Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Barry i Rycho mają podobne pyszczki - takie słodkie i bez cienia agresji - sama dobroć i łagodność :loveu:. Dlaczego takie małe zainteresowanie? Chyba za dużo tego nieszczęścia dokoła, więcej niż chętnych do pomocy :-(.
  2. Ten psiak naprawdę zasługuje na dom :-(. Tyle już przeszedł, biedak :shake:.
  3. Ciężko Ci będzie rozstać się z sunią :calus:. Ale najważniejsze, że będzie miała domek :loveu:.
  4. Bajeczka :loveu: :laola: :cunao::cunao::cunao:
  5. [quote name='darunia-puma']dokladnie zgadzam sie ze nie powinno sie w tej chwili juz tego zostawiac bo to bedzie jawna kpina i przepustka do dalszych takich procederów przez inne osoby a takich nie brakuje ciekawa jestem tylko czy ktos kto brał udzial w udawanym przez amiczke bazarku i zostal przez nia po prostu wykpiony doprowadzi sprawe na policje nie wiem jak ja bym postapila ale pewnie nerwy by mnie poniosly i zglosilabym ja albo zadzwonila ponownie do matki tylko co to by dalo skoro nie ma ona wplywu na swoje dziecko ....[/quote] No właśnie , nie lubię sie wypowiadać w takich sprawach, ale to wygląda nieciekawie. Dziwię się Mamie Moniki - ja nie spuszczałabym dziewczyny z oka, podobno miała szlaban na kompa, ale jak widać nie na długo. Nie wiem - szukałabym pomocy gdzie się da - psycholog, może jeszcze dalej...............niczego nie sugeruję, ale za chwile może być za późno. Ostatni dzwonek na wyciągnięcie wniosków. MAMO MONIKI! OBUDŹ SIĘ KOBIETO! RATUJ SWOJE DZIECKO!!!
  6. [quote name='BajkaB'] Może ktoś weźmie mnie za wariatkę,ale mam swoją teorie na temat tego zdjecia..Robiłam dziesiatki fotek przez ostatnie dni,a tylko na jednej jest...Psi Anioł..To zdjecie zrobiłam wczoraj,w Nowy Rok.Psi Anioł dał nam znać,ze będzie czuwał nad Brajlem przez cały rok.. Patrzę na to zdjęcie jak zahipnotyzowana, tysiące myśli przelatuje przez głowę. Nigdy czegoś podobnego nie widziałam. To musi by Psi Anioł.
  7. Biedny psiak :-(. Moje też bardzo szalały, nawet nie dały sie przytulać, biegały po domu i ujadały trzęsąc się przy tym jak galareta. Dopiero gdy zamknęłam się z nimi w łazience, włączyłam radio i cały czas do nich przemawiałam to troszkę się uspokoiły. Co roku ten sam scenariusz. Zosiu, wymiziaj Barrusia ode mnie :p
  8. Zosiu - jak Barry przeżył sylwestrowe szaleństwa? Spał?
  9. [B][COLOR=Red]Życzę Bajeczce, aby szybciutko znalazła kochający domek a Wam Kochane Dogomaniaczki samych radości w Nowym Roku. [IMG]http://images34.fotosik.pl/93/f62d052ce32d5959.gif[/IMG] [/COLOR][/B]
  10. Wszędzie tak samo - u nas strzelają już od południa. Mieliśmy z mężem wybrać się o północy na rynek (ma być zabawa, składanie zyczeń), ale niestety nasze psy tego by nie przeżyły. Siedzimy więc w domu :cool1:, w końcu rodzina najważniejsza.
  11. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!!
  12. Samych radości i żadnych chorób życzę całej Rodzince.:new-bday::BIG: Monika
  13. Ja składam najserdeczniejsze życzenia:[COLOR=Red][B] oby w Nowym Roku nie zabrakło Wam zdrowia, szczęścia, rodzinnego ciepła i żeby ten rok był o niebo lepszy od poprzednich. :new-bday::BIG:[/B][/COLOR] Monika
  14. Mnie jej oczy od razu zachwyciły.
  15. Pooglądałam filmiki i muszę powiedzieć, że gdybym nie wiedziała, że Brajl nie widzi to nigdy bym sie nie domyśliła. Tak pewnie biega, goni inne psy - niesamowite jak pięknie sobie radzi :p.
  16. Co za szczęśliwa Rodzinka :loveu:. A Brajl w szeleczkach wygląda nader dostojnie :cool3:.
  17. Marie - Bajka to naprawdę piękna sunia, ma niesamowite oczy :loveu:[I].[/I]
  18. Czarodziejko, przeszukaj wątek, takich opowieści jest kilka - wszystkie jednako zajmujące ;).
  19. Nie pamiętam, kiedy czytałam cokolwiek z takim zapamiętaniem :p. Niesamowite są te opowieści. Towarzystwo też nieprzeciętne. Pozdrowionka dla całej ludzko - psiej Rodzinki :loveu:.
  20. I właśnie to w psach jest piękne - bardzo szybko zaczynają normalnie funkcjonować (oczywiście nie wszystkie) pomimo strasznych przeżyć. Wystarczy kochany domek, wspaniali ludzie i piesek nie do poznania :loveu:.
  21. Oj, ten Bartuś obrażalski jak mój Monti. Nie dość, że ciągle obrażony to jeszcze dysponuje tzw. słuchem wybiórczym (słyszy to, co chce i kiedy mu pasuje :evil_lol:). Bartuś, no nie daj się prosić, TWOJE OPOWIEŚCI TO CZYSTA POEZJA :cool3:.
  22. Tym bardziej, że sunia przecudnej urody :loveu:
  23. W odpowiednim domu przeistoczy sie we wspaniałą sunię, zobaczycie. Potrzeba jej trochę serca i czasu :lol:.
×
×
  • Create New...