-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
[SIZE=4][COLOR=Magenta]Kto zrobi wizyte poadopcyjną u Hery - szczeniaka w sobotę o 11 (ul Zamojskiego)???[/COLOR][/SIZE]
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaB']aga, a jak długo psiak moze pozostać u tych panśtwa? i kurcze, zeby ten gnój mu jeszcze czegos nie zrobił, skoro mieszka gdzieś po sąsiedzku koło nich..[/quote] Zostanie tam ile trzeba... -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Norcia czuje się dobrze, trochę skrzepów wypada z pupci ale pytałam doktora i to normalne. jutro kontrola w godz,. 10 - 13 musza bys pełna godzina sposrod nich. kto pomoże z transportem? -
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1057/zdjcie045qd6.jpg[/IMG][/URL] TO WYGLĄD W 10 DNI PO KATOWANIU!!!!!!! Mój Zahir to pies magiczny. Tyle domów znalazł psom (ze swoich ogłoszeń i plakatów) a teraz uratował Bolka. Poszłam wczoraj późnym wieczorem na spacer z Zahirem. Postanowiłam od razu zabrać psa do moich wetów. Doktor Kujawski zrobił komplet zdjęć rtg: CZASZKA JEST ZGRUCHOTANA, LUźNE KOśCI GNIJą WEWNąTRZ. ALE MóZG NA SZCZEśCIE NIEUSZKODZONY, ALE UDERZONY..ZGRUCHOTANE KOśCI SZYJNE TEż - BO PIES BYł DUSZONY. tO, żE żYJE TO CUD... CIERPI A JEDNAK TULI SIę I MERDA... PIES Z łAńCUCHA ZACHOWUJE SIę IDELANIE W BLOKU. . pIES DOSTAł ANTYBIOTYKI I INNE LEKI NA ZLIKWIDOWANIE OBRZEKóW. pOTEM CZEKA GO OPERACJA. NA KONTRLE MAMY PRZYJECHAC WE WTOREK RANO.
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
AgaG replied to Trop's topic in Już w nowym domu
trzymajcie kciuki !!! jest cień szansy na domek w Krakowie!!! miszkanko. pani doświadczona z wychowaniem suń. -
wIETRZENIE JęZYCZKóW - BARDZO MI SIę PODOBA TOM OKREśLENIE...:loveu:
-
[COLOR=Red][SIZE=4]Perfi ale musisz być dumna!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi: Twój pierwszy wydany pies? [/SIZE][/COLOR]
-
:loveu::multi::multi::multi::multi::multi:[COLOR=Magenta][SIZE=5]Cudownie!!! psiak taki szczęśliwy. HURRA!!!! [/SIZE][/COLOR]
-
Kraków Jaga ze schronu 2X śmierć właś. a teraz choroba właściciela . ma dom
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
dośc młoda. w schronie powiedzieli że ma 4. ja uważam ze ma 2 . :lol: -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ok zaraz napiszę:lol:, natomiast [SIZE=4][COLOR=Red]najpierw dzięki wszystkim, którzy dzis pomogli: Palusowi za przywieznie suni i 50 złotych dla niej oraz Asieq i Pawłowi za długie oczekiwanie w kolejce i przywiezienie suni do mojej mamy. No i wszystkim darczyńcom.[/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu: Pieniądze załozyła Asieq, u mnie jest dla iej 100 (+ 5 na przyszłość) a u Kiwi też 100 (80 od pati i 20 od Foksi i dzekusia), natomiast Norę czeka leczenie i druga operacja za jakiś czas - sterylka. Zalecane teraz płukanki pochwy (jak rozumiem ma to pomóc w gojeniu po usunieciu guzów) będe robić u małgosi. Sama się obawiam, aby czegos źle nie zrobić. Kontrola ma być w czwartek o 13. może ktoś pomoże z transportem? -
[quote name='kasia_777']Pamiętajcie o mnie jeśli chodzi o transport, mamy spory samochód berlingo z kratą więc jeśli tylko będziemy mogli to pomożemy. I jeszcze mam do oddania spanie dla psa które sama wykonałam tylko nie wiem czy się nadaje do schroniska, gdzieś czytałam że raczej reczniki i szmaty bo psy rozszarpią i sie zapycha odpływ wody podczas sprzątania. Spanko jest pluszowe ale nie za grube wiec musiałoby leżeć na izolacji. Tak pomyślałam że dla szczeniaków może się przyda bo tam mają tak szaro i smutno i zimno. Jeśli coś wymyślicie to napiszcie i się umowimy. Oto ono: [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_deizy.17.jpg[/IMG][/quote] spanko super. do schroniska się raczej mało nadaje, ale np. zapytaj Frotkę na pw. ona ma na tymczasie u koleżanki cztery szceniaki z matką ocalone spod tesco. a co do transportu to zostaw mi na pw. swój numer telefonu. czasem jest nagła sprawa i trzeba wszystkich obdzwaniać:loveu:
