Jump to content
Dogomania

Greven

Members
  • Posts

    7282
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Greven

  1. [quote name='El&Udun']Co do finansow: na czyje konto mam przelac pieniadze, ktore mam nadzieje niedlugo wplyna za aukcje z Allegro (grosze, ale zawsze cus..).[/quote] Myślę, że najlepiej założyć skarpetę na małą Elisse, bo nigdy nic nie wiadomo. Jak się nie przyda - zawsze można przesunąć na innego psa.
  2. [quote name='aisak102']Zakochałam się w tej różowej mordzie[/quote] To zapraszamy: [URL]http://www.proequo.pl/forum/viewtopic.php?id=319&p=1[/URL] :razz:
  3. Tak wyglądał Gizmo w okolicach północy :evil_lol: Przynajmniej nim jednym nie musiałam się ani martwić, ani zajmować. [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC06748.jpg[/IMG] Tanga trochę gorzej, tutaj schowana pod kołdrą, ale szczęśliwej miny nie ma... [IMG]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC06778.jpg[/IMG]
  4. Axa tragicznie :shake: amitriptylinum + persen + sedalin i pies leżał prawie nieprzytomny, a i tak umierał ze strachu. Co gorsza skumulowane działanie tych wszystkich świństw jeszcze nie minęło i chodzi skołowana, zatacza się tyłem :shake: Tanga koło północy na wszelki wypadek weszła pod kołdrę, a Gizmo chyba nawet nie zauważył, że coś dziwnego się dzieje za oknami, szczęśliwy głupek. Psy na wsi zupełnie spokojnie, bo tam nikt nie strzelał.
  5. To podaj link. Purina Dog Chow Adult Lamb & Rice worki 15 kg (+ 3 gratis).
  6. Moje psy cały czas jedzą tylko Purinę lamb&rice, również bullterier z chorą trzustką (jak ma pogorszenie, dostaje digestive low feat RC) i było wszystko ok, ale ostatnio - od jakiś 2 miesięcy - nie podoba mi się przyswajalność karmy. Suka w ogóle nie przybiera na masie ani na muskulaturze, a pies ma wzdęcia i gazy. Kreon w jego przypadku tylko pogorszył sprawę. Czyżby Purinie popsuła się jakość??
  7. Gizmo (bullterier) ma przewlekle chorą trzustkę. Jak jest gorzej, dostaje [I]digestive low feat[/I] RC, jak lepiej Purinę [I]lamb&rice[/I]. Gdyby było szczególnie źle, ma zalecony KREON do każdego posiłku. Do tej pory KREON dobrze działał (a jeśli nie działał - tylko mnie się tak zdawało - to w każdym razie nie szkodził). Zaczęłam znów podawać ok tydzień temu i obserwuję efekt wręcz odwrotny :roll: Pies ma wzdęcia, puszcza gazy i zaczęło mu strasznie śmierdzieć z pyska (to na pewno nie kwestia zębów, miał niedawno zdejmowany zaczątek kamienia, a poza tym myję mu co jakiś czas). Spotkaliście się z nieporządanym działeniem KREONU? Przy okazji zastanawiam się, czy to może kwestia karmy...
  8. Sytuacja finansowa na dzień dzisiejszy: - 350 zł operacja - pieniądze na nią są od Elizy :loveu: - reszta zasponsorowana przez dom tymczasowy, czyli Izę :multi: 2 albo 3 stycznia Elisse jedzie do lisicy Kornelii na czas wyjazdu Izy w góry, a potem prawdopodobnie wraca do Izy. Wizyta kontrolna 18 stycznia.
  9. Wszytskiego najlepszego w nowym roku :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  10. Jakim samochodem ta pani jedzie? :evil_lol: Ja też czekam na wieści - poproszę TYLKO I WYŁĄCZNIE dobre!
  11. Hala, masz PERSEN? Psu można podać. Albo upij ją :D
