-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
Witaj ko[B]c[/B]a[B]h[/B]na Pusiu :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Alicjarydzewska']:p[I]tylko cholera TZ mi rąbnol zraszacz :angryy:i nie ma go na focie:mad:[/I][/QUOTE] tak właśnie mi czegoś brakowało natej fotce :evil_lol: :evil_lol: Szanowny Panie Rydzewski bardzo prosze oddać zraszacz :mad: :mad: :mad: bo Riviera Ali jest niekompletna :evil_lol: i prosze mnie jutro obudzić o 7 rano bo znowu zaśpie ,a bardzo chce dojechac do szkoły z panną SZ :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='ayshe']no .ale to w sumie ja place za ich utrzymanie i koszta szkolen.do kitu z takim interesem:roll:[/QUOTE] na psach to się można dorobić:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: garba ,nerwicy bo kasy to się chyba nie da zarobić można jej się tylko szybko pozbyć ;) ;) [quote name='ayshe'] jak to czlowiek moze sie wkopac na wlasna prosbe [/QUOTE] uszczęsliwianie na siłe to się zwie ;) ;) ;) jeszcze rok temu o tej porze nie byłam świadoma co mnie czeka :evil_lol: :evil_lol: a to wyleguje się tak :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/61/6c41998444a13aa8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]Riwiera:p [/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/99/f5cc08cdc47d52f5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/99/f5cc08cdc47d52f5.jpg[/IMG][/URL][/URL][/QUOTE] łoooooooo ale zarombiście :cool3: :cool3: :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]a mi moje biała kości to chyba przez skórę przeswitują bo nogi też mam siakieś białe:razz:[/I][/QUOTE] ja też się tak opalam i opalam i ciągle jestem blada :placz: :placz: słońce mnie nie lubi czy jak :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Kochane babeczki jadę niedługo więc żegnam się z Wami cieplutko :loveu: do zobaczenia za tydzień :cool1:[/QUOTE] papapapa baw się dobrze ,bądz grzeczna :evil_lol: :evil_lol: wracaj do nas szybciutko- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
10 lipca będzie rok jak przywlekłam zwłoki Szczepana do domu:razz: :razz: i teraz nie wiem czy świętować czy uczcić to dniem ciszy :evil_lol: :evil_lol: strasnie szybko mi zleciał ten rok :evil_lol: :evil_lol: każdy dzień niezapomniany :eviltong: ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]mój balkon 4/1m z leżakiem , parasolem , stoliczkiem i zraszaczem do kwiatków :evil_lol:[/I][/QUOTE] ja poprosze fotke Riviery :cool3: :cool3:
- 78403 replies
-
to jak jesteśmy przy owadach :evil_lol: :evil_lol: to u mnie jest inwazja os :placz: :placz: :placz: :placz: nie moge spokojnie się poopalać bo mnie atakują :mad: :mad: :placz: :placz: a ja się bojam :scared: dzieńdobry Alu :cool3: :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='amstaffka1978']To nie jest Lala tylko to jest Gapcia, suczka mojej kolezanki :))[/QUOTE] wiem , wiem że to nie Lala ;) ;) ale identyczna jak mój diabełek :evil_lol: :evil_lol: ładnie razem wyglądają :loveu: :loveu: :loveu: to że napisałam że to Lala to słowa mojego TZa ;) pokazywałam mu Twoją sunie i tą fotke z Gapcią też ,a on odrazu wypalił a gdzie nasza Lusia tak baraszkowała ze szczeniorem :evil_lol: :evil_lol: a co do zakazów - pokazcie mi jeden zakaz obowiązujący a PL który jest przestrzegany :cool3: :cool3:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']chyba zamiast malawaszka powinnam mieć wypasionaweszka :diabloti:[/QUOTE] niemoge :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: jak ja mam iść spać jak tu co nie wejde dzieś to siem śmieje :evil_lol: Waszka to ty pisz do admnina petycje (my podpiszemy) o zmiane nicku :diabloti: -
