Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. oooosiek[aniu dizekuje:loveu:] za chiny nie puszcze:roll::diabloti: gdzie podzial sie ten wiesniak z MOIM:mad:rekawem? mowilam ze moje nie?:diabloti:
  2. u onow lekkie powiekszenie watroby i powiekszona lsedziona nie jest powodem do duzych zmartwien.jesli je granulat to od czasu do czasu zafunduj jej karme klasy dinner czyli platkowa.to mocno oszczedza onkowa watrobe.;).ta formula jest "stworzona"dla onkow.;)
  3. jako porabancom helmy kevlarowe nie beda wadzily:evil_lol:. lazy-to fakt.ale moznaodciazac przewod pokarmowy no i to neijakis straszny problem.czy sunia miala babaeszje?
  4. no nas latwo zidentyfikowac bo wygladamy jak lotna brygada bundeswehry:evil_lol:. ps.monisia-no z biala geba czlek moze dziiiwnei wygladac.wiem .testowalam.:diabloti:.potem popatryzlam przelotnie w lustronaswoja gebe i doszlam do wniosku iz poniewaz musze niestety patrzec na gebe jak smaruje neoderma siem.a poniewaz omijajac skrzetnie lustro moge wywolywac szok w sklepie spozywczym osiedlowym .mimo ze sa juz przyzwyczajeni do czarnych paluchow,wydmuchiwania monet z resztuff psiej karmy i czasme blota na gebie tudizez pod broda to jednak biale smugi ich jeszcze[:razz:]zaskoczyly.:evil_lol:
  5. najlepsze sa dwojki na do mnie.:evil_lol:
  6. najgorsze jest to ze jak ise psa nie znajdziep o kilku godiznach potem jest coraz trudniej...ale juz nie kracze tylko trzymam kciuki i wierze ze ja znajdziecie.
  7. tatus sie coreczek nie wyprze:evil_lol:
  8. no ruda-doczekalas sie moze:multi::p
  9. no dizeki mch.osiek to taki moj podarunek od losu :loveu: i krzyz panski:roll::mad:.
  10. dorplant-luthien to skora zdarta z chilli.identyczna praca,taki sam pies:evil_lol:.jak patryzlam na filmik to mysle sobie:jesoo a co tam robi chilutek:crazyeye::evil_lol:.po prostu identyko normalnie.nawet darcie japy takie samo.:evil_lol:
  11. siersc nei rosnie:diabloti:.rosnie na psie jak sie skora zagoi.a poneiwaz goi sie szybciorem to i szybciorem zarasta.wszyscy gsdowcy maja nadal twarze bez siersci[poza glonkiem ktoremu nortorycznei cos na twarzy wyrasta:evil_lol:].
  12. puszczaj pilke tepolu:mad::diabloti:....dzialanie z gory skazane na niepowodzenie.osiek puszcza gappaya jak i to co wezmie od paszczeki tylko w dwoch wersjach:przerzut na drugie cos lub wziecie łoma ...:evil_lol: mam:multi:.tepol dziamot-frustrat czyli osiek:loveu: osiek tylko przynosi wszystko[dzikim galopem bez wychamowania bo i po co przeca se lap nie?jak nie lapiesz to ci dam do geby i dizeki temu ma sie znowu zdefasonowana gebe:mad:.ten pies mi notorycznie robi kuku.:roll:.psychol:mad::loveu:
  13. no w sumei ot ja tez zagladam na watki w galerii a nic nie pisze.:oops: kurica:diabloti: czyli wylinialy surykat:evil_lol: osiek-siedze i dziamie:mad::evil_lol: osiek a w tle surykat w wersji kurica:roll:.bieganie dookola jak przyglup powoduje znaczne skrocenei smyczy.:diabloti:
  14. no.no nie da sie ukryc.:p
  15. mi-la-powodzenia:p. jak pcha sie na noge to nie wie jaka pozycje ma przyjac na fuss.musisz skorygowac uwarunkowanie.wpycha ise na noge to odstawia zad.popracuj nad wrzuceniem tempa w precyzje.sprecyzuj uwarunkowanie.CO oznacza dokladnei komenda fuss.jakapozycje pies ma pryzjac i nei pozwalaj na zmienianie na inna tylko taka optymalna jak chcesz waryunkowac.komenda fuss to jest dokladnei okreslonapozycja psa przynodze.jesli pies ise wpycha-nie rowna.
