-
Posts
7282 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Greven
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']To chyba zły znak i czas, by wybrać się do psychiatry?[/quote] PSY owszem, chiatra nie potrzebny ;) Ty chyba musisz coś zrobić, żeby Pixie została z Tobą... ... no normalnie musisz COŚ zrobić :PROXY5: Mimika pitbulla jest niesamowita. Te spojrzenia, brak spojrzenia, krzywe spojrzenia, zmarszczone czoło, lekkie odwrócenie głowy, uniesiona brew, półuśmiech z zębam na wierzchu, lub bez zęba... no pitbull to po prostu pitbull. Nawet moja Mama na moją Tangę mówi 'córka' ;) -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'] Jej wystarczy powiedzieć, a zrozumie. Co za pies, mowię Wam![/quote] Wiemy, wiemy :multi: Nie wolno krzyczeć na pitusie-sweetusie. Mojej Tangi nikt przecież nie bił, ani nie katował, a gdy ja podniosę na nią głos, to już chodzi na niskich łapach... Nie mówiąc, jak coś mnie wkurw* i naprawdę się wydrę - oczywiście nie ma to nic wspólnego z moim pitem, ale ona po prostu znika. Nie ma jej. Nienawidzi krzyku, złości. Jak się wściekam mając ją obok, to zaczyna lizać po rękach, po uszach, po twarzy - jakby chciała powiedzieć 'proszę, tylko już się nie gniewaj'. -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Gdyby to miał być hotel, to tylko w warunkach domowych, a takie są bardzo drogie. Myślę, że pozostaje tylko płatny tymczas... -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Na 'dziabnięcie' już jest fundusz (300 zł). W okolicy nie ma żadnego porządnego hotelu - no w każdym razie ja o żadnym nie słyszałam. Płatny tymczas... nie wiem, czy pieniądze cokolwiek zmienią w przypadku TAKIEGO psa :shake: Ludzie zwyczajnie się boją. Ale można by zacząć się rozglądać, na razie zmienię temat wątku. -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Nie mam stajni, mam chów bezstajenny. Dziewczyny, gdybym miała możliwość wsadzić MamęPitusiową do suchego, ciepłego budynku, to bym to zrobiła, przysięgam. Ale nie mam i dlatego szukamy DOMU :oops: -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ja wiedziałam, że Gosia sobie z nas dworuje, bo mam pitusie-sweetusie i wiem, że pogryzienie przez nie jest tak realne, jak śnieg w czerwcu :mad: Gosiu, nie żartuj sobie z ludzi, nie każdy ma pitbulla... -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Kojec jest z zadaszeniem, w kojcu buda, ale wierz mi - jak pada, jak jest morko, to wszystko nasiąka, przesiąka... po prostu wszystko jest wilgotne. -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Kubraczek kupić to nie problem. Ale pies kojcowy nie może nosić kubraczka, bo on niestety nasiąka i nawilga... no jednym słowem robi się mokry :shake: -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Ciężko, naprawdę. I co rano znów ją widzę w tym przeklętym kojcu, nie ważne, czy jest mgliście, dżdżyście, czy przymrozek... A moje dwa diabły nawet nosa za próg nie wystawią, tyłka z wygrzanego łóżka nie ruszą - bo za zimno. -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Moje dwie pitusie (Tanga i Łapa) śpią na łóżku, kocyk do przykrycia mile widziany. Dla każdego z wyadoptowywanych szczeniaków pitbulli i pito-astów oraz dorosłych pitów i amstafów, wybierałam dom, gdzie będą miały ciepło, posłanko, gdzie zajmie się nimi odpowiedzialny opiekun. A tu klapa... MamaPitbullowa w kojcu, U MNIE W KOJCU... porażka :shake: -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Bo to przecie pies morderca, co nie?! Ucapi, łudusi, zagryzie, ha! -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
To nie jest głupie, tylko logiczne, ale niestety niewykonalne w moich warunkach mieszkaniowych. -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Pamiętajcie - edukujemy, uświadamiamy, tłumaczymy. A jak droga pokojowa nie odnosi rezultatów, to dopiero wtedy o.p.r :diabloti: Mamcia smutaśna. Zimno jej, siedzi w kojcu, patrzy na szczęśliwe zwierzęta biegające luzem po podwórku... chyba nie wie biedaczka, czym zawiniła. Przecież tak się stara. Przecież jest dobrym psem. Przecież na spacerach nie oddala się, przybiega na pierwsze zawołanie, aprotuje patyczek... więc czemu po spacerze następuje kara - zamknięcie w kojcu? Szukamy dla MamciPitbullowej choćby tymczasu, byle było cieplutko i pełna micha i opiekun, który delikatnie położy dłoń na łepku Mamy... ona to uwielbia. Przymyka oczy. Może przypomina sobie, jak było kiedyś. Kiedyś, gdy miała pana. Zanim trafiła do rozmnażalni. Błagam, nie pozwólmy, by ona się skończyła. Coraz szybciej wraca do budy, gdy minę kojec. Coraz rzadziej z niej wychodzi. Coraz mniej rzeczy przyciąga jej uwagę. Czasem tylko zaskomle przejmująco, aż ciarki przechodzą. Ona nie szczeka, niczego się nie domaga, ba! o nic nie prosi. Tylko patrzy. A mnie serce pęka, bo nie mogę dać jej tego, o co błaga spojrzeniem. -
