Mój Monti jak jedziemy to dosłownie wszystko co się rusza za szybą porozrywałby na strzępy. A ma ku temu możliwości, 5 kg żywej wagi, więc kawał psa. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Łateczku, życzę udanej podróży. :loveu:
[quote name='wisela1']Jedno Wam w główkach....
A nie zauważyła Cotka Tomcugowa że ....SEPIA..........[/quote]
Jak to nie :razz:.
Jajka Rexiulkowe prędzej bym przeoczyła....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: