de i od razu jest z kogo brac wzor.nie zgadzac sie na szarosc i bylejakosc.wymagac najwyaszego sortu a nie.............aaaa dobra..............jestem rozgoryczona,sorki:-(
-
[quote name='Aneczka']Ufać sobie możemy ale nic z tego nie wynika. Niestety żyjemy w kraju kombinatorów i jesteśmy jego częścią. Rozejrzyj się Gosia, popatrz na psy na szkoleniu, naprawdę jeszcze masz zaufanie w uczciwość polskich chodowców, bo ja osobiście NIE!!![/quote]co nie zmienia faktu ze czuje sie jak skonczona szmata i zupelnie nie mam pojecia jak spojrze tobie aniu w twarz nie mogac dac ci suk:shake:.szlag mnie trafi normalnie za moment.moze to sie "ulezy"k....mac........:(
-
ja wymiekam.mam nieodparte wrazenie ze najlepiej zrobie chowajac sie znowu pod swoj kamyczek i nie wychylajac sie ani nie zagladajac na fora czy do netu.:placz:
-
[quote name='Szira/Gosia']A ja właśnie po odłożeniu emocji na bok, prześwietliłabym ludzi, którzy zamierzają taką hodowlę założyć i dopiero wtedy wydawałabym wyrok:lol: ja pomimo wszystko ufam ludziom i uważam,że druga szansa się należy:lol: oczywiście nie zaszkodziłby też częstsze kontrole w takiej hodowli i patrzenie na ręcę:razz: brzmi to trochę brutalnie ale chyba lepsze to niż zamykanie ludziom możliwości udowodnienia, że i w Polsce może być dobrze:lol:[/quote]tutaj zaufanie nie ma niestety nic do powiedzenia.ja gwarantuje anie.ale moja gwarancja ma sie nijak do kolejnych "atrakcji"ktore "rozslawiaja"polska kynologie.gosiu-przyklad allegro i psa polo z peletonu skorpiona.przeca to uznany reproduktor.:diabloti:
-
[quote name='Aneczka']No coż, trudno się Niemcom dziwić, po głębszym zastanowieniu i odłożeniu emocji na bok na ich miejscu też powiedziłabym NIE i to kategorycznie. Polska ma opinię na jaką zasłużyła i za to ponosimy konsekwencje:madgo: Ayshe obiecaj mi tylko że raz będę mogła Lentje na żywo zobaczyć!!![/quote]obiecuje.nie wiem tylko czy to dobry pomysl.aniu ja sie nie poddaje .i nie zamierzam.kojce leza .:razz:
-
odstresowanie mi nie wyszlo:shake: .psy sie zdezelowaly a mnie nie przeszlo:placz: .najgorszajest bezsilnosc.dlaczego my tak kochamy kombinowac i jak jest jakis przepis to tylko po to zeby polak pokombinowal jak go ominac:-? :icon_roc: .punktem honoru jest robic po swojemu:shake: .jak sie da zrobic z psow maszynki do rodzenia i na tym zarobic-uo i mamy .nasze brudy wyplynely.niestety "trupa w szafie"nie zawsze da sie utrzymywac w tajemnicy:ghost_2: :splat: .poszlo w najgorsza mozliwa strone-do mediow szukajacych sensacji i podkrecajacych umiejetnie temat.my-oburzeni bo przeciez sa i u nas normalne hodowle.oburzeni bo mowi sie ze polacy kochaja zwierzeta.:diabloti: .i teraz co?ano jajco bo niestety smrod zawsze sie dlugo utrzymuje0X .teraz bedzie tak:polacy znecaja sie nad zwierzetami,przepelnione schroniska,zero odpowiedzialnosci realnej za zwierze,hodowla dla zysku bez interesowania sie czy szczeniaki przezyja-byle sprzedac ,zgarnac kase i miec z glowy.i obawiam sie ze normalne hodowle beda traktowane jako egzotyka w nawale polskiej rzeczywistosci kynologicznej.pisze to dlatego tez ze ja wykupuje suki wyeksploatowane od rozmnazaczy-niektorzy z nich sa czlonkami ZKwP.:diabloti:
-
[quote name='Szira/Gosia']Ja nie w temacie:shake: proszę o wyjaśnienie:lol:[/quote]a przeczytaj sobie caly temat o szmuglowaniu hurtowo chorych szczeniat na zachod i co dunczycy napisali o nas-zreszta wcale sie im nie dziwie.
