[quote name='elmira']Odwołuję! Nie zachwycać się tą szabrownicą. Zwinęła mi ze stołu kanapkę z pomidorem i cebulą. Wszystko opchnęła:diabloti:[/quote]
No to dobra: brzydka, paskudna złodziejka. Ale za to jaki wdzięk. :loveu: :evil_lol: :eviltong:
[quote name='Wiedźma']Tylko patrzeć, jak Ela i Stanisław przeniosą się na balkon, żeby zwierzaki miały więcej miejsca...[/quote]
Najwyższy czas. :diabloti:
Przeczytałam historię psiaka, jakie to smutne. Taki cudny pies i wszystkim przeszkadzał. Prawie nikt nie zauważył w nim wspaniałego stworzenia, za to jaki obiekt do znęcania się. :-(