Ja też nie jestem za cięciem ;) ;) ale jakoś z obciętymi uchelcami wyglądają ładniej,dostojniej,poważniej,lepiej ..... :loveu: :loveu: co robi moja Lala na tym zdjęciu :evil_lol: :evil_lol: ;) ;) ;) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3752/p10002945gi.jpg[/IMG]
-
na tym zdjęciu wygląda jakby miała bliskie spotkanbie z jeżozwierzem :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/99/5370ebf2214607f0.jpg[/IMG]
-
[B]black_sheep[/B]Tobie to należą się podwójne brawa ,gratulacje za to ze zabrałaś Deniska do siebie i tak dzielnie pracujesz nad nim i widać już efekty.:klacz: :klacz: :klacz: prześledziłam wasz wątek i jestem pod wrażeniem :multi: :multi: uwielbiam tu wchodzić :loveu: :loveu: patrzeć na te wszystkie przemiany na te szczęśliwe mordeczki w nowych domkach otoczone troską i miłościa :loveu: w sumie to tak niewiele potrzeba psu do szczęścia - kawałek serduszka człowieka , odrobina ;) jedzonka , mizianko , dobre słowo ............ niby niewiele ,a jednak dla niektórych niewykonalne :angryy: :angryy: jesteście cudowni :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: z niecierpliwością oczekuje kolejnych ,wspaniałych przemian :cool3: :cool3:
-
Alka jeszcze raz bardzo ,ale to bardzo,bardzo,bardzo dziękuje ci za ten link :buzi: :Rose: mam lekture do końca miesiąca :evil_lol: :evil_lol:
-
Trzymam kciukasy za pięknotke Pigi by wszystko było łoki :kciuki: :kciuki: Może z tego gorąca jej się doopska nie chciało wystawiać na dworek ?? operacja ,szwy i skwar - całość się skumulowała i dzidzia zmeciona trośke. A wogóle to jak pierwszy raz zobaczyłam wątek o Pigi jak poszukiwano dla niej domku to nie wiecz czemu pomyślałam od razu że idealnie by pasowała do was :cool3: :cool3: Fajnie że trafiła do super pańci i super psicy :loveu: :loveu: Chruma i Pigi - to musiało być przeznaczenie :razz: :razz:
-
Powinni więc dodac we wszystkich "mądrych" książkach o onkach zapis masochista,samobójca,desperat :evil_lol: zrobi wszystko nawet kosztem utraty życia byle ktoś zwrócił na niego uwage;) UWAGA potrafi skutecznie wyprowadzić domowników z równowagi :diabloti: potrzebuje zajęcia przez 24h na dobe w przeciwnym wypadku możesz stracić co cenniejsze przedmioty. Nigdy nie osiąga wieku dojrzałego przez cały swóje psie życie zachowuje się jak szczenie :diabloti: szalony , bez zachamowań ............. i usunąć - mądry , posłuszny , idealny , stateczny , opanowany , zrównoważony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
woda z octem zabija zapaszek moczu skutecznie ;) ;) szybko wietrzeje wystarczy zaprać zasiusiane miejsce wodą z octem wytrzeć ręcznikiem , a potem przelecieć czymś zapachowym wypróbowane jak moja Szczepania lała pod siebie :-(
-
[quote name='Alicjarydzewska']:p[I]no widzisz jaka zdolna jesteś ;)[/I][/QUOTE] no przeciez do szkoły chodze nie :razz: :razz: to siem ucze :evil_lol: :evil_lol: haaa to moge jeszcze oddać dwa głosy :cool3: :cool3: za foksy :eviltong: w lecznicy na mnie stoją :evil_lol: :evil_lol: czyli prawie jak moje :eviltong:
- 78403 replies
-
