Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Podniosę Sprajcika.
  2. Zawsze dotrzymuję obietnicy, ale jestem tak zagoniona strasznie. Jest Allegro, jutro z rana dostawię nowe foteczki, nie wchodziłam na wątek i ich nie widziałam. :oops: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=514123912]LEO - OFIARA ŚWIĄTECZNYCH PORZĄDKÓW !!! (514123912) - Aukcje internetowe Allegro[/url] A w prezencie świątecznym jeszcze ogłoszonka, za chwile powklejam. :p
  3. Bardzo się cieszę.:loveu::loveu::loveu: Ale jeśli macie jakieś pieski do ogłaszania to mogę pomóc w tym tygodniu, potem znowu praca, kursy i nie wyrabiam. Podrzućcie teksty, namiary i chętnie poogłaszam.
  4. Ja również będę nadal wpłacała moją dyszkę.
  5. A ja chciałam poogłaszać, ale nadal nie mam tekstu. :-(
  6. Biedne te psiaki. Kompletnie nikt ich nie chce. :shake:
  7. Sprajcik rozpaczliwie prosi o domek. :-(
  8. Niemożliwe, taka cudna sunia i nikt tego nie dostrzega. :shake:
  9. Dzień dobry, Rysio. :lol:
  10. Franio, czy ktoś cię pokocha?
  11. Jeszcze raz przypomnę o Funi.
  12. Dziewczyny, napiszcie parę słów, ja nie potrafię ładnie pisać niestety. Tylko kopiuj - wklej. :eviltong:
  13. Czekamy na rozwój wydarzeń.
  14. A dla mioch niewychowanych ogrów nie ma złej i nieodpowiedniej pogody. One zawsze są gotowe do spacerku, choćby lało jak z cebra, grzmiało, wiało. Wystarczy słowo "spacerek" i już stoją gotowe do biegu.
  15. Z rana też rozruszamy kościska. :cool3:
  16. Jeszcze tylko kilka dni. Może stanie się cud?
  17. Taki piesio bez przyszłości. :-( :-( :-(
  18. Gaciś, szukaj domku, przystojniaku.
  19. Nie przejmowałabym się za bardzo tym "znaczeniem". Psy to lubią robić na nieznanym, nowym terenie, dlatego między innymi nigdy nie zabieram mojego Montiego "w gości", bo robi to namiętnie. W domu nigdy.
  20. To czekamy na foteczki odmienionego Krecika. :cool3:
  21. Ciężki los czeka Koszałka - praca, praca i jeszcze raz praca. :evil_lol:
×
×
  • Create New...