[quote name='malawaszka']eee za ten kontakt chyba nie musimy już trzymać kciuków - tamta sunia to 12 letnia sznaucerka cz-sr, ale z rodowodem - masa ludzi o nią pisała, a jak podsyłałam im inne bidoczki to cisza.... jak to magiczne słowo rodowód nawet w przypadku starszej suni działa :roll:[/quote]
No i masz babo placek. :shake:
Turlała? Mój Monti tylko raz złapał ropuchę do pyska, potem dalej rzygał niż widział :diabloti:. Teraz dyplomatycznie udaje, że nie widzi ropuch :eviltong:. A Katia nigdy nie była zainteresowana tego typu rozrywkami.....:lol:
[quote name='EVA2406']Niestety, anda chyba zawiodła Boryska. Obiecała zabrać Go jutro, a właściwie już dzisiaj, do telewizji i nie odezwała się.
Przykro Boryskowi, Teresie i mnie........[/quote]
Ojej, jak przykro :-(.
[quote name='EVA2406']A może Muszkę ostrzyc na sznaucera i wtedy będzie jeszcze większa pięknota ;)[/quote]
Tak też pomyślałam - dodać potem foteczki na Allegro. Byłoby widać całą jej urodę, bo niestety dużo ludzi zwraca na to uwagę.