ayshe ja ci nie zazdroszczam :evil_lol: :evil_lol: mi jeden Szczepan urozmaica życie ,a co dopiero stado :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: chyba by mnie musieli zamknąć do psychiatryka :diabloti: :diabloti: u mnie łatwiej powiedzieć "czego Szczepanowe zębiska i łapska nie dopadły" odpowiedz - nie ma takiej rzeczy w domu czy na podwórku której by nie napoczeła :mad: :mad: i tak najlepszą zabawką jest pitbull :angryy: jesssuuu jak ona gnnębi tą moją Lale :shake: :shake: łazi po niej , gryzie , ciągna za ogon i uszy , przewraca , całuje.Dobrze że Lala do małych psów nie należy bo jeszcze by ją zaczeła aportować :diabloti: kota też traktuje jak pluszaka :mad: :mad: i co tam że kot drapie i gryzie przeciez można mu oddać :evil_lol: :evil_lol: nosic w zębach , wylizywać , przygniatać całą sobą ,walić po łbie łapami -skoro psu się taka zabawa podoba to kot też powinien lubić :p Kano służy do denerwowania go -fantastycznie sucz się bawi jak dobcio wywala zębiska na nią i jej manto spuszcza , jaka happy jak się uda sprowokowac do gonitw ;) i jeszcze jaka panna SZ jest szczęśliwa jak sama staje się workiem treningowym. Nieważne jak ważne to by się ktoś Szczepanem interesował :razz: ,a jeśli nikt się nią nie interesuje zrobi wszystko by to zainteresowanie wzbudzić :mad:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ty się nie smiej ty masz 3 wiec cóz to za mieszanka charakteru :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4929&page=16"]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4929&page=16[/URL][/QUOTE] mój TZ i tak twierdzi że jetem najbardziej jazgotliwa :mad: :mad: :diabloti: [SIZE="5"][COLOR="Red"]głosujcie na tych molosach bo czasu mało ,a postów też nie za wiele :shake: będzie tragedia jak tyle karmy przepadnie [/COLOR][/SIZE]:placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ala a jak mam 3 najedzone mordy to moge dać 3 głosy :cool3: :cool3: o co chodzi tym razem w akcji ?? bo nie chce mi się cofać czytać ect .... To ma być : GŁOS DAJE (imie psa)(rasa) ..........??? już wszystko wiem - można oddać za każdego posiadanego psa głos
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]myślisz, że byś nie zauważyła braku? :lol: [/B] [B]Afra też jest znajdą, moja sąsiadka któregoś dnia otworzyła drzwi od mieszkania i do środka wbiegła sunia z podkulonym ogonem. I już nie wyszła :multi: Sąsiadka orzekła, że wprawdzie psa nie planowała, bo długo pracuje, ale jak już wpuściła psa do domu, to już nie wyrzuci :p Suńka miała ok. pół roku i prawdopodobnie została wyrzucona :angryy: Na pewno była wychowywana w domu - widać po zachowaniu, a ponieważ okazała się ewidentnym mixem ONka, pewnie były właściciel się rozcza[/B][B]rował, że to nie "prawdziwy" ONek :angryy: Do tej pory ogląda się na wszystkie samochody, ale pilnuje się swojej pani i ani na krok nie odejdzie. Miała szczeście, ze do niej trafiła, wprawdzie siedzi po 8-9 h sama w domu, ale i tak jest szczęśliwa. [/B] [B]a ja idę do pracy :angryy: jeszcze 2,5 tygodnia :placz: [/B][/QUOTE] Napewno bym zauważyła :evil_lol: jaki spokój by nastał :cool3: :cool3: dobrze że sunie wybrała odpowiedni lokal do wtargnięcia :loveu: i trafiła na kochającą panią .Czasem lepiej jak psiul posiedzi sam te 8-9 godzin i ma dobrego pana niż ma mieć kata siedzącego non stop z nim. w domu :angryy: Maga poleci te 2,5 tygodnia moment ;) i wkońcu wypoczniesz :diabloti:
-
cześć Cola :multi: :multi: :multi: fotki dawaj fotki swoich maleństw :razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie zabieram bo se ich nie wychowałam[/QUOTE] [quote name='Alicjarydzewska']a podobno mówią ...................jaki właściciel taki ....pies [/QUOTE] :grin: :grin: :grin:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)