Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. jaki piękny trawnik! co tu kosić? :cool3: śliczne zdjęcia, i miło choć popatrzeć na słońce (u nas wstętnie).
  2. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Ciekawe czy Norek by mnie poznał. Musimy to kiedyś sprawdzić. Zimno się zrobiło, śnieg spadł.. Zdążyłam zabrać Kocura Czarnego do domu z działki (nie był zachwycony) i przyprowadzić kaktusy z balkonu. Dobrze że Norek ma dom.[/QUOTE] pewnie, ze musimy wreszcie zaaranzowac spotkanie :p rozumiem Kocura Czarnego - czuje to samo, gdy nadchodzi zima. brrr.
  3. aj, tak to jest z glupimi telefonami od niemadrych ludzi.
  4. no wlasnie... jesienna rosa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/248/img3491f.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1641/img3491f.jpg[/IMG][/URL] i nagie pola [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/152/img3483uk.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4855/img3483uk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/img3489t.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2082/img3489t.jpg[/IMG][/URL] babie lato odchodzi... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/img3499ot.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6012/img3499ot.jpg[/IMG][/URL] a ja swoje wiem! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/img1302e.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/673/img1302e.jpg[/IMG][/URL]
  5. i oni tak spokojnie patrza na sarny? bez szczekania? Jak myslicie, ktorym muszkieterem jest Murzynek? ja mysle, że to D'Artagnian :evil_lol:
  6. i pomyslec, ze tydzien temu byla taka wspaniala pogoda... dzisiaj jest okropnoe; w Krk leje deszcz i jest zimno. Norek kopie w poszukiwaniu nornic; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/img1289ki.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1341/img1289ki.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/248/img1290b.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2470/img1290b.jpg[/IMG][/URL] przestrzen... ale nam tego w miescie brakuje... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/img1288pe.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5043/img1288pe.jpg[/IMG][/URL] zmeczeni pracami w ogrodzie (patrzenie tez meczy, a Norek nawet znalazl jaszczurke) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/img1310rf.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4085/img1310rf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/img3538f.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7739/img3538f.jpg[/IMG][/URL]
  7. zawsze trzeba próbować, prawda?? :p
  8. [quote name='dana'][B]Jotpeg:lol:[/B], zatem podaję Ci trop - Norek :D.[/QUOTE] tak myślałam, wczoraj wertowałam wątek, ale bez powodzenia :oops::evil_lol:
  9. Fantastyczne te foty, jak Norek gra w gre :lol::lol: Intelektualne rozrywki należą do głownych cech wyróżniający psów norkowatych. Nasz np. nie pobiegnie za patykiem. Próbowaliśmy, pokazywaliśmy. Jego mina mówiła: a co ja głupi jestem czy co?! :evil_lol: Hm, warczenie przy misce; jakbym była tyle lat w schronisku, a wcześniej nie wiadomo gdzie, też bym warczała, Trochę chuligana musi być, póki się nie przekona, że mu nie braknie i nikt nie zabierze.
  10. [quote name='Bjuta']A czy Norek nie nurkuje do różnych norek pod skałkami? [/QUOTE] włazić nie włazi, ale zagląda do każdej :lol: ale głównie się cieszy że jesteśmy RAZEM na wycieczce, sprawdza wzrokowo gdzie są wszyscy. Alfa, a gdzie tam artystyczne! ja cykam na tempo, od artyzmu jest TZ :cool3::lol:
  11. [quote name='dana'][B]Jotpeg,[/B] a zgadnij skąd pochodzi ten mój powyższy cytat :D :D.[/QUOTE] poddaje sie, choc mam pewne podejrzenia, ale nie moge tego udowodnic, bo nie znalazlam tropu. :cool1:
  12. przeciez Q. byl brzydki, a ten szaraczek jest ladniutkim, tylko zabiedzonym psiaczątkiem z duzym potencjalem. po odkarmieniu bedzie slicznym psiakiem, jesli tylko ten kregoslup to z biedy a nie z wypadku. i jest mlody, czyli jeszcze jeden plus.
