-
Posts
7282 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Greven
-
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Takie "wanny" to towar deficytowy :razz: Ja trzy lata temu pożyczyłam "na kilka dni" od sąsiada i tak ją lubię, że jeszcze nie oddałam... No ale skoro on się nie upomina :oops: Poszukałabym po składach budowlanych. A nie może być normalna wanna? U mnie zwykłe wanny łazienkowe spełniają wiele funkcji - służą jako poidła na padokach i... łóżko pracownika. Serio, on śpi w wannie. Dobrze, że nie w trumnie :vamp: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']i będzie nowa rasa CAkaOwyBULL super grzeczna i spokojna , opanowana idealna dla dzieci i osób starszych słowem pies dla każdego , samoobsługowy , nie wymagający wychowania i szkolenia.[/quote] :turn-l: Zamawiam szczeniaka :roflt::roflt::roflt: -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']aha z premedytacją kradnę jedną fotkę bullterriera , wyśle ojcu w mailu , że ma nowego wnuka ..... i tak się tata do mnie nie odzywa , to mogę dolać lekko oliwy do ognia[/quote] Najlepiej znajdź zdjęcie, na którym ma najgłupszą minę - tu masz wybór: [URL]http://www.proequo.pl/forum/viewtopic.php?id=319&p=1[/URL] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [URL]http://i211.photobucket.com/albums/bb186/szatangrafenwalder/DSC07985_pomn.jpg[/URL] a to wygląda jak krzyżówka kuca z kozą[/quote] Bój się boga, piszesz o moim pięknym, zimnokrwistym ogierze!! :crazyeye: :mad: :evil_lol: -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Ha ha ha :diabloti: -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Svasti [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/Svastibdb.jpg[/IMG] -
On jest i będzie ogierasem, ma bonitację 83, więc do jajek raczej nikt mu się nie dobierze :razz: Turnina's Gismore, ta-daaam! [img]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/DSC09425_.jpg[/img] [img]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/DSC09454_.jpg[/img] [img]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/DSC09463_.jpg[/img]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Wcale bym Ci go nie oddała :razz: Gdzie ja znajdę takiego drugiego kretynka, durnia i głuptasa, syneczka mojego :evil_lol: fanatyka piłeczek, kamieni i duuużej wody, idioty, debila i bezmyślnego, zawieszającego się samca, uroczego przymuła ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] Greven , zazdroszczę ci bulla marze o bullu od dziecka[/quote] WEŹ, WEŹ MOJEGO, proszę!!! :modla: :modla: :modla: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
To nie było błoto :mad: [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/DSC09395_.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/DSC09398_.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/DSC09399_.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/DSC09407_.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/DSC09408_.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jaka Klema jest cudna, oddawaj ją :loveu::loveu::loveu: Ja dziś naoglądałam się pięknych ogierów, poszedł mi tłumik, a Gizmo przez 20 minut nie chciał wyjść z wody na zalanej łące. Dzień pełen wrażeń, jaka szkoda, że nie mam więcej Gizmów :mad: -
[quote name='WŁADCZYNI']Drażnienie - robotnicy na rusztowaniu drażnili pitusia - wiali mało nóg nie pogubili jak pituś skoczył do klamki i otworzył sobie balkon[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: U mojej Mamy był remont, panowe coś tam dłubali. Przyjechałam, weszłam, puściłam psy. Pituś i bullterier natychmiast pomknęły do misek w kuchni, a jeden z panów ze strasznym wrzaskiem dosłownie wefrunął na drabinę. Położyłam się ze śmiechu (dyskretnie, w łazience), ale potem musiałam przepraszać za moje dzieci, bo okazało się, że on boi się "takich psów" i gdy zobaczył je kątem oka - cwałujące przez salon - to myślał, że biegną [B]po niego[/B] :diabloti:
-
Zaraz podam Ci linka do nr konta. Z jaką karmą? Przepraszam, chyba znów coś mi umknęło :oops: P.S. Ja zdecydowanie jestem za tym, żeby utworzyć "fundusz Lolkowy" i każdą nadwyżkę trzymać na zaś. W razie, gdyby jeden sponsor się wykruszył, lub ktoś w danym miesiącu nie mógł zrobić przelewu. Czarny scenariusz jest taki, że Lolek zachoruje i będziemy potrzebować na weterynarza, tfu tfu, odpukać.
-
Dzięki :evil_lol: Koszt kastracji to około 60 zł, maksimum 80 zł - jeśli Loluś będzie ważył więcej, niż 20 kg. Bo nie byłam pewna, ile waży i powiedziałam, że ok 20 kg. Wpadłam na pomysł, że można założyć stronę www (wizytówkę) Lolkowi. Tzn tylko taka strona główna, gdzie będą się pojawiać aktualności plus mała galeria (można w niej przedstawić metamorfozę Lolka - pierwsze zdjęcia z czasów schroniska). Można takie coś zrobić na darmowym serwerze, tylko ktoś musiałby skonstruować szkielet, ja nie umiem :oops: