-
Posts
7282 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Greven
-
Czym najbardziej rozśmieszył Was wasz pies?
Greven replied to kasia&szaman's topic in Wszystko o psach
Moje psy niezmiernie rozśmieszyły mnie ostatnio zjedzeniem tapicerki w aucie, słownika polsko-niemieckiego i dwóch par okularów przeciwsłonecznych. Może ktoś chce adoptować młode pitbulle? Są naprawdę zabawne :mad: No i oczywiście szaleją na punkcie moich skarpetek. Upycham te nieszczęsne skarpety, gdzie się da, byle ich tylko psy nie dopadły. Najbardziej rozśmieszają mnie, gdy śpią (psy, nie skarpetki) :mad: Śmieję się do rozpuku i sama idę spać, jaki cud, kilka godzin spokoju... -
Umierające szczenie mix Husky za TM:(siostrzyczka już w NOWYM DOMKU!
Greven replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Jakie śliczne maleństwo... Jaki jest stan? -
Mam nadzieję, że dom wypali. Jak by co, to oferuję płatny DT.
-
Wg mnie pies z krótką sierścią powinien mieć ocieploną budę, a najlepiej dodatkowo z przedsionkiem. Do wyściółki słoma, siano. Zasugeruj koleżance, że chappi to nie najlepsza karma dla psa. Warto sięgnąć po coś z wyższej półki, lub gotować i dodawać witaminy.
-
[quote name='dalia 54']hej mam pytanie odnosnie budy dla psa. Mam bude ale nie jest ocieplana, chcialam spytac czy sama słoma wystarczy, dosc duzo jej bedzie?[/quote] Jakiego rodzaju to jest pies, jaki ma włos, podszerstek? Ma do dyspozycji kojec, czy podwórze? Co dostaje do jedzenia?
-
Darunia, szacunek.
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Ty zdaje się masz morze miłości...[/quote] Morze to ja mam czego innego, bo jak nie urok... :mad: :evil_lol: -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Sweetbull jest absolutnie idealnie trafnym określeniem pitbulla. Życzymy dobrej nocy - ja i aktualnie 8 pitów. Dzięki nim wyrobiłam w sobie czujność, bo muszę dużo pilnować. Pilnować samochodu, żeby mi go ktoś razem z pitami nie ukradł. Domu, bo jak by się ktoś włamał, to by się pitusie zestresowały (i kto wie, czy w ogóle wyjrzały z pod kołdry, tudzież szczeknęły w kennelu). Pilnować muszę także na spacerach... żeby nie sponiewierały psa sąsiadów. I podczas biegania luzem po podwórku, wciąż przypominając, że "kotek nie lubi", gdy pitu chce kotka przewrócić, stratować, przygnieść łapą, ewentualnie sprawdzić, jak kotek szybko biega i jak wysoko umie wejść na drzewo oraz gdy to samo robi z koniem, bądź kozą ;) -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jak czytam opisy Pixie i wymagania dotyczące nowych opiekunów... To jest opis normalnego pitbulla i warunków, jakich potrzebuje. Musi być dużo miłości i zrozumienia, doświadczenie z rasą, musi być łóżko. Jeśli ma podróżować, to auto najlepiej z podgrzewanymi siedzeniami ;) (moja Tanga je uwielbiała - te podgrzewane siedzenia - ale niestety auto poszło na złom). Ciepły kaloryfer, kubraczek na spacerze... szczególnie, że to pituś specjalnej troski. Piękna jest! -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Piękna pitusia. Ile ten pies musi się nacierpieć... -
Nie przeczytałam wszystkich stron, bo nie mam tyle czasu, ale czy to prawda, że odebrane klacze były następnie użytkowane w hodowli?
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Greven , już Ci pisałam - dostaniesz gratisa za Klamkę[/quote] Dziemkuje, klamkuje :-o :crazyeye: :modla: Jak miałam Pajero z podgrzewanymi siedzeniami, to mój pitbull kochał mnie i samochód. Nie ważne, że zima - każda wycieczka była super zajebista. Ja za kółkiem, pit na fotelu pasażera. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Franio robi wrażenie potężnego, bo jest muskularny, a nie tłusty, jak tucznik. Nie rozumiem tendencji do faworyzowania w niektórych rasach (np. bullterier, labrador) psów spasionych. To tak, jakby dziecko utuczone na fastfoodach, przedkładać nad ruchliwego, szczupłego dzieciaka, który cały dzień spędza na świeżym powietrzu. [B]Który będzie zdrowy? Który sprawia lepsze wrażenie wizualne?[/B] Franio jest piękny, przez to, że jest NATURALNY. Robi to, co lubią robić psy. Nie jest ograniczany w ruchu, w zabawie. Wyrobił piękne mięśnie, a że przy tym ma doskonałą głowę... no cóż, zapisuję się na szczeniaka z jego krycia :razz: Ale na pewno nie z pierwszego, bo mnie nie stać. Za 2-3 lata się zgłoszę. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']dostałam najlepszą sukę z miotu , by mieć najlepszą parę hodowlaną , z fantastycznymi genami i głowami[/quote] Ja kcem owoc miłości tej pary :diabloti: A w ogóle to gratuluję wystawy!!!! -
"Dzien dobry! [FONT=Arial]Wysylam obiecane zdjecia od Lacrimy i Lolka. (...)[/FONT] Lolek jak narazie jest u nas i czuje sie tu chyba barzo dobrze, ma fajnego kumpla- Dina, a Sissi dotrzymuje im towarzystwa. Przybral juz dwa kilogramy i robi postepy w szkoleniu. Wszyscy mieszaja w pokoju goscinnym, a gdy musze opuscic dom to musza troche pobyc w ogrödku, ale Lolek nigdy ni jest sam ma swojego kumpla, no i Sissi ich jeszcze pilnuje. Pozdrowienia!" [B]Zaraz wstawię zdjęcia.[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']boję się zasnąć , bo mogę się już nie obudzić[/quote] Im o to właśnie chodzi! Najpierw budzą w człowieku lęk, kupują Super Expres i Fakt, podsuwają Ci pod nos. A jak już się tak strasznie boisz, że na widok bulla krzyczysz i uciekasz, to Cię zalatwiają i same dzwonią do redakcji, żeby poszedł materiał. Ja to wiem. Miałam 15. Wszystkie chciały mnie zagryźć, ja to wiem :evil_lol: ......................... zabiły dwie ładowarki samochodowe, jedną normalną; słownik polsko - niemiecki; tygodnik popularno naukowy; wajhę od biegów; dźwignię hamulca ręcznego; parę moich skarpet; rękaw kurtki skórzanej........................ ale i tak je kocham!!!!!!!!!!!!!!! -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ostatnio było 15 sztuk z interwencji, pity i mischlingi pit-ast. Samo paskudztwo srebrno-czekoladowe :shock: Nie szczeka to to, nie skomle, nie warczy. Tylko patrzy, jak zagryźć... na przykład mojego buta, albo moją nogawkę od dżinsów. Ewentualnie z wyskoku sięgnąć gardła, lub twarzy... i polizać :diabloti: Jedna jest w tym wybitna, w nocy gładzie mi głowę na szyi i myśli, że się nie obudzę... albo obudzę dopiero uduszona! Nie mogę dać zdjęć, bo jestem przy necie gościnnie, jechałam na ślub kolegi, ale się auto popsuło. Parę obleśnych morderców drzemie obok. Czuję, że moje dni są policzone :chainsaw: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Greven replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No oczywiście, że tak - moja córka Tanga, moja córka Łapa, mój syn Gizmo, młody Junior którego odchowuję dla mojej Mamy... a w międzyczasie wiele, wiele... no może nie tak znów wiele :diabloti: ładnych... no, prawie ładnych :diabloti: bullowatych.