Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Ewcia87']Misio Powodzenia w szukaniu domku[/quote] Ja też trzymam kciuki za słodziaka.
  2. [quote name='Daga & Maks']nigdy nie zrozumiem ludzi :shake: fajne,piękne sunieczki a czekają już tak długo :-([/quote] Właściwie, to nawet nie wiem, co o tym myśleć.....
  3. [quote name='Daga & Maks']czy naprawdę nie ma nikogo kto pokocha Funieczkę :-([/quote] Wygląda na to, że nie ma.....
  4. [quote name='bajk21.']Są ludzie, którzy chcą zaadoptować Lizusa, ale chcą podpisać umowę teraz, a zabrać go w lipcu, bo mają remont, przez ten czas chcą łorzyć na jego utrzymanie. Natomiast ten e-mail do tych koraliczków, jest zły bo w poczcie przychodzi mi informacja, że nie mogą go dostarczyć. Dziękuję Wam za ogłoszenia.[/quote] I jaka decyzja odnośnie Lizusa? Na Allegro ma 2 obserwatorów. Nikt nie dzwonił?
  5. Takie słoneczko kochane. :-(
  6. [quote name='luka1']nic sie nie zmienia[/quote] No właśnie...........
  7. Nawet nie wiem, co pisać, bo nadal bez zmian. :cool1:
  8. [quote name='luka1']Sigal nadal w schronisku. [B]Pani stwierdziła że zabardzo ciagnie na smyczy. Postara sie znależć mu jakąś szkołę i może wtedy go przygarnie. [/B] Czrno to widzę.[/quote] Trele morele................ :mad::mad::mad: Nic z tego nie będzie i już.
  9. Może ktoś jeszcze się przyłączy? Ogłaszanie trwa trochę, byłoby fajnie, jakby ktoś pomógł.
  10. [quote name='luka1']szukanie bez rezultatów - nudne to troche[/quote] Prawda.........................
  11. Już dawno po niedzieli...........
  12. [quote name='wisela1']Ciotki wyczekują wieści niczym kania dżdżu.......[/quote] Prawda. :evil_lol:
  13. Te piesie wszystkie takie ładne.
  14. Poogłaszamy, może ktoś się zakocha. ;)
  15. Kolejna bida......... Piękna jest. :loveu:
  16. [quote name='modliszka84']Bary pod koniec maja jedzie do Niemiec. U nas go nie chca to może tam pokochają...[/quote] I ja mam nadzieję, że to będzie szansa na prawdziwe szczęście dla Barusia.
  17. Pozdrawiamy Maluszka i Ciebie Ewuniu. Jesteś bardzo wytrwała i dzielna. :loveu:
  18. [quote name='luka1']nie mamy podpisanego pozwolenia na ogłaszanie - na pisanie o psach schroniskowych :cool3:[/quote] No jest to ryzykowne, bo mogą konto zablokować.
  19. Ratan chyba najbardziej ze wszystkich sochaczewskich psów zapadł mi w serce. Tylko co to zmienia. :shake:
  20. Przypominamy o zwierzakach do adopcji.
  21. [quote name='Ziutka']Moniś...najpilniej Alf i Maurycy. Wysyłałam Ci ich wątki - masz je gdzieś zapisane ?[/quote] Mam, znalazłam już. To jutro jednego, pojutrze drugiego jak dobrze pójdzie. ;)
×
×
  • Create New...