[quote name='wisela1']Taką to ja też mam.... Adoptowana dorosła ponad 10-cio letnia . Teraz ma dobre 15.....
Od początku bardzo spokojna koteczka. Mnie dziabnie TYLKO wtedy jak głaszczę nie tam gdzie sobie życzy... Ale WSZYSTKICH innych za to że do niej mówią, za blisko podejdą.... ZA WSZYSTKO !!!!
Ja mogę robić z nią wszystko,[B] ale ktokolwiek inny lepiej niech do Febe nie podchodzi nawet....[/B][/quote]
Niestety, wiem coś o tym. :mad: :evil_lol: