-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
widać różnice wzrostu ? :) tylko 4 cm ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/836/b2dae74bbc71d586.jpg[/IMG][/URL] -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Vectra replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[QUOTE=makot'a;20728682]Syf wszechobecny jest najgorszy :shake: A jeśli o sprzątanie/dostawanie szału chodzi to... ja jestem niestety bardzo głupim człowiekiem... BARDZO lubię porządek, a urodziłam się bałaganiarą i leniem :roll: I sama siebie doprowadzam do szału... tzn. jeśli chodzi np. o porządki w szafkach, szufladach itp., to tam mam aż zbyt "porządnie", bo wszystko ma swoje miejsce, jest skrzętnie posegregowane, na każdą kategorię rzeczy mam oddzielne pudełko (jestem chora na pudełka :diabloti:) i najchętniej wszystkiemu przyczepiłabym etykietkę... ale jeśli chodzi o sprzątanie takie na bieżąco typu mycie garów, podłóg, czy składanie na bieżąco ubrań to masakra, ciągle wymyka mi się to spod kontroli i dostaję szału :eviltong:[/QUOTE] mam to samo , czyli jestem zdrowa :diabloti: -
[quote name='Alicja']niesamowite ....dech zatyka[/QUOTE] wow :crazyeye: i to serio jest talent .... ekstra !!!
-
o rany jakie muminki :loveu: o moje krowy mają 18 dni :cool3: paniczyk [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/3664_642173102475738_79124153_n.jpg[/IMG] księżniczka [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/529531_642192965807085_793405260_n.jpg[/IMG]
-
Dokładnie tak jest , że miłość do każdej istoty jest inna. Nie kocha się w taki sam sposób partnera jak psa. Psa nie pożądamy ;) tak samo inaczej kocha się dzieci , babcie , ciocię , mamę czy siostrę. Inaczej kochamy kota inaczej psa , a inaczej rybkę. Ale jest to miłość nadal. I nie jest ona mniejsza czy większa , ale inna. I tego się nie stopniuje , bo nie ma takiej możliwości. By porównywać uczucia okazywany różnym istotom.
-
Firmy knują jak mogą , bo koszt pracownika jest niestety duży ... i państwo zamiast wpierać by nie było bezrobocia , robi wszystko by było większe. By nie opłacało się zatrudniać ludzi na umowy normalne. Dlatego knuje się i kombinuje - umowy zlecenia , zatrudnianie przez zewnętrzne firmy. W ogromniej ilości firm , nie ma normalnych umów etatowych. Bo to co dostaje pracownik , drugie tyle chce państwo. Cóż , sami ich wybieraliśmy :) no to mamy hameryke po polsku
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
teraz coś ładniejszego [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531798_641067025919679_1106668878_n.jpg[/IMG] i mało szczupłego [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/47984_641063652586683_297984208_n.jpg[/IMG] durnego [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/522022_641070585919323_1928493461_n.jpg[/IMG] i Maria [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/305969_641070712585977_1287024477_n.jpg[/IMG] no i mamy wiosnę jest +16 stopni :multi: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
to jeszcze błotna nimfa [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/555870_641063455920036_1197244132_n.jpg[/IMG] śpiącego chłopca [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/602248_641084995917882_1304817158_n.jpg[/IMG] śpiewającego bałwanka [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/544281_641094042583644_48571687_n.jpg[/IMG] bałwanek cd [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/564411_641088625917519_532279537_n.jpg[/IMG] jak można być tak białym i brzydkim ? :diabloti: [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/73150_640774665948915_1647222563_n.jpg[/IMG] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Na razie , dzielnie ćwiczą wstawanie ;) [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/529453_641892015837180_1470363589_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/551472_641867725839609_1001522434_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/558058_641867555839626_1399303685_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/526478_641867785839603_1372429988_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/733873_641869109172804_261620408_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Joven']racja...ale będąc człowiekiem myślącym psa można oddać do schroniska[/QUOTE] pies by był dozgonnie wdzięczny , trzymany odizolowany i w końcu skazany na eutanazje :diabloti: jeśli jesteś człowiekiem myślącym , to ja takich jak ty nie chcę spotykać na swojej drodze , bo dzięki takim myślącym jak ty schroniska i fundacje , pękają w szwach
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Vectra replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[video=youtube;1PFkYAl8mBA]https://www.youtube.com/watch?v=1PFkYAl8mBA[/video] -
moją miłość do bullterrierów , zabija to co widzę na wystawach ... te 10 cm sadła :shake: nie cierpię tłustych psów :diabloti: żonkilek kurde , szkoda że nie 2 tygodnie wcześniej , moja koleżanka szukała sprzedawcy do monopolowego .... w Twoim mieście
-
ja myślę , że łatwiej się wywala z serca człowieka niż psa.
