Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Madziu życze ci udanego wypoczynku :lol: :lol: Nie popadnij w alkoholizm :evil_lol: :evil_lol:
  2. a u mnie szalała buzia ponad godzine i lał wielgachny deszczor :diabloti: :diabloti: a tak łomotało że musiałąm kompa wyłączyć :-(
  3. Cześć Aluś :multi: :multi: Śliczne foty , śliczne ramki :loveu: :loveu:
  4. hahahahaha boski :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/2041/dscf0067br1.jpg[/IMG]
  5. To może na Fotosik.pl załóż konto ?? tam nie ma ograniczeń :lol:
  6. Pysia Ty je na jakieś zawdody wyślij z tym przeciąganiem :razz: :razz:
  7. Alu żebyś się kochana nie poczuła osamotniona to ja też sprzątam i będe prasować :razz: :razz: Zwykle sprząta TZ ,ale że ostatnio był grzeczny to go wyręcze ten jeden raz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: chyba też będzie padac bo się zachmurzyło i jest duszno strasznie :shake:
  8. [quote name='Alicjarydzewska']:cool3:[I]ufff odetchło się mi , bo bojałam już ....;)[/I][/QUOTE] nie masz się czego bojać :razz: ja cię zawsze zrozumiem i popre w tych działaniach :evil_lol: :evil_lol: może mała wymiana doświadczeń - jakies wskazówki :razz: :evil_lol: :evil_lol:
  9. Witaj Pysiu i pusiaste ZmoroSzelmy :loveu:
  10. Cześć Monisiu :cool3: :cool3: :cool3: również czekam na dzieła z Picasa :razz: :razz:
  11. [quote name='Alicjarydzewska']:mad::mad::mad:[I]masz coś przeciwko ...skutecznym metodom:razz:[/I][/QUOTE] absolutnie nie :evil_lol: :evil_lol: nie ważna metoda liczy się efekt :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='Alicjarydzewska']Dogadam się z synciem , nie bojajcie ....:mad:tylko ja w domu umię robić pizze, naleśniki z warzywami ...etc:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] jak by to nazwać :hmmmm: to dogadywanie się :evil_lol: :evil_lol:
  13. przyszłąm powiedzieć dzieńdobry i oczekuje na fotki :p :p u nas nie padało ano nawet się nie zanosi na deszcz :-(
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:shake:Kuba musi wrócić , bo rodzinka wyjeżdża na wczasy , ale zrobię grafik ;)dostępu do kompa .[/I][/B][/QUOTE] zdecydowanie zrób grafik :evil_lol: :evil_lol: bardzo kożystny dla Twojej osoby. Młodzi są bardziej narażeni na wszelkie uzależnienia w tym internetowe po drugie trzeba dbać o oczy po trzecie jest ładna pogoda więc dobry moment by się dotleniać na powietrzu ,a nie siedzieć przy kompie ;) ;) 1 godzina dziennie przy kompie dla Kuby wystarczająca :evil_lol: :evil_lol:
  15. Ala wróciła :laola: :laola: super ze już jesteś :multi: :multi: a Kuba to może by jeszcze tak posiedział w tym Opolu :razz: :razz: wkońcu dopiero połowa wakacji ;)
  16. Weszłam tu wkońcu :p :p Byłam , foty widziałam , tekstu nie czytałam bo za duuuużo tego :diabloti: Tigra śliczna :loveu: :loveu:
  17. [quote name='malawaszka']nie liczy się ilość a jakość :eviltong: :p[/QUOTE] tiaaaa :roll: już gdzieś to czytałam :mad: :mad: :mad:
  18. Maga dawaj fote w nowej fryzurze :mad: :mad: chcę zobaczyć jak brzydko wyglądasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: ;)
  19. Waszka cuż za ogroma ilość fotek :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol:
  20. Dobry wieczór :lol: :lol: udało mi się po kilku dniach przeglądania fotek (tekstu nie czytałam bo by mnie zima zastała) przebrnąć przez senną galerie Bardzo ładne fotki ,bardzo ładne dzieci i psy :loveu: :loveu: noi koniki cudo :loveu: :loveu: pająk mi się nie podoba :scared:
  21. [quote name='malawaszka']JA Ci powiem Vectra :p na fotach jest sztuczna Fruzia :cool1: prawdziwe psy nie pozują tak pięknie :shake:[/QUOTE] Tak mi się właśnie wydawało :evil_lol: :evil_lol: jak do moich ide z aparatem to uciekają :cool1: :cool1: [quote name='Agamtb']Przede wszystkim nie używam lampy błyskowej. Oczęta Fruzi dodatkowo mój TZ upiękasza w programie.....nadaje im takiej szklistości...:cool3: [/QUOTE] a czy Twój TZ mógł by uchylić rombka tajemnicy jak się tą szklistość dodaje :modla: :modla: :modla:
  22. Foty cuuuuuudooooooo :loveu: :loveu: :loveu: daj prosze jakąś instrukcje czy wskazówki jak się robi tak piękne psie oczy bo mi zawsze wychodzą niewyrazne lub/i świecące :oops:
  23. [quote name='Pysia']Vectra :mad: Ty chcesz chyba żebym Ci skóre przetrzepała :mad:[/QUOTE]: tak kcem , kcem :evil_lol: :evil_lol:
  24. oj nie dobry Pan Waszka :nono: :nono: :nono: dziecku kazać po nocy pracować i to w wakacje :mad: :mad:
  25. Pysia fotki fajne tylko brakuje mi na nich trzeciej czarnuszki :cool3: :cool3: ;)
×
×
  • Create New...