Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. quando wienerau-lata 70.kat ramienia i lopatki lepszy .poza tym ramie troche dluzsze-ale to wolno szlo. [img]http://img81.imageshack.us/img81/5739/60kg.jpg[/img] odin tannenmeise-lata 80 te.dlugosc ramienia zachowana-ulozenie jeszcze nie. [img]http://img99.imageshack.us/img99/4281/75rk.jpg[/img] i na tym etapie-lata 80 te zatrzymaly sie uzytki tak z przodem jak i z tylem-ale pokaze pare skowronkow z lat 2000ce ktore zapowiadaja ze idzie nowe.
  2. przod.zwracamy uwage na lopatke i ramie.przyklady na takich samych psach jak tyl . hektor schwaben-1900rok. [img]http://img162.imageshack.us/img162/1652/34wd.jpg[/img] tak jak w tyle katowanie i dlugosc kosci przecietna lecz na tamte czasy doskonala. volker v.zollgrenzschutz-haus [img]http://img160.imageshack.us/img160/3995/51uz1.jpg[/img] poza poprawa dlugosci lopatki niewiele sie zmienilo-przod ,zwlaszcza ustawienie ramienia,jego dlugosc to bardzo ciezka praca hodowlana.volker to lata 60.
  3. ja mam zajoba na punkcie pracy wechowej:razz: :roll:
  4. cz.podp.-tj.teraz juz czapraki bo maja prawie rok.a bylo ich....................nie siedem.zgadujcie dalej:lol: :cool3: :lol: .
  5. wkleje.tylko znalezienie trudne bo to nie moze byc kwestia ustawienia tylko rzeczywista wada psa.a niestety przewaznie psy sa fatalnie ustawione[zwlaszcza w latach 90tych byla taka moda na wyciaganie az trzeszczalo i wtedy onke rzeczywiscie wyglada na przekatowanego i kalekiego.na skarbie juz dalam przyklad psa z kanady sprowadzonego z niemiec-dwa zdjecia-ustawienie normalne-pies normalny.ustawienie kanadyjskie-skrajnie porabane-pies przekatowany.te zdjecia ustawionych kretynsko onkowsa nader czesto zamieszczane jako przyklad ze onki tak stoja:lol: .i chodza w takiej pozycji.:megagrin: :stupid: :megagrin: .i taki jest podawany przyklad degeneracji rasy-no wiecie potykaja sie o nogi na gorkach,aaa moje starsze psy to wogole chodzic nie powinny-szadowski,zesna,fee,cimba,alme,grando-na wozkach je woze normalnie codziennie i .......dowoze do pozoranta:cool3: :sg168: .ech.owszem sa onki w hipertypie-sa tez ludzie ktorzy hoduja takie psy.ale to patologia a nie norma.owszem przyczepie sie zawsze do dlugich podudzi.ale to wada budowy-jako taka zdarza sie i to czesto.zobaczcie na USTAWIONE tyly VA 2005 .czy te psy sa przekatowane-oczywiscie ze nie.onek ma bardzo specyficzna budowe.i przegiecia w zadna strone nie sa dobre dla rasy.ale onki nie sa chora,zdegenerowana rasa.sa nadal pelne checi do pracy, tam gdzie potrzebny jest wszechstronny pies-nie ma lepszej do pracy z przewodnikiem w kazdej dziedzinie rasy jak ON.:loveu:
  6. no dobra-dawajcie?ile szczeniat jest na zdjeciu?:lol:
  7. jak ci sie podoba kolorek laski to zajrzyj na stronke kirschental i zobacz First lady v.Kirschental:loveu: .suka normalnie zwala z nog-mnie w kazdym badz razie. [url]www.kirschental.de[/url]
  8. i dzieki temu ze wsio ok.-avatarek spowrotem z mala anusch:loveu:
  9. :haha: wszystko w porzadku.zdrowa jak byczek.:laugh2_2: .a dla tych co trzymali kciuki -tapsi ze szczeniakami z zeszlego roku[pierwszy jej miot] po ianie fidelius:loveu:
  10. jutro-przod.:cool3: .a na deser zostawie sobie to co najbardziej w onkach kontrowersyjne-grzbiet:cool1:
  11. trzymajcie kciuki za badania tapsi-a na ta intencje na avatarze-Tapsi.
