Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Patmol']psy odrobaczone -to nie było nawet trudne powtarzacie odrobaczanie po tygodniu? ale wpychanie kotom tabletek - to straszne wyzwanie -bardzo tego nie lubię[QUOTE] powtarzałam raz, ale wtedy Norek był strasznie zarobaczony. więc w normalnym trybie bym nie powtarzała, natomiast dobrze jest zmieniać środek na odrobaczanie. Czyli na przemian; teraz cestal, potem, za 3 m-ce np. drontal, potem pratel. Żeby nie stale i w kółko tym samym. Walka z kotem też mi nie wychodzi, więc kiedyś nabyłam drogą kupna odrobaczacz dla kotów spot on; stosuje się na skórę jak środek na pchły. Jedyna wada to za wysoka cena, wtedy to kosztowało 28 zl na 1 sztukę kota, a u was kilkoro futer, więc majątek... :shake:
  2. :p nabrał pewności siebie psiak! :p szkoda, że nikt nic... :shake:
  3. -15 C.... rety!!!! w Krk zmagamy się z wszechogarniającą wilgocią, przed którą nie chroni żadna kurtka... Baritko, wybacz, ale: odejdź, zimo, odejdź!!!
  4. dzięki, dziewczyny! czuję się już całkiem dobrze, tylko niepokoi mnie, że kaszel wcale nie przechodzi - co będzie jak wrócę do pracy. brałam Azycynę (tabletki), najpierw większe dawki, potem mniejsze. wróciła zima, jest biało, zimno i wilgotno. Kot się nudzi, a Norek ma pseudospacery - czyli krótkie przebieżki po osiedlu, od nowa posypanego solą. słońca brak. bardzo chce się wiosny.
  5. :loveu: ależ zimowe te foty!!! a psy nie szczekały na tę sztuczną krowę? Norek zobaczył kiedyś w Pszczynie sztucznego żubra naturalnej wielkości i rozpętał piekło :diabloti:
  6. jestem wstrząśnięta tym śniegiem u Was. W Krk mokro, wilgotno i zimno, ale bez śniegu. Na razie. Pozdrowienia dla malucha Murzynka - wszystkiego najlepszego!!! :multi::loveu: oraz dla dużego Baritki :loveu:
  7. no i w końcu i ja poległam; kaszlałam, kaszlałam, no lezę - zapalenie oskrzeli. W sumie czuję się juz lepiej, ale życiu tak nie kaszlałam.
  8. ależ ona śliczna!!! i te łapusie... :loveu::loveu:
  9. zdecydowanie znęcanie się - przed cukiernią na sznurkach :shake::evil_lol: Pozdrowienia dla nałęczowskich kuracjuszy :p
  10. [quote name='dana']Piękne tereny... Kraków mi się tak marzy od dawna :lol:. Norek jaki malusi przy tych historycznych murach: [URL]http://img802.imageshack.us/img802/3604/img1467c.jpg[/URL] :lol:.[/QUOTE] a to Norek zaprasza!! Najczęściej chodzimy bulwarami nad Wisłą w przeciwnym kierunku (na "słonecznych" fotach), bo tam mniej ludzi. I trawnikiem (jest wydeptana "psia" ścieżka), a nie alejką. Ale wczoraj było tak zimno, że poszliśmy w stronę miasta. Te mury to tak naprawdę nie są stare (jak na Kraków), bo zbudowano je, kiedy tworzono bulwary wiślane, czyli w początku XX w., ale też je lubię...
  11. [quote name='Jasza']Ładne macie miejsca do spacerowania :p[/QUOTE] to nasze standardowe codzienne spacery. Nie wiem, co bym zrobiła w centrum miasta bez tych polderów wiślanych, czyli bulwarów, jak kto woli. I tak się duszę, dla mnie to za mało powietrza, przestrzeni...
  12. ładna ta Elza bardzo i w typie setera irlandzkiego :loveu:
  13. a dlaczego biedny, mały czarny piesek siedzi pod prysznicem, jak kobieta z Afryki przed swoją chatą, czekając na deszcz?... :lol:
  14. ... bo dziś już było szaro. Właśnie tak; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/img1470s.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6775/img1470s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/img1467c.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3604/img1467c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/img1468d.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/1976/img1468d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/img3998xr.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5027/img3998xr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/img1471on.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7677/img1471on.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/img1469hg.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3448/img1469hg.jpg[/IMG][/URL]
  15. tak... wszyscy mamy silną potrzebę słońca i wiosny a tu już wspomnienie po słonecznym dniu; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/img1457au.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1541/img1457au.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/img1459zf.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1401/img1459zf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/img1462t.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7938/img1462t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/img1460zp.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5936/img1460zp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/img1458fn.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2943/img1458fn.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Jasza']Jest dobrze. A będzie jeszcze lepiej.[/QUOTE] i tego się trzymajmy! Ostatnio usłyszałam od kolegi z pracy, że powinnam się trzymać tej jaśniejszej strony życia...
  17. ale fajnie: zima, zimowe foty (śliczna foczka z piłeczką + bałwanek/śniegusek Murzynek) aż tu nagle - krokus (brzmi prawie jak krakus :evil_lol:) - jak słoneczko wiosenne!!!!
  18. Wczoraj było wielkie święto w Krakowie - pierwszy raz od wielu tygodni zobaczyliśmy słońce!!! Chodziliśmy nad Wisłą i zachwycaliśmy się, na zapas. Bo dziś znowu ciemno, śnieg z deszczem.
  19. piękne zdjęcia zimowo-psie. Ja już zapomniałam, jak piękna zima może byc na wsi (na oko), bo zimy nienawidzę, a w mieście jeden brud i błoto. no i koty grające na gitarze, mój też tak by robił, jakby miał gitarę, a ponieważ nie ma, gra na żyłce, na której roziągnięty jest kwiatek :diabloti:
  20. ...i nawet tytuł zmieniony. Ładnie :p
  21. [quote name='dana'] muszkieterowie muszą się teraz tymi rozgrzewającymi okładami dzielić. Mąż miał w sobotę i niedzielę ponad 39 stopni gorączki[/QUOTE] w zeszłym roku tak mieliśmy, że oboje jednocześnie byliśmy chorzy i to było okropne. Trzymam, żeby Wam się polepszyło. :bluepaw::bluepaw:
×
×
  • Create New...