Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Rozczulił mnie Twój opis. To mądry psiak.
  2. Ale lwisko się zrobiło, prosimy o głośne i wyraźne zachwyty...
  3. I końcóweczka... [IMG]http://images42.fotosik.pl/157/8fb9e1d815d7c607med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/244/421065cb5acfbc82med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/245/aa687aab566e1259med.jpg[/IMG]
  4. Jak szaleć to szaleć.... [IMG]http://images42.fotosik.pl/157/3217f1ad990a0e30med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/245/a7228545c301abfdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/157/d1b876195b3a180emed.jpg[/IMG]
  5. I następne... [IMG]http://images47.fotosik.pl/244/427e532a8b917b51med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/240/ae13af32f5a13f0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/244/c9c21b5593eb6dbfmed.jpg[/IMG]
  6. I jeszcze mam.... [IMG]http://images41.fotosik.pl/240/6682ca671d6abfadmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/245/5b5da97b88f05cafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/244/3519049b2b84f435med.jpg[/IMG]
  7. A ja mam Kacperka.... [IMG]http://images35.fotosik.pl/99/5a9aedc8f00e93c9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/244/61943c7a98eb1aebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/244/0bd325d3aec822f6med.jpg[/IMG]
  8. I pamięta. ;)
  9. Bardzo dużo psów przeżywa traumę, mój Montiś dosłownie wpadał w szał ze strachu, ma już kilkanaście lat i co roku to samo. Mam nadzieję, że Reksikowi przejdzie....
  10. Oj, Andy, widzę, że ze szczęście aż za fiolecik chwyciłeś! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Rozszalałaś się chłopie, że hej! :eviltong:
  11. Zapomniałam napisać, że Twoje księżniczki są wprost cudowne. :loveu::loveu::loveu: Jakby znały się od zawsze i żyły po to, by być razem. Oczywiście w Twoim domku! :fadein::Rose:
  12. [quote name='Andy B.']tamcug, to byl problem przegladarki. Eliza przyslal mi taka instrukcje ze slepy by zdjecia zamieszczal a nie dzialalo:) Ale Eliza smiga przez Foxa. Czy Ty uzywasz IE?[/QUOTE] Ja tylko Foxa używam, uważam, że sprawdza się o wiele lepiej niż IE. Nie tylko na dogo, lecz ogólnie jest lepszy.
  13. Podam po kolei, u mnie to działa: 1. Klikasz w okienko trzecie od prawej "dodaj grafikę". 2. Wyświetla się okno "Add an Image", wchodzisz w drugą zakładkę "From URL". 3. Wklejasz link do okienka URL. 4. Odznaczasz okienko "Retrieve remote file and reference locally", ma zniknąć ten "ptaszek". :eviltong: :evil_lol: 5. Zatwierdzasz klikając "Dodaj grafikę". U mnie to działa,
  14. A masz już zmniejszone zdjęcia i linki do nich? Jeśli tak, to podam instrukcję wstawiania, może zadziała.
  15. [quote name='wisela1']Ależ Wy niewyraźnie piszecie... WOGÓLE nie mogę tego przeczytać... Jakiś grafolog potrzebny...albo lepiej chyba psychiatra.[/QUOTE] Podejrzewam, że my tu po chińsku, a Ty biedna nie znasz takiego języka. :eviltong:
  16. [quote name='AMIGA']A może by tak się też trochę Sobą zająć - przydałoby się raz nie do weta, tylko do ludzkiego lekarza podejść??[/QUOTE] I tu się zgadzam w 100% procentach.
  17. Atosku, tak mi przykro, nikt jeszcze Cię nie wypatrzył.
  18. [quote name='AMIGA']Może trzeba było zapłacić abonament?? :eviltong::cool3:;)[/QUOTE] Zapłaciłam, zapłaciłam i to jeszcze z nadwyżką, bo sie machnęli i policzyli za grudzień podwójnie. Zadzwoniłam i wszystko działa, ale już jestem uzależniona, bo nie potrafię funkcjonować bez netu. :eviltong:
  19. Jejku, odcięli mnie od internetu, zgroza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czułam się, jakby mnie ktoś narkotyku pozbawił. Eluniu, ściskam Cię mocno.
  20. A, to pewnie masz explorera. Firefox lepiej się na dogo sprawdza, chociaż i tu nie ma reguły. :shake:
  21. Mysia, wchodzisz w wiadomości, może być skrzynka odbiorcza potem zaznaczasz wiadomości do usunięcia zaznaczając okienko po prawej stronie każdej wiadomości (zaznaczone robią się żółte), na dole masz opcję wybrane wiadomości i jest tam taki czarny trójkącik, klikasz w niego, zaznaczasz opcję usuń, potem dalej i ..........koniec.
  22. I żaden mechanik nie pomoże. :-(
  23. [quote name='Andy B.']Staram sie wrzucic zdjecia... I nic... Wrrrr.... :comp26:[/QUOTE] To wrzuć na maila do mnie. :p
  24. [quote name='Inez de Villaro']tomcug....ja poprosze adres, wyslę do Ciebie PiSdZ na interwencję...tak męczone psy nie moga być!!! :)[/QUOTE] Nie dam, nie dam, boję się. :smhair2::smhair2::smhair2:
×
×
  • Create New...