-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
wyedukowany i dyspozycyjny deptacz to skarb prawdziwy:loveu: .do tego jak nie steka po kilometrze to juz wogole luzik:loveu:
-
Ewa-Jo-rozstaw mu mniej nagrod,i przedmioty co 20 m.ciemnego koloru z zaznaczaniem jak normalnie.zalamania na lukach.pole mokotowskie to jest niezbyt dobre miejsce na nauke dokladnosci w sladzie a to na poczatku najwazniejsze.zle nawyki na sladach mozna oczywiscie pozniej "odpracowac"ale zawsze lepiej unikac bledow.:cool3: :lol:.proponuje ci tez nagradzanie go bardziej spontaniczne pilka za wypracowanie sladu;)
-
[quote name='Ewa-Jo']Nie ma sprawy jezeli bedziesz kiedys chciala o 7 czy 6 rano to no problema . Ja na tyle nie lubie ciepła że w lecie na pola pomykam o 5 rano , z przyjemnością przyjmiemy was do towarzystwa na spacerek:multi::multi::eviltong:[/quote]pustawo o 5 co?:razz: .znam ten bol.rada?drugi onek na wikcie i opierunku:evil_lol:
-
[quote name='asher']Ja dzisiaj ułozyłam burkom ślady w dośc głębokich bruzdach na zaoranym polu. Sabina szła nieźle, widać, że powoli łapie o co w tej zabawie chodzi (choć sporo jeszcze czasu minie zanim na dobre załapie :diabloti: ). Ale Bugajski - tragedia. Nawet nie udawał, że się wysila :mad: Bardzo mu się podobało, że pancia coś z nim robi, więc po co miał się starać, skoro i tak było fajnie? :roll: :lol:[/quote]ja bym bugajskiemu ukladala slad i na koncu sama sie chowala.takie krociutkie na poczatku proste jak strzelil w m...e:roll: .znaczy sie musisz miec pomocna dlon.:razz:
-
:cool1: nie martw sie.podejrzewam ze cala grupa bedzie slala pozytywne fluidy:razz: zeby wsio bylo ok.:p
-
widzialam,widzialam.milego tropowania:p .no jak jest cieplo to najlepiej na sladzikach skoro swit.ale my na grupie sladowej pracujemy i w -25 i w +35.:lol: .hardcore:diabloti: .w ulewe,sniezyce na suchej jak pieprz ziemi i w blocie po kolana tyz sie zdarza tudziez lacznie ze skakaniem przez jakies rowy i leje:cool3: .
-
trzymamy kciuki za okuliste-ale o co chodzi?:razz: :oops:
-
Ewa-Jo-no coz ci mam powiedziec:roll: -rozszyfrowalas mnie normalnie bez pudla:razz: :lol:
-
i tak spedzilo nam sie weekendzik na milych sladzikach a od piatku znowu dam wam popalic na posluszenstwie:diabloti: .
-
jesli wam sie choc troche spodobalo to dla mnie ogromna przyjemnosc.:loveu: .ja mam swira na punkcie pracy wechowej z psami:oops: :roll:
-
pieeeekne zdjatka:mad: :lol: . dzieki grupce za uczestnictwo w pieciodniowym maratonie sladowym.aczkolwiek chyba ZADEN pies nie byl na calosci.:roll: .praca wechowa daje ogromne mozliwosci wspolpracy na innej plaszczyznie niz posluszenstwo.:loveu:
-
pokusze sie o podsumowanie naszego weekendu sladowego. zdecydowanie najwyzsza ocene dostaje barosz.chlopak zalapal o co chodzi i zdecydowanie idzie po sladzie,wypracowuje slad wyraznie. potem musze sklasyfikowac josha-nie byl na dwoch zajeciach wiec nie bylo to dokladnie to co moglby osiagnac wykorzystujac te 5 spotkan na full.drugie miejsce ze wzgledu na lekkie zawirowania[koleczka do nagrodki].nie osiagnal pulapu-sladwazniejszy od nagrod. na deser zostawilam sobie sabine.suka ma zadatki na dokladnosc.jednak jest malo samodzielna[:razz: asher:lol: ].slady ukladane na miekkim powinny tyroche ja rozkrecic i pozwolic przewodnikowi na zaufanie do psa[przy poczuciu zachowania kontroli:cool3: ]. bardzo na pierwszym sladzie podobaly mi sie i kamp i szejk. figa-zdecydowanie sporo tutaj bylo chaosu ale zalapala jednak duzo uwagi poswiecala nagrodom a nie sladowi. szira dzisiaj miala zdecydowanie zly dzien.mysle ze musimy popracowac nad techniczna sprawa zalaman-suka czeka na decyzje przewodnika,jesli jej nie ma idzie prosto.
-
:roll: :lol: baaaardzo ciekawa rozmowe wczoraj prowadziliscie jak ja musialam siedziec z niemcami:huh: .przegadalismy o onkach pol dnia i wieczor,a potem jeszcze gralam do 3.to oznacza ze dzis tez potykam sie o wlasny nos.:tard: :sleeping: .