  12. Które zdjęcie dajecie do ogłoszeń? bo Ania prosiła, żebm rozwiesiła u weterynarzy.
  13. [quote name='Yorija']Wszystkie małe? Taki mały kilkudniowy źrebol, który ma sraczkę bo mamuśka gotowa to jest dopiero cudo. Spróbujcie mu dooopsko umyć i wazelinką wysmarować. Kopytka malucha i ząbki mamuśki [/quote] Kopniak od źrebolka przynosi szczęście :diabloti: a poza tym po imprintingu nie ma problemów ze śmigającymi tu i tam małymi, ślicznymi kopytkami :diabloti:
  14. [quote name='Kostek']greven nie wiem co z chipem pan jest rozgarniety wiec pewnie sprawdzil,ja z nim nie rozmawialam o psie[/quote] To, że ktoś jest rozgarnięty nie znaczy, że wpadnie na to, aby zaprowadzić psa do weterynarza, lub do schroniska i sprawdzić, czy jest zaczipowany. Dla nas to postępowanie oczywiste. Dla innych ludzi niekoniecznie. Dlatego tak dopytuję o tego czipa.
  15. Jeśli sytuacja będzie krytyczna (schronisko na horyzoncie), to mogę przechować go w kojcu z moimi szczeniakami.
  16. A co z czipem?
  17. Nieee... małe kotki są super! Wszystkie małe zwierzątka są super - oprócz piesków :diabloti:
  18. Dziewczyny, wpisujcie wydatki, jakie ponosicie: diagnostyka, paliwo, karma. Zaznaczcie, czy pokrywacie koszt, czy konieczny będzie zwrot pieniążków - żeby sprawy finansowe były przejrzyste i rozliczone ;)
  19. Szczeniaczki są koszmarne, ja rozumiem Halę :diabloti:
  20. A nie chodziło o 10 psów i dziewiątkę zamiast i? ;)
  21. Nie ma czipa?
  22. MANIEK... oddany, bo... a g*** prawda!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9182175#post9182175
  23. Taaak... żadnych ramek i ozdóbek - a jak już to wysoko i na stabilnej półce. Najlepiej za szybką kuloodporną. No i ten odruch stawiania kubków i butelek na środku stołu - nigdy na brzegu :megagrin: Najgorzej, że wchodzi w nawyk i podczas odwiedzin u znajomych łapię się na tym, że przesuwam przedmioty... nawet, jeśli w tym domu nie ma żadnych zwierząt. Chyba jestem już psychiczna :oops: Psy i koty mi to zrobiły :placz: Jak wychodzę, to sprawdzam, czy nie zostawiłam na wierzchu książki, płyty, witamin, antyperspirantu. Bo córeczka Tangusia lubi czytać... i rozpakowywać. Antyperspiranty szczególnie ją rajcują. W tym czasie synek - kretynek Gizmo nadjada pościel, kanapę... Ewentualnie rozbije coś głową, zrzuci, przewróci. Czemu ja nie kupiłam sobie yorka? Takie urocze małe psiny... NA PEWNO nie potrafią w ciągu 30 minut przerobić na wióry torby od laptopa, ani przenicować kołdry i zagryźć na deser moimi butami. NA PEWNO.
  24. Uważaj, jakiś zakompleksiony policjant może poczuć się urażony, gdy obejrzy ostatnie fotki - te szelki w połączeniu z różowymi majtami :megagrin:
  25. [quote name='izabela29']ja załoze te pieniądze, potem rozliczę się z Graven,której Eliza zostawiła fundusze na leczenie naszej malutkiej [/quote] Eliza zostawiła 400 zł, ja na Szopena zostawiłam 56 zł, więc do dyspozycji jest akurat potrzebne 350 zł. Mam nadzieję, że decyzja o zabiegu została mailowo skonsultowana z Elizą? Iza, gdzie jest gabinet w którym będzie operowana Elisse? Podjadę tam jutro z pieniędzmi. O której 2-stycznia chcesz, żebym zabrała suczkę?
×
×
  • Create New...