-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
5-kg Milusia , samo dobro WRESZCIE W DOMU W WARSZAWIE :)
tomcug replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos, napisz, co słychać u Was. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
A u mnie wszystko się wali i psuje. Normalnie zmówiły się na koniec roku wszystkie sprzęty!!! Lodówka, pralka, żelazko i nawet kibelek. Co jeszcze? -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
A czemu tu tak cicho? -
Andy, jak pięknie piszesz. A najważniejsze, że to wszystko szczera prawda. I masz rację, psów nie wolno rozpieszczać, uczłowieczać, pozwalać spać im w łóżku itp. W końcu to tylko psy, nie? U nas to mają żelazną dyscyplinę, sam popatrz. Aż mi ich czasem żal. :eviltong: :grin::roflt: [IMG]http://images41.fotosik.pl/237/1e213a3d0bec28bcmed.jpg[/IMG] I tego się należy trzymać. :razz:
-
Ja też chętnie wrzucam zdjęcia szczęśliwych psiaków [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Eliza to pewnie pakuje manatki przed wylotem. :eviltong:
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176337-CudeA-ka-dla-tymczasA-w-wiseli-do-3-stycznia[/URL] -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
tomcug replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ula, a po Polsku możesz napisać. Ja niemieckiego ni w ząb. :oops: -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
tomcug replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacusiu, Tobie i wszystkim, którzy Cię kochają i pamiętają składam najlepsze świąteczne życzenia. [IMG]http://www.red1.pl/wp-content/uploads/2008/12/normal_tapetki_boze_narodzenie_016.jpg[/IMG] -
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
tomcug replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Pogodnych, rodzinnych, niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia życzy ciotka tomcugowa. [IMG]http://www.red1.pl/wp-content/uploads/2008/12/normal_tapetki_boze_narodzenie_016.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/i/6lt7gqc0nu9.gif/[/IMG][IMG]http://img153.imageshack.us/i/6lt7gqc0nu9.gif/[/IMG] -
Sochaczew - Derek z Brwinowa czeka na swojego człowieka MA DOM
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Radosnych, pogodnych, rodzinnych Świąt życzy wszystkim tomcugowa. [IMG]http://www.griseus.com.pl/nowosci-2008/foto/Wesolych-swiat.gif[/IMG] -
Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!
tomcug replied to Pancio's topic in Już w nowym domu
Spokoju, radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, miłości życzy Monika z rodziną. [IMG]http://nutka.opx.pl/swieta.jpg[/IMG] -
Wszystkim, którzy pamiętają naszego jamnisia, Plucikowi i jego wspaniałej Rodzince samych radosnych chwil, rodzinnego szczęścia, pogody ducha i szczęścia w nadchodzącym roku. [IMG]http://nutka.opx.pl/swieta.jpg[/IMG]