Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Chyba trzeba dać sobie spokój..............
  2. Poogłaszamy od nowa. Może teraz będzie lepsza passa.
  3. A Cioteczka pewnie popłakuje sobie po kątach. :-(
  4. Nikogo nie zauroczył, szkoda. :shake:
  5. Cicho................. :roll:
  6. Jamniorkowate uwielbiają ryć. ;) Miałam takiego na tymczasie, był bardzo pracowity, potrafił zrobić tunel przez pół podwórka. :eviltong:
  7. [quote name='wisela1']Taką to ja też mam.... Adoptowana dorosła ponad 10-cio letnia . Teraz ma dobre 15..... Od początku bardzo spokojna koteczka. Mnie dziabnie TYLKO wtedy jak głaszczę nie tam gdzie sobie życzy... Ale WSZYSTKICH innych za to że do niej mówią, za blisko podejdą.... ZA WSZYSTKO !!!! Ja mogę robić z nią wszystko,[B] ale ktokolwiek inny lepiej niech do Febe nie podchodzi nawet....[/B][/quote] Niestety, wiem coś o tym. :mad: :evil_lol:
  8. [quote name='eliza_sk']Nie, zaraz po nią przyjadą :placz:wyjechali o 17 :placz::placz::placz:[/quote] Oj, poryczysz sobie, poryczysz. :-( Ale taka rola tymczasu, chociaż ciężko się pozbierać.
  9. Ode mnie również najlepsze życzenia imieninowe. Spełnienia marzeń, zdrówka i oby wszystkie Twoje problemy się rozwiązywały same. :Rose: :BIG: :laola::Rose: :BIG: :cunao::Rose:
  10. [quote name='wisela1']A czym Ty się tak przejmujesz? Tak to z facetami... Prawdziwą naturę to pokazują jak sie już pewnie poczują.....[/quote] A Koksik to trochę ZA PEWNIE się poczuł. :mad: :mad: :mad:
  11. Eliza i jak smakowała potrawka z kota? :diabloti:
  12. łojejku, to ten o którym rozmawiałyśmy. Jaki on śliczny.
  13. Wszystkie piękności. :loveu::loveu::loveu: A Szurka to ma wszystkie możliwe kolory futerka. :cool3:
  14. Niech tylko Eliza wróci, ona miała kilka domków chętnych na szczoteczkę. ;)
  15. Kochana kruszynka. :loveu: Ja ją nazwałam Kropka, Eliza Dropka. :evil_lol: Moje serducho skradła, nie dziwię się, że hycel nie mógł przeboleć, że takie maleństwo ma być zawiezione do schronu. :shake:
  16. Ależ Rexik czaruje dziewczyny. ;) A Dyziulek już bardzo ładnie wygląda, idealnie opasuje do kanapy. :cool3:
  17. I pokazujemy cudnego pieseczka...
  18. [quote name='mgie']To i tak mało....Prosiaczek ma 11 czy 13 obserwatorów :cool3:[/quote] A o du** rozbić takie obserwowania. :watpliwy:
  19. Ale masz dobrze, mnie stres całkowicie spędza sen z powiek, masakra...........
×
×
  • Create New...