Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. ja tez.:roll:.ale sobie chyba nieco poczekamy.mam nadizeje ze shida pamieta zamowienie do iposklepu:p. wlasnie...shida ja bede chciala jeszcze takie 2 smycze schweikertaplecione.-podobaja mi sie a wiadomo ze przy moich durnych kundlach zarazich nei bedize-w szczegolnosci wskazujac na osia:mad: ps.asiu-to ten tajny plan-nadzor powietrzny.:evil_lol:.sie unormuje po kilku pierwszych podrozach.:lol:.mysle ze bede miala przechlapane do konca miesiaca. no wlasnie...na gsd to jak w domu. aaaaaaaaaaaaaaaaaa monisia-nie ma nic lepszego niz kolnierz.a teraz mozesz mnie zabic za skleroze.:roll::oops:
  2. baaardzo smieszne:cool1:...alep ryznajmniej tu jest jeden temat-twoj postulat sie spelnil:evil_lol:.na gsd tez jest w sumie jeden.:diabloti:
  3. :evil_lol::evil_lol:mysle ze tu nei ma zadnej wielkiej tajemnicy ani czarownych planow tylko zwykly rozwoj.;)trzymam kciukasy. ps.no melin to akurat zmienil przewodnika ze wzgledu na lepsza kompatybilnosc;). i wiadomo jest ze doswiadczony pies to jak zagrany wysoko doswiadczony kon-nie ma lepszego nauczyciela.
  4. nie przesadzaj slonko.baltowski wyrosl calkiem calkiem.;).po prostu nigdy mu nei robilas fot ringowych to nie iwesz jak to wyglada jak sie psa ustawi nieco.on jest na sg.
  5. to sa oznaczneia ch.krajow.bh-to taki egzamin obejmujacy posluzenstwo i probe uliczna.mh-nie mam pojecia.:cool1:
  6. miedzy 23 a 4 rano jest duuuuzo czasu..5 godzin.w tym czasie mozna zrobic z 900km skarrbie:diabloti:ja zrobilam mniej.z 700.:evil_lol: jesli mam byc gdzies na czas i wrocic na czas to musze niestety latac.inaczej doopa z tego bedzie-niedizelny pilot.:roll:.no i musze sie polapac w tych bajerach:roll: co to mi zafundowal uwe-bajery dla mlotka zeby trafila do celu i nie musiala kombinowac z planowaniem lotu.:eviltong: do tego czuje sie koszmarnie.lece na samych ziolkach.:placz:. dzis poznawalam tajniki ATCRBS:lol:.a tak na serio juz lapie tego EFIS'a i naprawde zacyzna mi siep odobac.:loveu:.aktualnie siedze w domu i kombinuje z oprogramowaniem nawigacyjnym flite star.na razie zacielam sie na VFR ale nadgryze i IFR Europa:diabloti:. mamunia dziubu dziubu jechala i gumowa linka byla cacus. gaga-no ja tez lekko jestem wnerwiona .:angryy:.kurna-ja nie zycze sobie odwyku.:mad:
  7. no jak ja bym chicie nei ograniczala to by toczyla sie jak kuleczka:evil_lol:.osiek wiadomo-zre jak slon a jest reklama szkieletu onka:lol:.chodzi o to ile dajesz psu a nei ile on sam by zjadl.:evil_lol:. np osieknei ma czasu na jedzenie wiec stoje nad nia .jak odejde-osiek konczy jedzenie z mina::multi: bedize impra:roll:.wiec zeby szkielet cos zjadl musze nad nia stac.inaczej to ja nie iwem co by bylo.ona sama z siebie to kweka strasznie.generalnie losiek nei ma wbudowanej funkcji jedzenia tylko pasienia co popadnie,gryzienia francowatych pozorantow[i reszty spoleczenstwa]oraz darcia japy.:cool1:
  8. :evil_lol:.no w sumie"rany":diabloti:.uwazajcie na glowy:evil_lol::evil_lol:
  9. no dali dali:evil_lol:.zwlaszcza twoj bezlupowo dracy jape psiuncio:diabloti:.no i sylwia jadaca na pietach za roninem-coz za widok:razz::diabloti:. na polach mnie nie ma.powod pierwszy-koszmarnie sie czuje[zdaje sie ze skonczy sie glowa w sedesie jak ostatnio:roll:].powod drugi-wlasnie wrocilam z wojazy.psy zadowolone bo duzo wody bylo.ja -bo przezylam:lol:.
  10. naprawde dobry pomysl-o ile dobrze wyczuwam intencje.brawo dla slawka.:p.powodzenia dorplant!:p
  11. :shake:ja w piatek lece pierwszy raz sama do reichu na trening-i tylko o tym mysle.boje sie jak cholera.:oops: moj maz wreszcie szczesliwy.no ja tez ze wreszcie plan sie jakos realizuje.:evil_lol::roll:
  12. plosem:p podoba mi sie taka praca hodowlana.:cool3:fajnie ze uzytek nie oznacza od razu synonimu budowy za przeproszeniem szarika:diabloti:
  13. wszystko byloby ok mlotku gdyby nei to ze pomerdaly wam sie godziny z roninem i tak zjawilyscie sie na obrone:eviltong:.:evil_lol:
  14. i tez wysoko:diabloti::razz:.tyle ze krocej tyle pali:eviltong::lol:.tyle ze ladowac nei ma gdzie w tym pieknym kraju:mad:.10lotnisk na krzyz:shake:.
  15. gratuluje dorplant rozszerzenia hodowli o nowe linie.:cool3::p
  16. nenemuscha-ciezko to idzie,ciezko...:roll: a tu prosze arbeitka-bacci v.matrix[zdjecie 11miesiecznej]-ramie kiepskie ale juz mozna patrzec i Kaja v.lachrenhein-i v tez jest i kkl1[usa]-w rekach kalifornijskich;) milo popatrzec na poprawe eksterieru bez strat charakteru.kaja to corka psa ktory lapie mnie za serducho prawiena rowni z ellute lummel felsenmuhle-kkl1,v,LGA-wnuk po mieczu timmy'ego bosen nachbarschaft,szkoda ze juz 10 letni.:cool1: i jedna z jego pieknych wnuczek-akurat ta wybralam bo to jednoczesnie sunia po blue-irisie,wnuczka rowniez yasko farbenspiel.jako dzidzia kenya v.blossom land-corka kaji
  17. [quote name='ara']Ja nic nie wiem:wink::siara:a te emotki, to normalnie jakbyś kogoś konkretnego miała na myśli:cool1:[/quote]ja tez nic nie wiem.:lol:.ale chyba pierwszy raz od 10 lat odsluchalam poczte glosowa.:evil_lol: ps ja baaaardzo przepraszam za posta jeden po drugim.bardzo.:oops:
  18. PRAWIE nigdy-czasem odbieram:evil_lol:.aaaa rzeczywiscie dzwonilas-noooo ja sie kuje na piatkowy lot na trening do reichu.chcialabym wrocic:roll:
  19. tryb emergency:diabloti:... ara-mozesz.a ktoz to wczoraj do mnei dzwonil zeby usprawiedliwic cie?:cool3::diabloti:. ps.ekhem.jak ktos do mnie dzwonil to sorka zapomnalam telefonu wziasc:roll:.ludzie.czy ja dobrze licze?do lotniska w Leck z okecia jest wg mojej trasy 843,7 km.potrzebujena to 164,4 l.tak mi pokazal trase FliteStar VFR Europa.:cool1:.czasprzelotu=4godz i 7 minut.moze mi ktos powiedziec bo mozg juz mi sie lasuje ile pali czeska na 100km? dzisiaj uczylam sie obslugi glass cocpitu[EFIS Stratomaster:loveu:] -ale zajebisty bajer:loveu:.
  20. po roko -psie wlodka gossy http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/519835.html i fajnej suni.;)
  21. o tak,tak...szwecja....:multi::lol: dzieki bardzo.warto wiedizec.:p
  22. Katcherine-dziekuje bardzo.[teraz dopiero tu zajrzalam:oops:] ano padlo:placz:.a bez forum jak bez raczki.i nozki.:evil_lol:
  23. za tego czarta w uchu ktorymnie zawsze pcha w wir laski i nielaski?:evil_lol:.no to mam przerabane:diabloti:.rozumiem ze "ceniona"jak nie grozny wariat;). ja juz nie hoduje-nie znosze zmuszania mnei do kompromisow.:diabloti:.ale zobacz-jesli ty-czolowy hodowca w polsce o tym wiesz to moze ....kurcze niemozliwe jest to zeby zawsze to bylo odstawanie jednostek:roll:...moze jakies nagle ogolnonarodowe oswiecenie?napisz imie wyroznionej suki jak mozesz.warto propagowac dobre psy i suki. nenemuscha-jak bedziesz znala kawalera dla Jolki-prosze o cynk:loveu:
  24. a mnie nieodmiennie czart szepcze do ucha:diabloti::a co to za roznica na testach czy egzaminie czy to uzytek czy eksterier?:cool3::diabloti:.zero forow.:angryy:.wyroznienia dla najlepiej pracujacego psa/suki.obojetnie z jakiej linii .rowne kryteria.zwlaszcza ze przeciez nei kazdy uzytek jest lepszy od eksteriera.tak po prawdzie:cool3:. ps serdecznei przepraszam za wlasne zdanie:evil_lol: ps2.po roko sa jeszcze 3 szczylki.czekaja na nowy domek.
  25. jesli ma troche czasu jak gin-dobry duszek-to napewno.:diabloti:
×
×
  • Create New...