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Moja Tanga jak była młodziutka, to musiała jeść z podwyższenia ze względów zdrowotnych. Kupiłam podstawnik z regulacją wysokości, bardzo wygodna rzecz: [IMG]http://i434.photobucket.com/albums/qq61/corkatanga/miski.jpg[/IMG] -
Wczoraj Kosteczka dotarła do nowego domu. Dziękuję pani Barbarze za przejęcie opieki nad nią oraz Tengusi za zorganizowanie adopcji :calus::Rose: Serdeczne podziękowania także dla Tomka Buckiego [URL="http://www.transportkoni.com.pl"]www.transportkoni.com.pl[/URL] za przewiezienie Konstancji - bez jego pomocy (i dobrej woli!!) psina nie znalazła by się tak szybko u nowych opiekunów.
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
Greven replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny założyły konto pitbulli w potrzebie na Naszej Klasie, a Pixie jest tam na pierwszym miejscu :loveu: [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] -
Ja nie jestem w temacie tej suczki, ale czy jeśli ona jest stara, to nadal ma cieczki? Nie można zblokować cieczki hormonalnie? Nie da się oddzielić od niej samczyka dwa razy do roku na kilka(naście) dni?
-
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
Greven replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='YoungLADY'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/suka-czy-maciora-pitbullowa-ofiara-rozmnazacza-pilnie-dom-przed-zima-zach-pom-121971/[/URL] ta sunia zdaje się miała 2 szczeniaczki, bardzo wychudzone[/quote] U mnie nie ma szczeniaków do adopcji. -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']aukcja wystawiona,muszę tylko uzupełnić opis o numer tel. kontaktowy.bardzo proszę o ten numer!!!bez niego to wogóle cała aukcja nie ma przeciez sensu! [B][URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=470026781"]PITBULL-przepis na okrucieństwo (470026781) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/URL][/B][/quote] Pięknie dziękuję :loveu: Z pewnych przyczyn mój nr tel. nie powinien się znaleźć w ogłoszeniach, dlatego jeśli możesz to podaj swój namiar i jeśli odezwie się ktoś sensowny (niestety, sądzę że odzewu w ogóle nie będzie, ale ja już mam takie fatalistyczne podejście do życia, bo lubię się miło rozczarować ;) ), to przekieruj do mnie: tel. 502 309 385. Może tak być? [quote name='Jenny19']Graven wyczyść skrzynkę[/quote] A jak nie wyczyszczę, to wyślesz mi maila? :razz: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [quote name='Cekinka13*']Mam pytanie, czy są jakieś szczeniaki pibulla do adopcji? [/quote] U mnie nie ma. -
Nie wiem, jak u was, ale np. w Szczecinie podatek za psa płaci się w placówce TOZu. Jeśli jest tak samo, to trzeba przedzwonić do TOZu, może oni wyjaśnią, o co chodzi. Tylko u nas nie dają żadnych blaszek. Niektóre gabinety dają tzw. lysetki psom szczepionym przeciwko wściekliźnie. Jest nazwa gabinetu itd. a pod spodem kilkucyfrowy nr. Może to jakaś skrócona forma?
-
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Greven replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Pieniądze na operację zostały już zadeklarowane, ona nie zostanie wydana inaczej, niż po sterylizacji i mam nadzieję po częściowym usunięciu listwy mlecznej. Pieniądze w tej sytuacji to tak naprawdę nie problem... ona nie zostanie poddana zabiegowi, póki nie znajdzie się dom - po tak "dużej" operacji nie może wrócić do kojca... Jasne, że nie jest stara. Ma 3-4 lata. Ale dla potencjalnych zainteresowanych to już zdecydowanie za dużo. Szczeniak, no ewentualnie tak do roku... ale kilkuletni pitbull? Odpada! Zdjęcie łepka wstawiłam kilka stron wcześniej.