Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Borysku, pokaż się wszystkim w niedzielne południe.
  2. I jeszcze raz.
  3. Zmieniłam na Allegro, wstawiłam tylko to nowe zdjęcie, zobaczcie, czy może tak być. Zajęło mi to pół godziny, ale jest (nie ma to jak modem :diabloti:). [URL]http://www.allegro.pl/item342681470_muszka_mix_sznaucera_mini_pilnie_szuka_domu_.html[/URL]
  4. W niedzielę też skaczemy do góry.
  5. Ano, nikt go nie chce...
  6. Piękny Misio tak kocha ludzi. Ciekawe, co z łapinką.
  7. Może tyn razem się uda, chociaż staram sie podchodzić do tego bez większego entuzjazmu. Potem mniejsze rozczarowanie będzie....
  8. Kochane, słodkie maluszki...
  9. Alterku - gdzie twój domek?
  10. [quote name='EVA2406']Nadal sugeruję dobre strzyżenie i nowe zdjęcia :evil_lol:[/quote] Popieram..........
  11. Duduś jest taki kochany, zasługuje na prawdziwy domek.
  12. Rysiu - do góry w sobotnie przedpołudnie.
  13. Wystawić go ponownie? Myślę, że tak, trzeba próbować, prawda?
  14. Za trzy godziny kończy się aukcja Boryska i..........kompletnie nic :placz:.
  15. Duduś taki słodki - nikt tego nie docenia?
  16. Rysieńku, no co mam napisać?
  17. Maluszki bezpańskie, jak przysłowiowe "psy".:-(
  18. Alterku, dlaczego nikt cię nie chce?
×
×
  • Create New...