[quote name='bajk21.']Są ludzie, którzy chcą zaadoptować Lizusa, ale chcą podpisać umowę teraz, a zabrać go w lipcu, bo mają remont, przez ten czas chcą łorzyć na jego utrzymanie. Natomiast ten e-mail do tych koraliczków, jest zły bo w poczcie przychodzi mi informacja, że nie mogą go dostarczyć.
Dziękuję Wam za ogłoszenia.[/quote]
I jaka decyzja odnośnie Lizusa? Na Allegro ma 2 obserwatorów. Nikt nie dzwonił?