-
[quote name='hope']Ok, odstawie witaminy, przy karmie jednak pozostane (BTW siersc ma teraz sliczna po prostu :))[/quote]oczywiscie to twoja decyzja.ja sie juz nie wtracam.jesli chodzi o suplementowanie karmy-tak zeby wszystko bylo ok.to zupwlnie serio polecam ten beta karoten.a jesli suka ma malo mase kostna to 3 razy w tygodniu mozesz jej dac drucal[beaphar].dla onkow jest b.dobry.
-
hope-plz.zastanow sie nad zmiana karmy na bardziej onkowa:roll: .nie chodzi tylko o wzrost:shake: .chodzi o mase kostna rowniez.w onkach to piekielnie wazne.
-
[quote name='Ewa-Jo']a ludzie???????:placz::placz:moge tylko jedno powiedzieć NAWIEDZONA SADAYSTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shake::shake::shake:[/quote]psy na szkoleniu sa wazniejsze niz ludzie.onki to juz napewno.:diabloti: .
-
wlasnie dlatego co slyszales-sarenki wyrastaja.na problemy z sierscia polecam omegan a potem wspierajaco np.beta karoten z biotyna forte firmy dolfos.jak zdecydujesz sie na PROFormance to odpada ci wlasciciwe dodadetk alg.rumen tabs -to cenny dodatek ale czy pomaga......hmmm.......czasami tak a czasami nie:)
-
nie no od razu sadystka:roll: :lol: .grupa sladowa cwiczyla nawet w sniezyce i burze.co nas nie zabije to wzmocni.psom deszczyk i blotko napewno nie zaszkodzi ani w pracy ani w zapale do kicania:eviltong:
-
eukanuba i hills-nie sa dobrymi karmami dla onkow.przestaw psa na inna karme.onki doskonale wyrastaja na np.PROFormance.nutra nuggets czy nutra gold.best choice[ale nie z kurczakiem].pro plan z lososiem.mi genialnie sprawdza sie bewidog.tyle wiem z doswiadczenia i ogladania onkow prowadzonych na roznych karmach.to jest oczywiscie tylko i wylacznie moje zdanie.;)
-
[quote name='Ewa-Jo']A ja nie mam kaloszy:placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote]:roll: a to czyni cie tfffardsza i bardziej zdeterminowana:lol:
-
ewa-jo-zajecia sladowe w dlugi weekend sa PIERWSZYMI sladami grupy onkowej.:mad: .cwiczymy podstawy pracy na sladzie. poza tym zajecia sladowe odbywaja sie przy KAZDEJ pogodzie .zreszta pozostale rowniez i nie widze zwiazku z przekrecaniem sie na drugi bok:razz: :eviltong: .tego co wydarzylo sie w sobote NIE ZAPOMNE do konca swego zycia -nie martw sie.:diabloti: . alix-ja i juz pisalam albo mowilam-barosz jest normalny.mam na szkoleniu pare psow ktore NAPRAWDE sa problematyczne.nie nalezy do nich barosz. jutro spotykamy sie BEZ WZGLEDU na pogode o 9.nie widze zwiazku przyczynowo skutkowego miedzy opadami deszczu a niemoznoscia odbycia zajec:diabloti:
-
wszelkie aluzje nie dotycza asher-ona wiac nie chciala co potwierdzam niniejszym tym tekstem:diabloti: . jutro na 9.:diabloti: .pogoda juz wraca do norrrrmy:cool3: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Wind']drobnej zachecie, powiadasz :mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: W.[/quote]wyjechalam im ze yorki powinni sobie kupic jak im deszcz [tj.ulewa]przeszkadza:lol: .wiesz jak to jest z przewazajaca iloscia naprawde fajnych yorkow[o tych niefajnych nie napisze bo po co:cool1: ].w tym roku juz zeby zjadlam na czterech ktore robily tylko do kuwety jak deszcz padal:roll: .namawialam,przekonywalam a ludzie i tak swoje .laleczki sobie kupili:angryy: .ech.:roll: .poza tym na wale maszerowali razno ludzie z rodezjanami-nie omieszkalam zwrocic na to uwage paniom onkarom:diabloti: . chcialam tez zauwazyc ze dzisiaj na szkoleniu byla juki[husky],bu[bernenczyk],+2 onki i wzielam chite bo zadnego kawalera nie bylo.i NIE PADALO.jest wiec naukowo stwierdzone ze przez weekend lalo dzieki szanownym paniom:diabloti:
-
[quote name='asher']Nas chyb:oops: ajednak jutro ni ebędzie, bo dopiero k ladę się spac na dodatek w stanie wskazującym na spozycie :oops: Raczej marne sza nse, ze uda m i się jutro wstać :oops: Jak nie dam znaku zycia pani tresser na komorke do 7 rano, to znaczy, ze spie i zadna sila mnie nie obudzi :oops: Dobranoc.[/quote]:roflt: asher taki post z rana -mam nadzieje ze sie reanimujesz na jutro:razz: :roflt: :megagrin:
-
:placz: jestescie okropni.ja rano wstalam.a tu grupa sobie swieto 1 maja zrobila.:mad: .no zesz czekajcie zdrajcy. wind-dla tej grupy to pierwsze slady.jako ze pierwsze te depcza wlasny.chociaz wczoraj deptali obcy na zakolu i bylo [jak zwykle]lepiej niz na swoim.:roll: .a noi chcialam dodac ze w pewnym momencie chcieli uciekac -lunelo.ale przy mojej drobnej zachecie;)wzieli sie w garsc :).