  16. w animalii jest naprzyklad.chyba z 60 zlociszow ale spore opakowanie.osiek notorycznie obciera sobie szyje[latajac jak debil i dziamiac jak jest uwiazana:mad:].miala juz tak obtarte ze wygladalo to no koszmarnie.posmarowalam.po pierwsyzm dniu zupelnie zbladlo ianastepnego dnia juz miala wloski nowe.po prostu goi blyskawicznei.rewelka tezjest na skore[testowana na mojej nastoletneij corce:evil_lol:].rano skora zupenie inna i wsyzstkie zaczerwienienia ida precz.trzeba smarowac kilka razy dizennie.[no czleka nei da rady chyba ze bedzie paradowal z biala geba:diabloti:]. idealnei sie sprawdza na wszelakie obtarcie po treningach oraz mooocno przyspiesza gojenie sie ran-oczywiscie NA rane nie smarujemy.rana nie moze krwawic.nic sie nie stanie ale nie ma sensu.wiadomo. ps.skora sie wygladza.ja jestem za pulchna nazmarszczki neistety ale mi powieki podniosla do gory troche[starosc nei radosc:evil_lol:].mam alergie na wszelakie kremy-rowneiz te hypoalergiczne.na to nie.generalnei fajna sprawa.
  17. nam iejsca zmienione,czerwone,rozdrapane[ale nei od krwi]polecam genialna masc neo-derma.goi sie blyskawicznie. na ludzka gebe tez polecam:lol:.wszelkie niedoskonalosci skory znikaja jak reka odjal.masc jest dla koni i sklada sie zkolagenu i oczaru.:cool3:
  18. tak.nawet z alergia na trawe:cool1:.
  19. jogurt.albo....tabletka venter.oczywiscie przed jedzeniem.najlepiej zalapac sie przed objwami torsji.czyli zanim pieszrobi bleee. pod warunkiem ze pies jest zdrowy jak zwykle w takich wypadkach.onkom czest zdarza sie poranne blee albo zarcie ranne trawy i blee.mozna to rozwiazac lyzka..dwoma jogurtu[bez owocow]albo po prostu dac venter.
  20. marmara-proponuje zrobic badania [mocznik itd]funkcjonowania nerek i wtedy podjac decyzje czy widac zmiany juz czy jeszcze nie. moje psy sa na orjienie.ale ow orjien dostaja na zmiane z grau. karma platkowa jest inaczej przyswajana i "przerabiana"przez uklad pokarmowy.jest bardziej lajtowa niz jednorodne granulki.mocniej odciaza psa.jest duzo karm o zmniejszonym bialku.mysle ze worek dla odsapy wystarczy albo po prostu zrob badania.zawsze wybor nalezy do ciebie. Juliuszka-generalnie karmy o bardzo duzym bialku obciazaja nerki.tak po prostu dizala organizm.;)
  21. jesoo mam nadizeje ze tryzmalas ich na orjienie bez przerwy przez 4 worki.:cool1:.jesli tak to kup karme cos w rodizaju 23M koebersa.bo doladowalas nerkom hardcora i wypadaloby im das wziasc oddech :razz:.
  22. lazy czy wymioty sa rano?jesli zolcia i piana rano to to dosc czeste u onow ;) i latwo temu zaradzic.
  23. przemieszczam sie:cool3: surykat tez sie przemieszcza[jak akurat nikogo nie molestuje:diabloti:] ps cdn.dziewczyny bardoz duze dzieki za fotki:loveu: bo ja nie mam kiedy robic:roll::oops:
  24. ooosiek:cool3: chudy krzywulec:loveu: hmmm..co oni tam robia?:razz::diabloti: jesoo chyba wydaje mi sie ze daja jesc:cool1:...
  25. dzieki za odwiedziny RagA;) fotki powarsztatowe:p uwolniony osiek fotograf nie baczy na przeciwnosci losu-aneczka w akcji-osiek niucha costam zbieramy sie dziewczyny..:roll: surykat bez reki prosze:mad:...osiek jelop jak zwykle zbiera zco nie zlapala:roll:
×
×
  • Create New...