-
[quote name='Szira/Gosia']No niestety, będziesz musiała przejśc totalną metamorfozę, i mieć rozdwojenie jaźni:evil_lol: inna przy Pyrosie, inna przy Fidze:lol:[/quote]to tak jak ja przy chicie:lol: .chita .........kontra reszta onkow:cool1:
-
leentje i katje wracaja z niemiec [z usa juz wrocily]po kryciu w maju.[koniec maja dokladnie].mam jeszcze miesiac.:placz:
-
ide sie odstresowac i porzucac pilki bo szlag mnie zaraz trafi.od roku przekonuje pewna osobe ze podhodowla w polsce jest mozliwa .a teraz ta afera w danii-po zniesieniu obowiazku ipo to jest juz koniec dla moich argumentow.seria polecialo:klubowa w legionowie:angryy: ,zniesienie ipo dla suk:angryy: i teraz afera w danii:angryy: :angryy:
-
sorki ale musze to z siebie wywalic:oops: .no zesz dziekuje pseudohodowcom za wbicie gwozdzia do trumny opinii o polskiej kynologii:angryy: .teraz podhodowli napewno juz nie mam szans w polsce miec bo Mesler sie nie zgodzi:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: .k....zesz mac.:wallbash: :grab: :madgo: :evil: :flaming: :onfire: :bad-word: :motz: :2gunfire: :plzdie:
-
Aga-ona warczy-ignoruj to.znam fige i to NIE JEST agresja.ona leci na adrenalinie non stop.warczy na wszystko.pogubiona jest.musisz dac jej oparcie-sciane ktora bedzie czula zawsze za soba.dla onka przewodnik musi byc taka opoka bo onek traktuje cie jak boga.jesli przewodnik jest rozedrgany,chaotyczny,negujacy-onek zaczyna tracic grunt i zachowywac sie irracjonalnie i histerycznie reagowac na bodzce.zaczyna sie opiekowac przewodnikiem-wogole mu to nie wychodzi bo onki nie nadaja sie do podejmowania decyzji.wiec przewodnik jest bardziej negujacy i zniechecony-onek zaczyna mocniej przejmowac sie swoja rola-zaczyna sie czynne pilnowanie stada.wtedy przewodnik zaczyna go karcic.wtedy onek dostaje schizy i juz wyprzedzajac kare broni stada przed wszystkim.dlaczego?przewodnik powiedzial mu :jestes wazniejszy ode mnie,ja nie umiem tego wszystkiego ogarnac,chron nas.zostawil onka samego.onek nie nadaje sie do zycia bez zasad odgornie ustalonych i egzekwowanych.zwyczajnie glupieje.
-
[quote name='Pyros-Aga']Boshe ale temacik :lol:[/quote]no co:lol: ?czasem trzy po trzy tez dobrze popisac nie?:eviltong: :lol:
-
[quote name='Pyros-Aga']Oddałam Fige i wstępnie umowiłam sie na stałe na maj. Jak tylko zwolni mi sie mieszkanko z sublokatorów to ....No to sie bedzie działo:evil_lol:[/quote]Aga-nareszcie.:shiny: :calus:
-
[quote name='mch']popytaj czy w którejs z nich mimo ze nie ma obowiązku psy mialy przeswietlane stawy łokciowe pod kątem wystepowania dysplazji tychże , czy rodzice lub ich pobratymcy bliscy nie mieli zabiegów operacyjnych na łapskach . ja jestem teraz przewrazliwiona na tym punkcie , strzeżonego itd jak mawiali starozytni indianie[/quote]mch -sv juz niedlugo wprowadzi obowiazkowe przeswietlonko.sa takie plany.przeswietlilam juz wszystko-czyste:multi: