Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. na razie horand jest mistszuniem:cool3: .no mysle ze lista ma zawierac osoby chetne do zapisania sie z marszu do stowarzyszenia a do gminy chyba wszystko jedno jakiej-co to ma za znaczenie.robisz rubryczki,imie,nazwisko,pesel,podpis i koniec.kazdy se wpisuje sam imie i nazwisko.ty masz liste z rubryczkami:razz:
  2. horand :multi: :multi: :multi: :multi: glosy canto-zero.
  3. 3 glosy na Horand.ja,pyros,szira.aaaa....moze by druknac liste i zaczac podpisywac ?kto ma takie ustrojstwo w domu zwane drukarka?:cool3:
  4. wiesz ja bym z tym "aktywnym czlonkiem "to uwazala nieco:lol:
  5. :roll: od razu sluzba porzadkowa,no wiesz....:razz: :lol:
  6. to co nowy temacik?:cool3: proponuje opowiedzenie sie za jedna nazwa .i nie ma -mnie jest wszystko jedno bo nie wybierzemy nic:shake: .no dobra.ja jestem za Horand.protoplasta rasy,ani eksterier ani uzytek:roll: .nie jakis super filar tylko po prostu pierwszy zarejestrowany onek.co do statutu-bez finansow proponuje stowarzyszenie zwykle,zbierajmy podpisy.jak sie uzbiera te 30 osob to wtedy napiszemy dokladnie statut.stowarzyszenie milosnikow owczarka niemieckiego"Horand":roll: SMON"Horand";)
  7. monisieczka-onki rozumieja proste przekazy:diabloti: .nie oznacza nie.obawiam sie ze moje psy zarly by sie nieustannie[pamietamy ze onki koooochaja dymic,co bedzie pozniej-niewazne,dym najwazniejszy:roll: :lol: ]gdybym zbyt przy tym myslala:roll: .nie oznacza nie.wtedy panuje nad sytuacja.dzieki temu wiem ze moge przerwac kazdy dym lub do niego niedopuscic komenda.bo widze kiedy sie szykuje.moje psy mocno zapasaja.to wynik stada i .......pracy przy owcach ktora mialy okazje uskutecznic:razz: .musze bezwzglednie panowac nad nimi bo anioleckami nie sa:cool1: i czasem przeginaja w tym pilnowaniu ladu i porzadku aczkolwiek nie mam wiekszych problemow bo nie sa agresywne.
  8. najpierw szkielet.zwracamy uwage na wyrostki kolczyste.one onkom rosna bardzo dlugo.grzbiet onka ma stanowic sztywny wal napedowy.wtedy straty energii sa nikle,nie ma kolebania.cala sila "motoru"czyli posuw zadu pcha psa do przodu w klusie a sztywny wal napedowy-grzbiet-nie pozwala na straty tej energii.dlatego onek moze niezmordowanie klusowac a ruch jest niespotykanie wydajny.ruch przodu i tylu jest bardzo obszerny,onek jednym ruchem zagarnia duzo przestrzeni,jego aparat ruchu jest wysoce specjalistyczny.przychodzi mi do glowy jesze jedna tak specjalistyczna rasa-charty-stworzone do galopu.w koniach klusaki tez maja inna budowe niz folbluty. [img]http://img99.imageshack.us/img99/2530/sk17xs.jpg[/img]
  9. "mily"znany wszystkim pan ze swoimi onkami.wolfem i blondi:cool1: [img]http://img425.imageshack.us/img425/1576/h10un.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/3766/h23pp.jpg[/img]
  10. no w takim razie to juz niewielki ma sens bo mnie tez nie bedzie-mam zawalone rece robota z psami[swoimi],do tego odnawiamy kojce..........itd:placz: .proponuje zeby kazdy zastanowil sie powaznie nad nazwa i napisal tutaj swoja propozycje:Horand czy Canto?albo nowy temat zalozyc i dyskutowac w temacie-ja czarno widze zeby nam wszystkim pasil jakis termin a to trzeba usiasc i pogadac.
  11. probowalam byc dowcipna:oops: :roll: :cool1: .za grzbiet wezme sie dzisiaj.noi sluch mi musi wrocic-uwe mi wrzasnal wczoraj do ucha-musze to wykorzystac na zajeciach:diabloti: .mowie wam-rewelka:razz: :diabloti: .
  12. odreagowanie-hmmm.zastanowmy sie...............praca z pozorantem dobrze odstresowquje,wlasciwie jeszcze lepiej jak sie samemu jest pozorantem.reflektujesz?:cool3: :lol:
  13. czas,czas-wiem.moje dziecko wczoraj urzadzilo sobie popis kaskaderski na deskorolce[no comment:roll: ,spedzilam cale pozne popoludnie u lekarza w szpitalu-nic se nie zrobila poza skrecona kostka i siniakami],uwe dostal szmergla i gania nas calymi dniami po placu szkolenia i sladach[egzaminy w niemczech:roll: ].......po wczorajszym pozorowaniu nie moge ruszac szyja-kurna sypie sie:placz:
  14. asher-no coz jak zwykle nazwa bedzie przedmiotem dyskusji:lol: .
  15. no dzielna dziewczynka:razz: .:multi:
  16. zachraniarka-dzieki:loveu: .
  17. Gosia nie bedziesz sama-pyros bedzie i bu i zagaga i juki[chyba]:p
  18. [quote name='monisieczka']Canto jest chyba bardzo OK. Zwłaszcza , że po wlosku to pieśń - pieśń owczarkarzy :lol: . Jeszcze bedę Mickiewiczem , zobaczycie :evil_lol: :evil_lol:[/quote]monisieczka ty to wogole taka utalentowana jestes.:cool3: :lol:
  19. wiesz Ewa-jo ze ja siem zapiszem do stowarzyszenia?no.wtedy bedzie nasze.:diabloti: .ciesze sie ze canto jest ok. gosia a nikt sie jeszcze do baritusa nie zapisal?bu,zgaga,lalunia,juki?:mad: .
  20. powodzenia:p
  21. baaardzo dziiiwne zachowanie wlasciciela reproduktora:-o .irracjonalne ze tak powiem:cool1:
  22. uo jak fajnie-kolejne orbiciatka-zawsze sie ciesze i mam nadzieje ze bedzie to udany miot:loveu: .bardzo lubie tego psa.kochani filarami rasy:roll: juz od dawna uznano Canto i Quando.bylo jeszcze pare wybitnych psow w rasie.np.Uran.:p .ale ja sie nie wcinam-to wasze stowarzyszenie:razz: .moim marzeniem jest tylko to zeby onkarze zaczeli cos robic RAZEM.:cool3:
  23. albo tak jak zwykle bywa -nazwa jest imieniem filarowego onka:cool1:
  24. [quote name='Szira/Gosia']Może po hebrajsku "kelew con":oops:[/quote]a moze po niemiecku co?mysle ze hebrajski to ................problematyczny pomysl jesli chodzi o widzenie naszego stowarzyszenia-no wiecie,polacy i ich problemy:roll: .mysle ze powinno byc po polsku.
  25. [quote name='Szira/Gosia']Dobra to pomyślę i tutaj wstawię:eviltong:[/quote]tylko ja takie stylowe,onkowe poproszem......:lol:
×
×
  • Create New...