Jump to content
Dogomania

Greven

Members
  • Posts

    7282
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Greven

  1. [quote name='GoniaP']Doprawdy trudno zrozumieć dlaczego ma tak wielkie pokłady miłości wobec człowieka...[/quote] Bo to pitbull po prostu jest. One tak mają.
  2. [quote name='agaga21'] nie wchodzi mi ten link a aukcję trzeba koniecznie jeszcze raz wystawić[/quote] Mój post źle się zapisał. Jenny19 i inne dziewczyny ogłaszały MamęPitbullową na kilkudziesięciu portalach. Było też allegro, ale trzeba zrobić następne. I co? I nic. Zero odzewu. Ani jednego telefonu z pytaniem o sukę. A dlaczego? Bo jest "stara". Bo jest oszpecona. Bo to "pies morderca".
  3. A Twój pies by nie chciał pitbullowej koleżanki?
  4. Ona musi jak najszybciej trafić do mieszkania. W kojcu jest jej ZA ZIMNO :shake: Poza tym wpada w depresję, widzę że jest coraz bardziej zrezygnowana...
  5. [quote name='GoniaP']A [URL="http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/PixieZebrane#5261922605455299010"]Picasa Web Albums - Małgorzata - Pixie zebrane[/URL][/quote] Niesamowite. Jaka ona piękna, wyciszona. Aż wzruszenie chwyta za gardło.
  6. [quote name='agaga21']mam takie pytanie: czy w tej chwili mamcia jest w schronisku czy w domu tymczasowym-tylko ze w kojcu?ktoś się nią opiekuje?[/quote] Ja się nią opiekuję ;) Jest u mnie w gospodarstwie, czyli można powiedzieć, że w DT. Niestety nie mogę jej trzymać w domu, ponieważ jest agresywna w stosunku do kotów. Stąd ten przeklęty kojec...
  7. [quote name='lilith27'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/suka-czy-maciora-pitbullowa-ofiara-rozmnazacza-pilnie-dom-przed-zima-zach-pom-121971/"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/5207/img9052sf6.jpg[/IMG][/URL][/quote] Banner bez słów... Nietypowy, ale wg mnie bardzo mocny w wyrazie. Dziękuję. [quote name='agaga21']dodałam ją na stronke psów do adopcji: [URL="http://www.garnek.pl/forum/psyadopcje"]Fotoforum: psyadopcje - Garnek.pl[/URL][/quote] Dziękuję ;)
  8. Wydaje mi się, że dobrze. Dziękuję, że dołączyłaś MamęPitbullową do swoich bannerków.
  9. Teraz już wszystkie 3 Ci działają, tylko ustaw je w jednej lini, bo jak wysokość podpisu przekroczy normę, to moderator będzie krzyczał ;)
  10. Banerek działa, jeśli klikając na niego, przenosisz się bezpośrednio do wątku ;) Twoje banerki, są 'martwe', tzn. to tylko obrazki, a nie linki.
  11. [IMG]http://i434.photobucket.com/albums/qq61/corkatanga/IMG_9052.jpg[/IMG]
  12. Buziaki dla sweetbulla :loveu:
  13. Może sobie darujesz tę emotkę: :mad: Weź suczkę na tymczas i weź amstaffka... Weź wszystkie, na co czekasz? Bądź bezmyślna, nie dostosuj rodzaju psa do swoich warunków i reszty swoich zwierząt. Bądź matką teresą :multi:
  14. Ja nie w temacie, ale czy Agrafka ma dom u Angels???
  15. Żeby każdy pies miała taką akcję, jak Kosteczka :lol: Ale czemu we wtorek? Tomek wyjeżdża przecież od nas w poniedziałek rano. Ja dostarczam do niego Konstancję w niedzielę wieczorem.
  16. Małe pieski szybko znajdują dom, wiem to po moich. Może poszukacie DT dla niej? Teraz wygląda ślicznie, ale za kilka tygodni... z tym futerkiem... może być kiepsko. Nie mówiąc o psychice :shake: Szczeniak amstaffa. Załamać się idzie, no k* to jest neverendingstory... Nie da się pogadać z tą kobietą, żeby oddała amstaffka, zanim... zanim konkunbent urządzi mu lekcję latania? Gdyby się udało, oferuję dla niego DT. Dla amstaffka, nie dla konkubenta. Chociaż może.... :mad: Moi koledzy ze sparingów by się ucieszyli, taki darmowy worek treningowy, a i ja podszkolę technikę... :mad:
  17. Nie raz słyszałam, że suka jest dla mężczyzny, a pies dla kobiety. Albo, że w ogóle pies / suka jest dla pana domu, bo kobiety i tak nie będzie się słuchać... Niby głupi stereotyp, ale miewa odzwierciedlenie w codziennym życiu przeciętnych ludzi - pani zajmuje się domem i dziećmi, jak wrócą ze szkoły, a pan przyjeżdża z pracy i bieże psa na ten upragniony spacer. Wymaga posłuchu, szkoli czasem brutalnie, ale ma "władzę" nad psem, w przeciwieństwie do żony, któej pies kompletnie nie słucha. Moim pierwszym psem była suka (Axa), drugim też suka (Tanga). U mnie jest duża rotacja psów - adopcje - a mimo to druga suka (Tanga) nadal jest ze mną, a od niedawna jeszcze jedna suka (Łapa) ;) Natomiast moja Mama preferuje psy. Pierwsza moja suka (Axa) jest teraz jej suką ;) ale od jakiegoś czasu dąży do tego, by mieć psa. Kilka z moich adopcyjnych jej się spodobało, nic z tego nie wyszło, aż do teraz... Mama ma psa, 4 miesięcznego Juniora :evil_lol:
  18. No co Wy, dziewczyny - jaka tu moja zasługa ;) Ludzie go zobaczyli, zabrali na tymczas, sami znaleźli mu dom docelowy. Ja nawet palcem nie kiwnęłam ;)
  19. [quote name='Hala'] w drodze na Śnieżkę... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/9479/dscf3041fd7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ale wypas, prawdziwy pies Północy, Hala kocham Cię za Sonię :loveu:
  20. Mam zapakowaną skrzynkę. Napisz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo 502 309 385.
  21. Mam ogłoszenie do wydrukowania i powieszenia w lecznicach, sklepach zoolog. itd. Komu przesłać, to podajcie maila. Ale teraz, bo ja potem bez netu.
  22. Tak, to już jego DS ;) Muszę zmienić tytuł wątku.
  23. Nie przelewaj, czekamy na DT. Wielkie dzięki za bazarek, 100 zł to już 1/3 zabiegu :loveu:
  24. Sprawuje się bardzo dobrze. Wszyscy z niego zadowoleni.
  25. [quote name='Vectra']kupa , oczywiście OBOWIĄZKOWA aa jeszcze beka i pierdzi ... na raz [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/quote] Urocze stworzonko, nic tylko przytulać i pieścić w łóżeczku :diabloti: :diabloti: :lol: Mimo wszystko pozdrawiamy cieplutko! [IMG]http://i434.photobucket.com/albums/qq61/corkatanga/JUNIOR.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...