-
Posts
7282 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Greven
-
[quote name='Kasia']Mieszkanie u Ciebie a właściciel to też Ty...?[/quote] Nie, nie ja ;) [quote name='Cockermaniaczka']Mozna prosic o fotki klaczki?[/quote] Będą wkrótce, mam na aparacie.
-
W 100% :loveu: Co więcej kobyłka będzie mieszkała... u mnie :loveu:
-
Klacz została kupiona przez prywatną osobę, jest już u Dagmary (na razie, na kilka dni), zrobiona przez kowala. O szczegółach napiszę jutro. Jeżeli ktoś zrobił przelew już dziś, to proszę o decyzję - mam odesłać pieniążki, czy mogą zostać na inne zwierzęta? UFFFFFFFFFF... MAMY BŁYSKAWICZNY HAPPY END! :D
-
[quote name='ksenka1']I nie mów mi "nie".[/quote] To jest oferta matrymonialna? ;) Dziewczyny, grosiki są niezbędne, jeśli mamy pomóc temu koniowi, więc bardzo Was proszę o wsparcie finansowe. A może ktoś chciałby kupić ją dla siebie? W razie czego pomożemy z transportem. Wychodzę z domu, wieczorem zdamy Wam relację. Trzymajcie kciuki!!
-
Dziewczyny, nie szuka któraś z Was konia? Tę kobyłkę trzeba szybko kupić. Może będzie nadawała się w przyszłości pod dziecko, ale tego nie wiemy... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110289
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Dziewczyny, nie szuka któraś z Was konia? Tę kobyłkę trzeba szybko kupić. Może będzie nadawała się w przyszłości pod dziecko, ale tego nie wiemy... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110289[/URL] -
Dagmara, nie damy rady jej zabrać, nie ma za co... :shake: Ale chociaż zaliczkujemy, zawołamy kowala. Te kopyta kojarzą mi się z makabrycznym tipsem Orawy...
-
[I]edit: z pewnych względów na razie usuwam post[/I] ale mam doskonałą wiadomość! kobyłka znalazła prywatnego nabywcę :) :)
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Greven replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Ty masz dużego psa, wchodzi w oczy. Jakbyś miała dupelka, to nikt by uwagi nie zwrócił. Tylko co z tego, przecież g* małego psa jest tak samo paskudne, śmierdzące i włazi w podeszwy butów, jak kupa psa dużego. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No właśnie, ile można robić kilka(naście) małych CAO. Może dlatego tak długo to trwa, że to papierowe CAO! Trzeba było machnąć rasowe bez rodowodu, szkoda czasu na metryczkowe :grab: -
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Greven replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Pampersy z zawartością... ochyda i faktycznie można znaleźć. Moje psy znalazły w parku w centrum Szczecina. Wyciągnęły z krzaków, rozerwały... zanim zainterweniowałam, zabawa szła już pełną parą. Ja z psami śpię, więc przez tą idiotkę, co g* swojego dziecka machnęła w krzaki, zamiast do kosza, musiałam robić generalne mycie psów i szczotkowane ich zębów. A i tak w nocy śniły mi się pieluchy :roll: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Psy mordercy???? Te urocze istoty?????????????? [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_0279_.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_0287_.jpg[/IMG] Vectra, daj jakieś foty kopulujących psów, bo nudno się zrobiło :sg168: -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
odcinek trzysta dwudziesty piąty - Gizmo nadal nie chce... [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_0287_.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_0290_.jpg[/IMG] -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
Brazylijski serial: Tanga chce mieć dziecko z Gizmem, ale Gizmo nie chce. [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_0279_.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_0281_.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_0285_.jpg[/IMG] -
Byłam w mieście :diabloti: odstawiłam auto do warsztatu, pan powiedział, że naprawa zajmie godzinkę, więc wzięłam psy i poszłam na spacer. W jedną stronę było fajnie, bo jakoś nie spotykaliśmy ludzi. Niestety w drodze powrotnej mijałam towarzystwo - pani coś tam grabiła w ogródku, przy płocie stali jej znajomi. Przeszłam z psami, oba pięknie przy nodze na luźnych smyczach. Za plecami słyszę "takie psy są be". Aż mnie wryło. Dorosła, gdzieś 50-letnia kobieta stwierdza, że "takie psy są be". Żeby jeszcze powiedziała "niebezpieczne", to rozumiem, w końcu media wciąż karmią ludzi historiami o psach mordercach z pod znaku pitbull i bullterier. Ale ona powiedziała "be"! Odwróciłam się i spokojnie zapytałam, dlaczego uważa, że moje psy są "be". Na co pani odpowiada "bo one zagryzają". Dobrze. Pytam ją więc, czy zna statystyki pogryzień - która rasa atakuje ludzi najczęściej. Pani mi na to, biorąc się pod boki, że nie wie i wcale jej to nie interesuje. Zauważyłam jednak, że zainteresowana jest reszta słuchaczy zgromadzonych przy płocie, więc przez chwilę ciągnęłam wywód. Tamci ostrożnie przytakiwali, coś docierało. Natomiast pani stwierdziła, że "ten amstaff odgryzł dziecku głowę, mówili w telewizji". Sprostowałam, że nie amstaff i nie odgryzł i zapytałam, czy wierzy we wszystko, co powiedzą w telewizji. Pani nie miała ochoty dalej ze mną rozmawiać, wzięła grabie i zajęła się trawnikiem. Jak do takich dotrzeć :hmmmm: :niewiem: Skończywszy misję edukacyjną, poszłam dalej. Podwórze ogrodzone płotem, brama otwarta. Na posesji dwa wilczury. Na widok moich psów zaczęły się miotać. Już myślałam, że wylecą, gdy pojawił się właściciel i dosunął bramę, zostawiając mały prześwit, w którym stanął, blokując psy. Idę sobie spokojnie, żeby moje psy nie czuły, że dzieje się coś dziwnego i nie nabrały ochoty na ripostę, a gościu do mnie z mordą "niech się pani ruszy, nie będę tu w nieskończoność stał!"... ooo, to się nie spodobało. Przystanęłam i pytam grzecznie, czy zna numer do straży miejskiej. Zgłupiał. A po co mi ten numer. A bo chcę zgłosić, że psy są na niezabezpieczonej posesji, a za to grozi mandat. Coś tam poburkał, poburkał, zasunął bramę do końca i zniknął w głębi podwórza :evil_lol: Wracam na wieś, pola, lasy, łąki... żadnych durniów z psami.
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Greven replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='AngelsDream']Mówię do TŻ, żeby dał panu woreczek. Koleś nas zlukał i przyspieszył kroku oddalając się od nas. Misiek krzyknął, czy nie chce woreczka.[/quote] Bardzo mądre, dydaktyczne podejście :kciuki: Też ostatnio rozdawałam torebki jednorazowe, bo co zwróciłam uwagę, że kupa nie sprzątnięta, to słyszałam pełną bezradności odpowiedź w stylu "ale w co ja mam to wziąć?". Wtedy tryumfalnie wyciągałam woreczek (przypadkiem miałam zapas, bo byłam w markecie i wepchnęłam kilka przy kasie do kieszeni) i wręczałam. A ludziom było głupio i sprzątali :evil_lol: -
Żarłoczne pitbulle,bullteriery,świnie przy korycie,kotecki,dużo koni i ja!
Greven replied to Greven's topic in Foto Blogi
wanny, ale nuda... zieeeeeeeew! [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_0069_.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a co się drobiu czepiasz fajne som , tak se to łazi po podrówku , dziobie , w ziemi grzebie , zasrywa co się da .. no i to kuuukuurrryyyku o 5 rano [/quote] Pół biedy z tym kukuryku, ma to nawet swój urok, ale te sraki gdzie popadnie, te pasożyty w piórach... yyyyy bleeeeeeeeee! -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']No wiesz .. całkiem dobry pomysł .. dam ci sukę na warunek po eksperymentujesz trochę , dolejesz krwi np kozy .. ew sucz sam doleje sobie tej krwi .... i już osiagniemy psa który daje mleko ... potem cos z kurami pomieszamy i zrobimy WIEJSKIEGO PSA DO WSZYSTKIEGO zaszczeka , mleko da , jajo zniesie[/quote] Niecierpię kur, w kewstii drobiu na mnie nie licz :mad: Będę krzyżować wsobnie!