Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. [quote name='Cola']Musze załapać rytm praca - dgm i niech się skończą te upały :mad: ...dom pal licho :evil_lol: niech choopy się nim zajmują :diabloti: ...i wszystko będzie OK :cool3: Znowu zapcham galerię :evil_lol:[/QUOTE] zapychaj , zapychaj bo uwielbiam patrzyć na foty Twojego autorstwa :cool3:
  2. Pobiegała ,wykąpała się w zimnej wodzie i oooooo boli - ale do wta koniecznie trzeba iść.Cisnienie skacze i są lekkie zmiany pogody to też może wpłynąć na stan zdrowia psa niestety. Trzymam kciuki i mam nadzieje że jutro Gerdula obudzi się jak nowa.
  3. buuuuuuuuuu mam nadzieje że to nic poważnego :shake: :shake: :shake: biedna Gertruda :placz: :placz: może sobie nadwyrężyła ??
  4. oooo nareszcie jest coca COLA :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: foty super :loveu: :loveu: kobieto zostaw te robote bo ci cały cenny wolny czas zajmuje :razz: :razz: i zaniedbujesz galerie :mad: :mad:
  5. a ja sie normalnie obrażam :obrazic: :obrazic: za taką kampanie tylko mnie na łochroniarza lub kierowce :mad: :mad: :mad: ja tu poprosze o jakieś kierownicze stanowisko :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]może Ozzy co wrzuci do kasy domowej :razz: [/I][/QUOTE] no i nie ma się co zastanawiać :evil_lol: będzie na nowy aparat , wakacje na Rivierze baaa na prywatną posiadłość na Rivierze :cool3: :cool3: 4 lata pełnego luksusu :razz: :razz: i potem emeryturka całkiem nie mała i net napewno zarąbisty dadzą ..... Ja myśle że to już postanowione - w przyszłych wyborach mój głos oddam na blondasa :diabloti: :multi: oczywiście mam nadzieje że możemy liczyć na jakieś maleńkie stanowisko ;)
  7. [quote name='Agga'][B] [B][COLOR=darkgreen]Powiedz panu, żeby dwa razy szybciej robił. Włąsnie wpadłam na genialny pomysł. Zaraz zmontujemy dogomaniacką ekipe. Jak wpadniemy do ciebie to remont zaraz skończymy:multi: [/COLOR][/B][/QUOTE] myśle że to bardzo dobry pomysł :evil_lol: :evil_lol:
  8. [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Powinnaś być z niego bardzo dumna. Ubezpiecz go.[/COLOR][/B][/QUOTE] chroń i broń bo taki skarb w domu mieć to wielkie szczęście :diabloti: Ozzy na prezydenta :multi: :multi: :multi:
  9. [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]No psze pana szybciej tam z tym remontem. Ile można czekać. Ciepło jest i pić sie chce:evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Vectra ty nie strasz debe bo ona zejdzie na serce. A ona młoda jest, całe zycie przednią.:evil_lol: [/COLOR][/B][/QUOTE] ja jej nie strasze :evil_lol: :evil_lol: lojalnie uprzedzam ;) ;) lepiej się miło rozczarować niż skopać doopsko kolejnemu fachoffcowi bo ja na samo to słowo dostaje palpitacji serca :mad: :mad: :angryy:
  10. Debe całkem ładny tek kawałek ściany :cool3: :cool3: :cool3: zapytaj tego pana czy to napewno miesiąc bo my mieliśmy jednego fachoffce :mad: :mad: co tak co miesiąc mówił że miesiąc :angryy: :angryy:
  11. Bigos na gazie :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/14/obraz0291uf.jpg[/IMG]
  12. jakie smakowite mopsiki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. Mój bigos odgrzewany był w mikro ;) ;) i już zjedzony :p :p a Twój na gazie ? :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: na tym zdjęciu faktycznie jakiś takiś niewyrażny ;) :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2334/obraz0673yk.jpg[/IMG]
  14. cześć Bigosik :eating: :grins: :grins:
  15. [quote name='evaxon']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale ja to jeszcze za mloda jestem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] przeciez ja ci nie mówie że masz już pędzić do ołtaza :evil_lol: :evil_lol: ale taka okazja dwa razy się nie trafia ;) :evil_lol:
  16. [quote name='evaxon']i mame ma miłą:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dziendoberek Alu a tu jak zykle od rana nagadane:evil_lol:[/QUOTE] kobieto to Ty się nawet nie zastanawiaj :evil_lol: :evil_lol: same atuty ;) :diabloti:
  17. [quote name='Pysia']A moje w tym roku poobjadały truskawki na polu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] dlatego teraz chodze na pole z pojedyńczymi sztukami psów :evil_lol: mam inne wydatki niż zapłata za stratowane zielsko :eviltong: Na jesieni od nowa będziemy orać :p :p [quote name='Agga'] Ozzy ale z ciebie rolnik.Jeszcze zaraz powiesz, że polityka też cię interesuje[/QUOTE] Ozzy sparawdzał czy nikt nie ukradł księzyca i go w zbożu nie schował :evil_lol:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:poniufać i polizać ;) Piesek jak przeleciał to mało co ziarna się nie sypnęły:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to było pogadać z rolnikiem by Ozzulca zatrudnił jako młockarka do zboża :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: przyjemnie z pożytecznym ;) niestety wiem co pozostaje z kontaktów pies-płody rolne :evil_lol: :evil_lol: moje w zeszłym roku wycinały kapuste :diabloti:
  19. [quote name='Kiessa']Vectra a juz odwrotnie to nie?Wygląda jak dana rasa,ma charakter taki jak ona i wogole wygląd zewnetrzny wewnetrzny itd, a rodowodu nie to juz nie rasowa? Jak ma rodowod a nie wygląda np jak jamnik,tylko jak.......no nie wiem jaki kolwiek inny pies,a jak nie ma rodowodu a wygląda jak ten czystej rasy to juz jest kundelkiem? aha no fajne stwierdzenie.......[/QUOTE] idąc Twoim tokiem myślenia to powiem ci tak najmniej przypominający rase pies z metryką jest psem rasowych a najbardziej idealny eksterierowo psies bez paierów jest psem w typie rasy czyli kundelkiem/mixem psem nie rasowym czy jak to tam kto chce zwać najbardziej zmiksowany kundelek jest podobny do jakiś tam ras mniej do jednej do drugiej więcej. W wielu krajach właśnie tak się opisuje psy bez papierów PIES W TYPIE RASY
  20. [B][quote name='Kiessa']gdyby miala metryke czy rodowod a wogole nie przypominalaby dalmatynczyka to co bylaby czystej rasy?[/QUOTE][/B] taaaaaaaaak
  21. Ozuzi moje psy jakieś szybsze ruchy zaczynają robić po 22 bo wtedy dopiero temperatura spada.Wczoraj po tym deszczu latały jak szalone było chłodniutko wiał wiaterek -bawiły się jak zawsze , a dziś :shake: :shake: znowu gorąco i nic im się nie chce .Leżą przyklejone do tarakoty i ani drgną mimo że w domciu mamy chłodno i jeszcze wiatraki latają - o spacerach nie ma mowy.
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:mad:to dobrze ze nie zaczał buszować w nim jak ostatnio w owsie :razz:dobrze ze go nikt nie widział :evil_lol:dostał opierdziel i wczoraj już nie zapuszczał sie na pola ;)[/I][/B][/QUOTE] Nie wolno krzyczeć na pieska :mad: :mad: :mad: on tilko ciał obacić :cool3:
  23. Vectra

    Metamorfozy

    jej Opka teraz jest hiper-super-szczęśliwu\ym psem :multi: :multi: :loveu: :loveu: jej wątek przeglądałam :angryy: :angryy: jak dobrze pamiętam to jakiś kretyn trzymał ją na mrozie bo w domu dziecko czy coś :angryy: :shake: CUDO :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images2.fotosik.pl/91/02bbfe3880b020fd.jpg[/IMG]
  24. [quote name='evaxon']a ja mam to szczescie ze jak wychodze gdzies z "kolega" to on jest zawsze zjadany przez robale :evil_lol: a na mnie nawet komar nie siada:evil_lol:[/QUOTE] idealkny partner na lata :evil_lol: :evil_lol: już ma plusa otpiera ataki małych wamirów :diabloti: "Tu mnie nikt nie znajdzie - blond piesek w blond trawie ;) " [IMG]http://images2.fotosik.pl/102/1150ee8028a54077.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Pysia']Moja rodzina udaje że jestem ze szkła :) Latam z aparatem za Zmoroszelmami i wyzywam na czym świat stoi jak aparat zareaguje z opóźnieniem ( czyli wyzywam cały czas :evil_lol: ). Do tego Zmoroszelmy mają jakiś idiotyczny nawyk odwracania się do mnie tyłem ( ciekawe dlaczego :hmmmm:) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Czekam aż TZ nie wytrzyma i zaprowadzi mnie do psychiatry :evil_lol: Na dodatek moja mama stwierdziła ostatnio że mnie pewnie w szpitalu jej zamienili :evil_lol: A wszystkiemu winne foty ;)[/QUOTE] hahahahahahaha jak bym te Twoje Zmoroszelmy zamieniła na 3 durne pieski to reszta by pasowała idealnie. Moja mam też mi ciągle gdera że mnie to na 100% w szpitalu podmienili bo to nie możliwe by takie dziecko urodziła :evil_lol: :evil_lol: + do tego wszystkie ohhhyyy i ahhhhy w strone mojej siostry blondynki ,a ja same wady :evil_lol: dobrze że chociaż tata mnie docenia i rozumie ;) i wspiera :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...