  12. gloopie pytania zadajesz ijuz:mad: .jasssne ze mozecie a co to tajemna organizacja onkowych podziemnych ukladaczy sladow czy jak?:cool3: :lol:
  13. wieczorem miala stan podgoraczkowy-dostalam zawalu i pognalam do weta-dostaje antybiotyk.dzisiaj juz bylismy na badaniach-tj.uwe byl bo ja to sie nie nadaje-mnie musieliby reanimowac albo znowu przytrulabym sie nikotyna:roll: .czekamy na wyniki.usg-ok.nic nie zostalo ale suka moze sie czyscic .czekam na morfologie i takie *******y.ps.ale fajnie wygwiazdkowalo:)
  14. no zapewne jest duza-ale nie przerosnieta-do tego brakuje jej z pol centymetra.mi chodzi o typ psa.uwielbiam takie onki.mocne glowy,gleboki przod,mocny tyl ,gnat,grzbiet,zad,glab-piekne psy:loveu:
  15. a teraz suka-laska kirschental [img]http://img142.imageshack.us/img142/4641/20qx.jpg[/img]
  16. i jako przerywnik typ onka ktory jest dla mnie hodowlanym wzorem-bardzo lubie takie psy,zwarte,zwiazane .jaguar mausespitz [img]http://img259.imageshack.us/img259/7982/15bq.jpg[/img]
  17. dobra.skoncze dzisiaj.jutro na szkoleniu mnie zagadacie na smierc pewnie:razz: a ja wolalabym miec to za soba juz:roll: .w latach 90tych eksteriery poszly ogromny krok naprzod jesi chodzi o dlugosc uda[skupiamy sie tylko na tyle caly czas]i jego ulozenie.natomiast uzytki zostaly budowa w latach 80 tych.przyczynil sie do tego dolew DDRu ktore to mialy i maja nadal bardzo slabe stawy skokowe oraz krotkie uda. oto czolowka VA 2005. larus batu [img]http://img96.imageshack.us/img96/4206/larus14cq.jpg[/img] zamp thermodos [img]http://img96.imageshack.us/img96/4119/zamp13am.jpg[/img] quenn loher weg:loveu: [img]http://img137.imageshack.us/img137/2848/quenn16ga.jpg[/img] dux cuatro flores [img]http://img95.imageshack.us/img95/1120/dux16au.jpg[/img] quantum arminius [img]http://img146.imageshack.us/img146/3102/quantum17ti.jpg[/img]
  18. no.widzisz jakie to proste?skonczymy w warszawie-nie martw sie:diabloti:
  19. kolejne lata jutro bo mam juz dosc:lol: .zwroccie uwage prosze na ulozenie kosci udowej,biorac za wzor odina.oraz patrzac na zwiazanie,sile stawu skokowego oraz dlugosc i umiesnienie podudzia.
  20. uzytki lata 80te. drechsler vom warnautal BSP sieger [img]http://img91.imageshack.us/img91/5282/137hm.jpg[/img] ary vom kleinen taller V BSP [img]http://img139.imageshack.us/img139/522/146sp.jpg[/img] leo von der doddo V BSP [img]http://img132.imageshack.us/img132/9294/163xu.jpg[/img] mysle ze porownywalne do eksterierow.rowniez problemem sa niezbyt mocne stawy skokowe
  21. i znowu zapowiedz nowego-odin tannenmeise [img]http://img163.imageshack.us/img163/1189/129hd.jpg[/img] wspanialy tyl,kolano zeszlo,pies juz pieknie ma skatowane,dlugie udo,mocny staw,wszystko w dol.zyczylabym sobie tylko przy takim katowaniu mocniejszego podudzia.
  22. teraz walne hurtem.lata 80siate.eksteriery. najlepsze psy tych lat. Quando Arminius [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4828/83kn.jpg[/IMG] fedor arminius [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6417/91ba.jpg[/IMG] iso bergmannshof [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7171/101fc.jpg[/IMG] uran wildsteiger land [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/1491/115yu.jpg[/IMG] wszystie te psy maja podobne bardzo tyly.w tych latach poprawiano glownie przod-ulozenie ramienia.tyl z dlugim udem,srednio ustawionym,nie za szrokim,niezbyt mocne stawy skokowe.z tych psow najbardziej podoba mi sie tyl urana.
  23. katowania [img]http://img139.imageshack.us/img139/1213/70zs.jpg[/img]
  24. jezusicku-no dobra. kosteczki pokazuje [img]http://img146.imageshack.us/img146/7329/69ey.jpg[/img] 19-miednica 20-kosc udowa 21-staw kolanowy podudzie jest miedzy stawem kolanowym a skokowym,24-pieta,25staw skokowy,potem srodstopie.
×
×
  • Create New...