-
za 4 dni , będzie 5 lat ... jak musiałam podjąć decyzje swojego życia , o śmierci psa powiem , że tamten dzień bardzo mnie zmienił , moje podejście ... pewno sprawiam wrażenie osoby bez serca , szastającą życiem i psami nie od tamtej pory mam dupe z tytanu , bo tak jest wygodniej i łatwiej czasem trzeba włączyć psychopatę , by można było dalej żyć. płacz , rozpamiętywanie - absolutnie nie pomaga , przeciwnie , pogrąża i zamyka czasem trzeba swoje uczucia , wysłać w kosmos egoizm emocjonalny , bardzo komplikuje życie , w wielu kwestiach jak mi jest smutno i szaro , to sobie cykam zdjęcia ...... a mam ich ponad 300 tysięcy na kompie i ciągle przybywa
-
Rinuś , bo to trzeba mieć twardą dupe , wiesz ?
-
[quote name='Beatrx']u mnie na szczęście domownicy by się moim futrem zajęli. cholercia, mi też na komunalny nie spieszno, a przez ten wątek zaczęłam się zastanawiać co się z moim psem stanie jak umrę:cool1:[/QUOTE] ale ja nie mam jednego psa ani dwóch ;)
-
ja to mam wsio na dogo zapisane , tego wiem że nie spale i nikt mi nie zeżre :evil_lol:
-
[quote name='kol.mak']I znalazl dom? :crazyeye: jestem w ciezkim szoku, nie wiedzialem ze takie cyrki tu sie wyprawiaja...ale nowy jestem pewnie dlatego[/QUOTE] nie nie , jeszcze go rehabilitują psychicznie , pisałam .. było opisywane , że nie zjadł nikogo aż dwa dni ...
-
[quote name='Rinuś']nie chcę kundla :diabloti: czas na rasowca :evil_lol:[/QUOTE] morderco ty :( :diabloti:
-
a amstaffica co żarła każdego kto się zbliżał ? ile było wyzywania od morderców ;) że ktoś sukę uśpił , zanim kogoś faktycznie pogryzła ... dlatego już pisałam , nie wiemy jaki był pies "gwiazda" tego wątku.
-
Kaśka chciałaś szczeniaczka , jest stadko do wzięcia :diabloti:
-
[quote name='Beatrx']a rodzina by się nimi nie zajęła? nie mówię tu o tej suce, którą opisywałaś wcześniej, ale o reszcie psów.[/QUOTE] rodzina zapsiona po kokardę :cool3: jeszcze się pod plażę nie wybieram ;)
-
[quote name='kol.mak']niezle....a ten medialny tez tu byl do adopcji? wie ktos jak to sie ostatecznie skonczylo?[/QUOTE] a ile wyadoptowanych było ludojadów , a chęć do jadania ludzi ukrywana .... ale o tym to się głośno nie pisze , bo wstyd na dzielnię, gminę i okolicę a jest taki pies , nie jeden , ale ten tak jakoś mi utkwił .. wpis o psie - nie ugryzł nikogo dwa dni :diabloti: rany jaki sukces :multi:szukajmy mu domku. szkoda ze moja teściowa nie chce psa , to bym jej tego wyadoptowała :cooldevi:
-
ale z tym życzeniem złego , to tu plaga ostatnio gdzie to był wątek , dziewczynie w ciąży , życzono by urodziła chore dziecko.Bo tam pieskowi coś nie pomogła. Miłośnicy zwierząt , aż strach się bać. Rinuś z całym szacunkiem , wolę oddać psy pod igłę , niż pod opiekę idiotom.DO tego nieodpowiedzialnym. a tak serio , to nie wiesz co by było gdyby .. i lepiej o tym nie rozmawiać. Możemy tylko gdybać , a to raczej mało zdrowe i prowadzi do frustracji. Ja wiem jaka jest moja wola , a rodzina również szanuje to o co proszę. Ale na to się pracuje latami , na szacunek i zaufanie. I zrozumienie przede wszystkim , zrozumienie woli i sytuacji
-
brak umiejętności oceny sytuacji , to jest problem ludzi. ale najprościej się ocenia ;) to jest SUPER :multi: