Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. [quote name='Szira/Gosia']Niestety ale w tym tygodniu to już mnie nie ma:placz: oczywiście do stowarzyszenia sie chetnie zapisuję:multi: błagam tylko aby nazwa była sensowna :modla: o piłkach po prostu co jakiś czas przypomnę tu na forum, albo jak sie zobaczymy:lol: z góry dziękuję:loveu:[/quote]byle nie "motylanoga":roll: -juz probowalismy z czyms takim ze dwa lata temu,albo trzy,hmmm,nie pamietam:oops: .i wymyslili nazwe kurka wodna,uo matko,a mialo byc takie sladowe,fajne:placz:
  2. [quote name='Ewa-Jo']tak ale ja mam jeszcze dziecko na szczeście.Szado tylko raz z rozpędu burknął Joshowi ,bachor nawet się z głupoty odszczeknął ale zadymy nie było. Szado miał na celowniku Barosza i kampa i nie chciał się rozmieniać na drobne!!! Ale śmieszna sytuacja Kamp wpadł naprawde w depresje ,a BAroszek latał radośnie za Chitą i wprawdzie ustępował Szado ale w stresy nie popadał broń boże -nosiło go cały czas gdy Kamp najpierw siedział u mamusi a potem się kawał ewakuował.[/quote]no bo barosz to jest taki ............no wiecie........:roll: .a kamp to normalnie no no zrozumcie chlopaka-zwyczajnie do cienia sobie poszedl:razz: .co bedzie tak stal se....:oops:
  3. [quote name='Szira/Gosia']Ja słyszałam że po dzisiejszej akcji cała męska część grupy chodzi jak w zegarku:evil_lol:[/quote]tyle ze bylo juz PO zajeciach:lol: .poza tym nie chodzila tylko wiernie stala przy nogach przewodniczek-zwlaszcza kamp po prostu stwierdzil ze z wiesniakiem spod bialegostoku to on nie bedzie dyskutowal:eviltong: .a barosz probowal [caly czas mowiac szado ze jest normalnie niewidzialny]zrobic swoje:diabloti: -cfffaniaczek:cool3:
  4. aha-dodam tylko ze zawsze lekko mnie przeraza takie zdjecie jak to co trzymam szado zeby pancia kampowi mogla poprawic kaganiec.inna sprawa ze szado jest latwo sciagnac z psa-podchodze i biore za obroze.albo mowie-zlaz:evil_lol:
  5. no i spokoj juz byl-zaczela sie dyktatura:evil_lol: .szkoda tylko bardzo ze musialam zbrac szado -kampowi zdjal sie byl kaganiec:roll: .ale i tak pozniej juz byl spokoj.sprawa z szado jest taka ze on nie atakuje.na poczatku mialam dylemat bo on jest BARDZO zrownowazonym psem.a tu jakies glupoty.potem jak go zobaczylam w akcji ustawiania to zaczelam rozumiec jaki to typ-on WYMAGA podporzadkowania.wkracza tylko wtedy kiedy drugi samiec pozwala sobie w jego obecnosci na za duzo.potem potwierdza swoja dominacje podchodzac do delikwenta i huczac mu w ucho napierajac barkiem.jesli pies nie opusci choc troche glowy od razu zwala go z nog jeszcze raz.sytuacja byla taka[no wiadomo jaki jest kamp-lubi se chlopak zaszumiec]:kamp nie zwrocil uwagi na to ze shado odgrodzil go od chity.shado na niego grzmotnal-spadl i kamp wlazl na shado-no to juz kooooniec byl-shadowskiego trafil szlag.potem kamp wyraznie dawal mu do zrozumienia ze on swoj honor ma i wogole ale ma dosc i nie bedzie startowal.barosz denerwowal pozniej shado tym ze niby on nic i wogole ale jednak ciagle jakos przy suce skadys wyrastal.zreszta dziadek byl juz zmeczony i zirytowany tym wszystkim.;)
  6. no ja tyz.:loveu: .zaaaawsze:loveu: :loveu: :loveu: .[jakby co to podlizuje sie teraz za te pileczki bezwstydnie i absolutnie bez ambicji :roll: :loveu: ]
  7. uooo kaczy dolek:diabloti: .jak ludzie chceta miec psa ktory capi na 10 kilometrow mulem-zapraszamy do kaczego dolu na kapiel"borowinowa";).to taki masochizm-dzisiaj juz plywaly psy w czystej gliniance-jednej z wielu zreszta.