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
na razie Asieq czeka na wydanie suni w gabinecie. Sama sie denerwuję, ale zwykle to długo trwa - gdzieś do 19, 20 nawet. -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Norcia będzie miała nie tylko usuwany guz, ale też też śruty które są pod powierzchnią skóry. Oby wszystko dobrze przebiegło. na pewno bardzo to przeżyje emojonalnie też, bo to lękliwa sunia. W poczekalni miała najsmutniejszy pyszczek na świecie. przed wyjazdem zrobiłam jej fotki na jej poduszkach (bo niestety odmawia spania w lóżku:lol:) -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Operacja juz się zaczyna, albo zaraz zacznie. Doktor wyciagnie tez śrut ten który jest tuż pod powierzchnią skóry. Sunia będzie do odbioru o 17. -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
- Po pierwsze: jestem przeciwna krytykowaniu kogoś bo "mi koleżanka mówiła" Wypowiadac się zasadnie można chyba wtedy gdy samemu miało się takie czy inne doświadczenia. - Poza tym jeśli kogos krytykujesz podając jego nazwisko to podaj też i swoje, bo to po prostu nie uchodzi... [LEFT]- Po drugie doktorzy Słowiński i Kujawski uratowali bardzo wiele zwierząt w ciężkim stanie, którym kto inny pomóc nie umiał. - Mnie interesuje przede wszystkim profesjonalizm lekarza, bo "powołaniem" to mi on zwierzaka nie wyleczy. - A propos rzekomego "braku powołania" to właśnie niedawno doktor robił garstis operację kotce przyprowadzonej do uśpienia i szukal pomocy dla niej. Wątpie czy tak by postepował lekarz bez powołania. - W gabinecie na piłsudskiego zrobiono na moją prosbę chyba już z kilkadziesiąt operacji zwierzętom po schronisku czy innym bezdomnym i wszystkie fachowo. - wybierając lekarza nie zamierzam kierowac się tym, który jest tani, bo w ten sposób to bym zamiast do nowych domów doprowadzałabym je za TM!! Poza tym to jest wątek Nory i proszę, aby zaprzestac tego rodzaju dyskusji. [/LEFT] -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
No to świetnie dziewczyny, może uzbieramy jakoś i na tę operację i na sterylkę potem. wielkie buziaki:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: -
ta sunia niedawno trafiła do krakowskiego schroniska, po śmierci swego właściciela. Była tak przerażona obecnoscią psów, tak spanikowana, ze leżała przypłaszczona w najciemniejszym kącie. Wyprosiłam tymczas dla niej u pewnej pani. zawiozła ją tam wolonatruszka małgosia S. Miałam nadzieję, że może ta pani ją zaadoptuje, ale nie ... I cóz domek pilnie potrzebny. Fotki wysłałam pati. Sunia jest przylepmna, pakuje się do lózka... nie wie biedactwo że ma tylko DT.
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
najbardziej się niepokoję o dom blisko mnie- na Powstańców. ktos mi doniósł z osiedla, że tam psy dlugo miejsca nie zagrzewają..i lądują na wsi... pani ta ma być w czwartek u moje wetki z sunią, ona wypada, czy to prawda, a ja tam idę w weekend... może to ploty a może nie.. wolę sprawdzić. A Ania będzie miała wieści od Hery jutro. Jeden wet dzis do mnie dzwonił, bo własnie była u niego pani z prezesunią:loveu: -
Dziś miałam bardzo miły telefon od państwa Lolka. Uwielbiają go. On cały czas siedzi im na kolanach i śpi w łóżku. pan dawniej nie wpuszczał psów do łozka, ale ten jest jego największym ulubieńcem i tu robi wyjątek.:loveu: :loveu: Loluś ma apetyt już spory. pani mi bardzo dziękowała za pieska a mi tak miło było na sercu że naprawdę...jestem zaproszona w grudniu w odwiedziny i pójdę z przyjemnością. Pani mówiła, że lolus jest najpiękniejszy, cudowny itd...:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u Norci przed chwileczką zaniosłam jej kuraczka całego:evil_lol: bo ta kruszyna ma niezły apetycik. jest bardzo bardzo grzeczna, uwiaolbia leżeń na poduchach, tylko wróciłam z nią ze spacerku i juz myk myk na poduchy... musze je wyprac i na jutro pom operacji cos nowego naszykowac, żeby miała czyściutko. :loveu: -
wszystko ok, ale ja lubię sprawdzać. :cool3: