Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Przypomnę o suni.
  2. Czeka sunia nadal.
  3. Komu, komu?
  4. Nie ma chętnych. :shake:
  5. Franulku kochany, taki samotny jesteś. :-(
  6. Smutne to wszystko..............
  7. Isadorko, pięknie dziękuję. :p A wiesz, że Loczek ma domek? :multi::multi::multi::multi: To była Twoja propozycja, by na allegro go podstawić. :calus:
  8. Bardzo jestem ciekawa, jak sunia teraz się zachowuje.
  9. Piękną masz gromadkę. I bardzo szczęśliwą, to widać. :p
  10. Pewnie nie było żadnych telefonów. :shake:
  11. Kiedy Ela będzie mogła wejść na dogo? :-(
  12. I Ciebie maluchu podniosę.
  13. A Sasza czeka............
  14. Ta księżniczka to ma wyjątkowego pecha. :-( A ludzie są ślepi.
  15. I co? I co?
  16. A ma jakieś ładne, nowe foty do ogłoszeń?
  17. Może..................... wakacje się kończą, może oczy się ludziskom pootwierają.
  18. Dużo zdrówka życzymy suczynce.
  19. Ale jest kochana bardzo. :lol:
×
×
  • Create New...