  13. [quote name='dana']Wszystko jest opisane na wątku Murzyniątka, cały czas pracujemy dalej nad przychodzeniem na wołanie. Co do myśliwych, to blisko nas ich nie spotykam, obowiązują przepisy dotyczące odległości od zabudowań.[/QUOTE] w podkrakowskich wsiach mam wrazenie, ze nikt tego nie przestrzega, zwlaszcza wsrod starszego pokolenia mysliwych - czyli wszystko, co sie rusza, to wróg :angryy: widze, ze mam jeszcze wiele do nadrobienia :oops: ale za to mam przed sobą fascynującą lekturą z pięknymi ilustracjami! :p
  14. [quote name='finezja30']Mieszkam w okolicach Żor i bardzo chętnie pomogę w ogranięciu azylu bo to co się tutaj dzieje to koszmar. W Mysłowicach miałam wątpliwą przyjemność być i na pewno wiecie co tam się dzieje. Może najwyższy czas coś z tym zrobić??[/QUOTE] mozesz popytac/zareklamowac te sunie wsrod swoich znajomych? :modla:
  15. glupoty jakies napisalam :oops: chodzilo mi o oczywista oczywistosc, czyli o zapytanie o zgode na publikacje. Ale widze, ze fota juz jest. Alez ten Norek to ociupinek!!!! :loveu:
  16. musza sie na to zgodzic, wiadomo. ale Norek i tak ma mase pieknych fot, moja ulubiona to ta, na ktorej sie wspina po schodach (obok pieńka). :p kto mu kupił takie twarzowe "indiańskie" szeleczki?
  17. mysz komputerowa, plastikowy identyfikator i telefon komórkowy :evil_lol: (czyli wyposażenie w pracy)
  18. Bjutko, trafilas mnie tym watkiem prosto w serce. Nie dosc, ze maly i ogolnie wizualnie w moim typie, to jeszcze ma na imie NOREK! oj, bede kibicowac! :thumbs:
  19. [quote name='dana']A fotki Norka przecudne, ta mi się najbardziej spodobała: [URL]http://imageshack.us/a/img571/1252/img3457w.jpg[/URL]. Norek taki zaciekawiony zagląda, co też w tej wodzie może być ? :lol:[/QUOTE] Norek w ogóle jest bardzo ciekawski, często tak zagląda w różne miejsca; a to do studzienek ściekowych, a to do kiosku "Ruchu" :lol: uważam, że jego ciekawość jest oznaką inteligencji :lol:
  20. alfa/hallo teraz chyba nieczęsto na dogo...
  21. Dano, jak się patrzy (paczy) :razz: na Twoje fantastyczne przyrodnicze zdjęcia, to można zrozumieć, dlaczego mały/czarny na smyczy. Za dużo pokus wokół; a to ptactwo, a to zające, a to inny "gruby zwierz"... jeśli nie ma pewności, że mały byłby odwoływalny (zapędzić się każdy może, ważne żeby wracał na zawołanie/gwizd) wolność może być dla niego niebezpieczna. No i jeszcze jedno: czy grasują u Was myśliwi??
  22. gratuluje [B]Reksiowi[/B] TAKIEGO domku!!! 100 lat, [B]Reksiu[/B], zdrowia i radości! :laola:
  23. piękne, zwłaszcza uwiodło mnie to na kanapie, jak tak leżą i łypią oczkami, i to pierwsze - wywalone ozorki i ten sam wyraz twarzy u obu :lol:
  24. [quote name='Jasza']Macie biedronki w domu? Gryzą?[/QUOTE] U na w Krk są, mam mnóstwo na oknie, obrzydliwie śmierdzą, i jest ich za dużo. plaga. a co do zdjęć powyźej - Reksiu ładniejszy :lol:
  25. [quote name='dorota1']A ten zalew to gdzie?[/QUOTE] Zalew Przyłubsko pod Zawierciem, nazywany przez okoliczną ludność... domyślcie się. Tam w okolicy jest dużo takich sztucznych zalewów, ten jest chyba jednym z mniejszych, ale za to (jak dla mnie) najpiękniejszy. I to właśnie teraz - jesienią, albo zimą lub na wiosnę, bo latem przeważają hałaśliwi amatorzy opalania i woda nie jest już tak przejrzysta... Tak naprawdę jest to akwen dla wędkarzy. Na Jurze jest mało wody, ale w tamtych okolicach zaradzono temu, tworząc sztuczne "oczka wodne". Tak jak pisałam, Jura w okolicach Krakowa jest dla mnie za ciasna, najpopularniejsze dolinki króciutkie i zadeptane, o Ojcowie i Pieskowej Skale można zapomnieć - w weekendy tłumy, a tygodniu szkolne wycieczki. Co innego Jura środkowa i północna, zwłaszcza pomiędzy Zawierciem a Częstochową, zwłaszcza ulubione Mirów, Bobolice (oba na wcześniejszych fotach) i Olsztyn. Dla mnie bajka. Przestrzeń i powietrze.
×
×
  • Create New...