Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. na 20 bo chce zeby libra nadgonila troche.a z libra chlopaki sie nie skupia na pracy tylko na....no innych rzeczach:roll: :razz: :lol:
  2. Prosba O Info Dla Argo Bo Go Nie Bylo-czekam W Czwartek O 20.
  3. :roflt: nawet nie masz pojecia jak to sie czesto zdarza:razz: takie dostanie cieczki przed egzaminem albo wystawa albo zawodami.ja uwazam ze one maja tajne planiki z tymi cieczkami:PROXY5: :knuje: :evil_lol:
  4. nie moglam sie ruszyc i marta pojechala za mnie.no a teraz burza.ech.dooopa.prosze o przekazanie argo-bo nie mam do niego telefonu ze w czwartek o 20 bede czekala na niego,tak jak umawialismy sie na zajecia-wtorki i czwartki o 20,libra chyba zalapala sie na zajecia o 19-wiec napewno wie ze w czwartek tez o 19,jak barosz bedzie mogl w czwartek o 20 to zapraszam na dolaczenie do argo.ta burza wszystko pomiedolila i tyle.:placz:
  5. alix-musimy sie spotkac natomiast wolalabym na 20 razem z argosem[sorry jak pomerdolilam imie psa]
  6. no srednio.nienajlepiej.nie moge sie doczekac heinricha:shake: .
  7. bardzo wam wszystkim dziekuje za wsparcie.:loveu: .wiecie ze was koooocham:oops: ?tzn.ze postaram sie jeszcze mocniej na szkoleniach:diabloti: :roll: :lol:
  8. z libra pojdzeiemy do dolka-nie boj zaby mam strategie:cool3: .z shado oczywiscie ze bedzie dobrze.nie moze byc inaczej.a chita....wiesz ona taka zmylkowa jest a ja dzisiaj przyznaje nieprzytomna trzymalam ja na smyczy tamta suka wpadla w psy i chita zlapala jaza bok.i zdarla jej 5 cm naskorka ze skora kolo kolana.moja wina .chita lizala szire[wstretny dentysta] i ja gadalam-no glooopia kretynka jestem.....to byl moment.chita to taki cichociemniak jest.cala grupe lezy na srodku i moga na nia wlazic szczekac i warczec ale jak ma znajome psy a obcy wpadnie to .....no moja wina i tyle.musze jej zakladac kaganiec a ze stalismy z boku z heki i szira a ta suka wpadla od tylu to no zwyczajnie ZNOWU nie zdazylam[pisze znowu bo przy joshu tez powinnam szybciej huknac na shado].leb mam pelen,czeka mnie biopsja,badania,mam male dziecko ,nie mam czasu na takie glupoty jak choroba....tyle do zrobienia,moje marzenie sie spelnilo-powstala onkowa grupa bez podzialow i bez intryg-kto skad dlaczego po kim pies donek onek z zondu zkwp pkpru wszystko jedno.bez podzialow i zawisci.teraz nie mam czasu na zadne choroby i klopoty...ale zycie potrafi byc wredne:-(
  9. z shado niedobrze.chita skasowala suke na szkoleniu do tego[byla na smyczy a suka....ech]-zdzira teraz bedzie zawsze w kagancu bo jak ludzie nie pilnuja swoich psow to ja juz nic nie poradze:placz: .ewa-jo-jestem komputerowym kalmukiem,idiota i imbecylem-z reszta techniki tez leze:comp26: .za to radze sobie z....hmm.......wlasciwie to mam wrazenie ze z niczym sobie nie radze:scream7: :sadCyber: .powinno sie mnie poddac eutanazji po urodzeniu:drinking: :flaming: . libra bedzie na 19.ten nowy jest na 20.barosz jest na 18.30.gdzie tu miejsce na seks kochana ewo-jo?:roll: :shocked!:
  10. to nie moja wina ze technika powyzej poziomu cepa mnie oniesmiela:oops: :razz: :diabloti:
  11. dobra:eviltong: bez laski:obrazic: :cry: :morning:
  12. ayshe

    Imbred

    jaj uz kiedys pisalam ona temat inbredu w dziale genetyka.inbred ma sens jesli jest prowadzony na osobnika wybitnego pod kazdym katem[psychika,eksterier],psa szeroko sprawdzonego genetycznie.moim zdaniem i pisze tylko o onkach najlepszy inbred jest miedzy przedzialem4 a 6.bliski ponizej 4 to duze ryzyko a i pies na ktorego sie inbreduje jeszcze nie pokazal swojej genetycznej wartosci[pisze tu o inbredzie bliskim np.2-2]
  13. [quote name='Ewa-Jo']No i kogoś do obsługiwania bo chyba sama ćwiczysz????:eviltong::eviltong:[/quote]ja sie zglaszam na ochotnika i mam nadzieje ze kamera mnie przezyje:roll:
  14. [quote name='Ewa-Jo']No to jak nic jak przyjdzie na 20 Argo to będą małe on-ki !!!!!!!! Wyśle Robertowi sms-a.[/quote]sie nie boj-jedno pojdzie drugie przyjdzie:cool3:
  15. JAKBY TU ZAJRZALA LIBRA TO CZEKAM NA NIA JUTRO O 19.:helo:
  16. uzywamy slownej-wylaczamy optyke.wiem,wiem ja tez musze sie pilnowac.to machanie jest jak odruch:roll:
  17. jesli inbred jest przemyslany,na sprawdzonego,wybitnego psa to ja tez nie widze powodu do takiej "wielotematowej"paniki:roll:.myslenie o nim jako o reproduktorze juz nie ma sensu.mozna miec nadzieje ze bedzie na tyle wartosciowy zeby owym reproduktorem zostac.to tyle.co to za rasa?
  18. ayshe

    Imbred

    od super hodowcow.pasjonatow,profesjonalistow,o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu.wspanialych ludzi.:loveu:
  19. ayshe

    Imbred

    ja mam same "inbredy "poza jedna suka.pelne zycia moje kochane psy:loveu:
  20. [quote name='Alix']to jestem we wtorek o 18:30. mam nadzieje ze tym razem dni mi sie nie pomyla:cool1:[/quote]jak beda ci sie chcialy pomylic to wysij mi smsa :lol: .dojade albo juz bede na polu:roll: :p
  21. asher-wryty:razz: :diabloti: .ale od razu nie wymagam "wrytosci"-bez szerzenia paniki;)
  22. monisieczka-kazdy pracuje nad soba....pracujac z psem.i nabywajac doswiadczenia zmienia sie razem z........psem:razz: :p
  23. no takie rzeczy sie zdarzaja.denerwujace ale niestety prawdziwe.:razz:
  24. [quote name='Ewa-Jo']Beata my na wtorek na 9????[/quote]tak.oczywiscie.:p
×
×
  • Create New...