  8. no wlasnie.:mad: .pyrosik.-kluseczek.ale pyrosik juz nie szczeka tak zbytnio jak jest szadowski:diabloti:
  9. no coz-kobieta:roll: :lol: .wiadomo-z baba nie wygrasz:diabloti: .
  10. byl szefem i uo:razz: .alez zycie brutalnie potrafi przykopac tak raptownie spasc z piedestalu szefa:roll: :lol: .biedny kamp:cool1:
  11. no co to za wklejanctwa:mad: .mam nadzieje ze juz nie bede musiala uzywac shadowskiego do sprowadzania panow do parteru:razz: :roll: .ale aniolki byly potem hihi:cool3: .a kamp mnie rozwalil-to ja juz nie bede,bede grzeczny i wogole to ide polozyc sie do cienia,i wogole nikogo nie bede juz ustawial:oops: :cool1:
  12. ja tez jestem zainteresowana-moze ktos ma terminy.w innych krajach poza niemcami tez:cool3: :loveu:
  13. dobra juz jest:lol: .na pierwszych zdjeciach sa :kamp,max,sabina no i asher:loveu: .potem linia i rozpoznawanie pileczki wlasnej.:cool1:
  14. asher-no wiec wlasnie:cool3: .jak ja kogos pochwale to mu potem nie idzie:roll: .ale zle nie bylo-za rano dla sabiny to napewno:razz: .moje pierwsze zdjecia-dzizyz:cool1: . chcialam szczegolnie zwrocic uwage na zdjecie asher z nagrodka w zebach:razz: :mdrmed: .aaa dlaczego nie ma zdjec twoich droga ewo-jo.:mad: :knuje:
  15. asher-ja po prostu wiem ze widzisz u sabiny fakt ze mimo wszystko jest w stanie przepracowac cala godzine.a ona pracuje ladnie.jest absolutnie gotowa na prace luzem.:p
  16. no niestety glanow nie mialam a trampeczki sa lajtowe troszku:diabloti: ale pomoglo.zwlaszcza ze suka sie mocno odgryzala ale nie dawala rady.probowalam odgonic inaczej tyle ze olaly mnie kompletnie .dopiero kop pomogl bo juz naprawde....:mad: :angryy:
  17. deptacze zawsze w deficycie:lol: .napewno sladowicze sie uciesza:cool3:
  18. wiem wiem-ja mam takie dwa na osiedlu-miszanca jamnika i malego kundelka-niestety oba zaliczyly kopa ode mnie ostatnio bo absolutnie nie chcialy sie odczepic.jestem bardzo wredna dla psow puszczanych z domu luzem przez kretynow.:angryy:
  19. chcialam oficjalnie dzisiaj pochwalic dwoch przewodnikow-nory i kampa.bardzo sie panie zmienily przez miesiac.alix jest mniej chaotyczna,stabilniejsza.josh zdecydowanie lepiej sie koncentruje[cos dzisiaj zostawanie mu nieszlo:mad: ]........niestety poprzeczke musze podniesc i to bedzie troszke nieprzyjemne-ale na poczatku tylko:diabloti: .aha:LUDZIE NAUCZTA SIE KTORA REKA JEST PRAWA A KTORA LEWA!prooooszeeeee:wallbash: :grab: :peace:
  20. przegladam,przegladam,a i zmija przekazala:diabloti:
  21. uwazam ze zdecydowanie powinnismy sie zasadzic na pancie joshowa:mad: .i popstrykac pare fotek:diabloti: .aaaa i zdjecie zajaca barosza-:lol: :lol: :lol: :lol: :loveu:
  22. co robiliscie wczoraj jak nie byliscie na szkoleniu?:mad: :lol: .[asher-nie obuzaj sie-wiemwiem bylas na agility:razz: ].
  23. juz lepsze tereny sa za polami,dalej zwirkii macie luz.slda musi byc czysty w tym okresie.nie ma-jakos idzie.pies musi nauczyc sie dokladnosci ale tez slad musi prawiac przyjemnosc pracy-inaczej jej odmowi.
  24. Ewa-Jo-nie kladz mu wiecej przedmiotow.zrob pare razy slad na czlowieka[np.zmije z pilka]na koncu sladu,schowanego.nie kladz jeszcze przedmiotow .ja bym powoli eliminowala tez ten ostatni.slad dla sladu.
×
×
  • Create New...