-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
na razie horand jest mistszuniem:cool3: .no mysle ze lista ma zawierac osoby chetne do zapisania sie z marszu do stowarzyszenia a do gminy chyba wszystko jedno jakiej-co to ma za znaczenie.robisz rubryczki,imie,nazwisko,pesel,podpis i koniec.kazdy se wpisuje sam imie i nazwisko.ty masz liste z rubryczkami:razz:
-
horand :multi: :multi: :multi: :multi: glosy canto-zero.
-
3 glosy na Horand.ja,pyros,szira.aaaa....moze by druknac liste i zaczac podpisywac ?kto ma takie ustrojstwo w domu zwane drukarka?:cool3:
-
wiesz ja bym z tym "aktywnym czlonkiem "to uwazala nieco:lol:
-
:roll: od razu sluzba porzadkowa,no wiesz....:razz: :lol:
-
to co nowy temacik?:cool3: proponuje opowiedzenie sie za jedna nazwa .i nie ma -mnie jest wszystko jedno bo nie wybierzemy nic:shake: .no dobra.ja jestem za Horand.protoplasta rasy,ani eksterier ani uzytek:roll: .nie jakis super filar tylko po prostu pierwszy zarejestrowany onek.co do statutu-bez finansow proponuje stowarzyszenie zwykle,zbierajmy podpisy.jak sie uzbiera te 30 osob to wtedy napiszemy dokladnie statut.stowarzyszenie milosnikow owczarka niemieckiego"Horand":roll: SMON"Horand";)
-
monisieczka-onki rozumieja proste przekazy:diabloti: .nie oznacza nie.obawiam sie ze moje psy zarly by sie nieustannie[pamietamy ze onki koooochaja dymic,co bedzie pozniej-niewazne,dym najwazniejszy:roll: :lol: ]gdybym zbyt przy tym myslala:roll: .nie oznacza nie.wtedy panuje nad sytuacja.dzieki temu wiem ze moge przerwac kazdy dym lub do niego niedopuscic komenda.bo widze kiedy sie szykuje.moje psy mocno zapasaja.to wynik stada i .......pracy przy owcach ktora mialy okazje uskutecznic:razz: .musze bezwzglednie panowac nad nimi bo anioleckami nie sa:cool1: i czasem przeginaja w tym pilnowaniu ladu i porzadku aczkolwiek nie mam wiekszych problemow bo nie sa agresywne.
-
najpierw szkielet.zwracamy uwage na wyrostki kolczyste.one onkom rosna bardzo dlugo.grzbiet onka ma stanowic sztywny wal napedowy.wtedy straty energii sa nikle,nie ma kolebania.cala sila "motoru"czyli posuw zadu pcha psa do przodu w klusie a sztywny wal napedowy-grzbiet-nie pozwala na straty tej energii.dlatego onek moze niezmordowanie klusowac a ruch jest niespotykanie wydajny.ruch przodu i tylu jest bardzo obszerny,onek jednym ruchem zagarnia duzo przestrzeni,jego aparat ruchu jest wysoce specjalistyczny.przychodzi mi do glowy jesze jedna tak specjalistyczna rasa-charty-stworzone do galopu.w koniach klusaki tez maja inna budowe niz folbluty. [img]http://img99.imageshack.us/img99/2530/sk17xs.jpg[/img]
-
"mily"znany wszystkim pan ze swoimi onkami.wolfem i blondi:cool1: [img]http://img425.imageshack.us/img425/1576/h10un.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/3766/h23pp.jpg[/img]
-
no w takim razie to juz niewielki ma sens bo mnie tez nie bedzie-mam zawalone rece robota z psami[swoimi],do tego odnawiamy kojce..........itd:placz: .proponuje zeby kazdy zastanowil sie powaznie nad nazwa i napisal tutaj swoja propozycje:Horand czy Canto?albo nowy temat zalozyc i dyskutowac w temacie-ja czarno widze zeby nam wszystkim pasil jakis termin a to trzeba usiasc i pogadac.
-
probowalam byc dowcipna:oops: :roll: :cool1: .za grzbiet wezme sie dzisiaj.noi sluch mi musi wrocic-uwe mi wrzasnal wczoraj do ucha-musze to wykorzystac na zajeciach:diabloti: .mowie wam-rewelka:razz: :diabloti: .
-
odreagowanie-hmmm.zastanowmy sie...............praca z pozorantem dobrze odstresowquje,wlasciwie jeszcze lepiej jak sie samemu jest pozorantem.reflektujesz?:cool3: :lol:
-
czas,czas-wiem.moje dziecko wczoraj urzadzilo sobie popis kaskaderski na deskorolce[no comment:roll: ,spedzilam cale pozne popoludnie u lekarza w szpitalu-nic se nie zrobila poza skrecona kostka i siniakami],uwe dostal szmergla i gania nas calymi dniami po placu szkolenia i sladach[egzaminy w niemczech:roll: ].......po wczorajszym pozorowaniu nie moge ruszac szyja-kurna sypie sie:placz:
-
asher-no coz jak zwykle nazwa bedzie przedmiotem dyskusji:lol: .
-
no dzielna dziewczynka:razz: .:multi:
-
zachraniarka-dzieki:loveu: .
-
Gosia nie bedziesz sama-pyros bedzie i bu i zagaga i juki[chyba]:p
-
[quote name='monisieczka']Canto jest chyba bardzo OK. Zwłaszcza , że po wlosku to pieśń - pieśń owczarkarzy :lol: . Jeszcze bedę Mickiewiczem , zobaczycie :evil_lol: :evil_lol:[/quote]monisieczka ty to wogole taka utalentowana jestes.:cool3: :lol:
-
wiesz Ewa-jo ze ja siem zapiszem do stowarzyszenia?no.wtedy bedzie nasze.:diabloti: .ciesze sie ze canto jest ok. gosia a nikt sie jeszcze do baritusa nie zapisal?bu,zgaga,lalunia,juki?:mad: .
-
baaardzo dziiiwne zachowanie wlasciciela reproduktora:-o .irracjonalne ze tak powiem:cool1:
-
uo jak fajnie-kolejne orbiciatka-zawsze sie ciesze i mam nadzieje ze bedzie to udany miot:loveu: .bardzo lubie tego psa.kochani filarami rasy:roll: juz od dawna uznano Canto i Quando.bylo jeszcze pare wybitnych psow w rasie.np.Uran.:p .ale ja sie nie wcinam-to wasze stowarzyszenie:razz: .moim marzeniem jest tylko to zeby onkarze zaczeli cos robic RAZEM.:cool3:
-
albo tak jak zwykle bywa -nazwa jest imieniem filarowego onka:cool1:
-
[quote name='Szira/Gosia']Może po hebrajsku "kelew con":oops:[/quote]a moze po niemiecku co?mysle ze hebrajski to ................problematyczny pomysl jesli chodzi o widzenie naszego stowarzyszenia-no wiecie,polacy i ich problemy:roll: .mysle ze powinno byc po polsku.
-
[quote name='Szira/Gosia']Dobra to pomyślę i tutaj wstawię:eviltong:[/quote]tylko ja takie stylowe,onkowe poproszem......:lol: